fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Więcej pokory....precz z chamstwem
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
epos
fotografia cyfrowa
2007-11-13 13:13:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Coraz bardziej zniechęca mnie pisanie komentarzy pod zdjeciami czy na forum ? a dlaczego ?
To co się ostatnio dzieje w tym portalu jest delikatnie mówiąc naganne, aż dziwię się że administarcja nie ingeruje w niektóre chamskie komentarze no a to co sie wyprawia na forum (dotyczy niektórych wątków) już jest przekroczeniem wszelkich granic. Co jest tego powodem ? czy to sie w końcu skończy ? widać wyrażnie, że niektórzy to założyli sobie konta tylko po to aby obrażać i to w sposób b.chamski ludzi co chcą coś pokazać, coś sie nauczyć i innych nauczyć.
Szanowno administracjo proponuje przyjrzeć sie co niektórym userom, zablokować konta bo jak tak dalej będzie to nie wróżę nic dobrego temu portalowi a szkoda. Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji....ale na temat i bez chamstwa.

fotografia cyfrowa
R_Bloedsinn
fotografia cyfrowa
2007-11-13 13:17:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Epos ---> Napisz po prostu czyich głów żądasz
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2007-11-13 13:18:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
epos - jak myslisz ile minut wytrzyma ten watek, bez wtretow tych ktorych masz na mysli? Chyba najlepsza metoda jest totalne ignorowanie. Oni bardzo cierpia jak nikt ich nie widzi i nie podejmuje rozmowy. Po jakims czasie jad ktory w nich drzemie zalewa ich od srodka i eliminuje :)
fotografia cyfrowa
Robert
fotografia cyfrowa
2007-11-13 13:54:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
epos - a dlaczego jak widzisz chamski komentarz nie zgłaszasz go do moderacji?? uważasz, ze administracja ma czas i ochote sledzić wszystko co jest w portalu, żeby usunąc chamskie komentarze?? nie reagujesz, to znaczy, że dajesz przyzwolenie, miej do siebie pretensje...
fotografia cyfrowa
epos
fotografia cyfrowa
2007-11-13 14:08:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Robert - po pierwsze zapoznaj sie z regulaminem zwłaszcza § 2. Zasady użytkowania i § 3. Administrowanie Serwisem (nie zna go 90 % userów i mogę się o to założyć) a po drugie pomyśl sam co napisałeś, tak będzie lepiej.
Dla mnie ewidentnie za dużo się pozwala a ja płacąc (z mojej woli zresztą i w dobrej wierze) nie jestem od brudnej roboty. To chyba nie jest takie skomplikowane.
fotografia cyfrowa
BlueDun
fotografia cyfrowa
2007-11-13 14:11:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
każda krytyka dla ocenianego może miec pejoratywne zabarwienie :)
jeden jak napiszesz bdb !:) 2 nawet 2+ podziekuje , drugi za 3 ( słownie trzy ) wyzwie cie od chamów i ignorantów , punkt widenia zależy od punktu siedzenia- jaka nieśmiertelna prawda :]
co do moderacji to działe aż za dobrze jak ktoś sie oczywiście baaardzo stara , fajny portall , fajnych ludzi , podział na czarne i białe dobrzy i beee

inteligencja twórcza i chamstwo , tumany i debile , lipa i jemioła :-D
fotografia cyfrowa
Robert
fotografia cyfrowa
2007-11-13 14:23:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
epos - och, ach, przepraszam bardzo, jak wogóle mogłem pomyslec, że Ty się zbrukasz czyms tak brzydkim, jak donoszenie. To oczywiście za Ciebie zrobić ktos inny, Ty tylko się poobużasz. Jak Ci sąsiad nasra na wycieraczkę, to zamiast kopnąć go w d... i/lub wezwać policje Ty oczywiście poczekasz, aż za Ciebie zrobi to dozorca, administracja, czy ktos inny. A jak nie zrobi?? To jest smród i tyle ;-)))
fotografia cyfrowa
Iness
fotografia cyfrowa
2007-11-13 14:25:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Precz z ignorancją... prostactwem... i komentarzami ad persona...

Szczerze? Wyjątkowy jest ten portal... Tutaj TWA i niewiedza nadrzuca styl większości...

Niewielu już tych od których można się czegoś uczyć... Ignorancja wiedzie prym. NIE MYŚL, nie pytaj, nie wytykaj błędów, nie oczekuj niczego ponad stereotypowo uznany jako "dobry" styl fotografowania, komentowania, krytykowania, nie wychodz przed szereg, nie próbuj dzielić się wiedzą. Zachwycaj się każdym wytworem jaki opuszcza matrycę "wiodących" TWA-prym.
fotografia cyfrowa
PREZES_KGT
fotografia cyfrowa
2007-11-13 14:26:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
podzielam zdanie Epos choć "chamy" do mnie nie zagladaja, jak na razie:)
fotografia cyfrowa
R_Bloedsinn
fotografia cyfrowa
2007-11-13 14:28:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
bo mądrzy ludzie żyją w brudzie - Tytus de Zoo
fotografia cyfrowa
PREZES_KGT
fotografia cyfrowa
2007-11-13 14:32:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
MZ pierwsze glowy powinny peleciec tych co nie wstawiaja zdjęć a do komentowania wyrywaja się w pierwszej dziesiatce:) np. R_Bloedsinn:)
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2007-11-13 14:33:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Prezesie, i to jest własciwy moment na MOTTO:
Krytyk i eunuch z jednej są parafii, obaj wiedzą jak, lecz żaden nie potrafi
(Tadeusz Boy-Żeleński)
;-D
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2007-11-13 14:35:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Chamstwo spotyka się na każdym kroku, na ulicach. Trudno oczekiwać, że "ci sami" ludzie złagodnieją przed monitorami. Wręcz przeciwnie. Wyładują swoje frustracje właśnie w sieci. Tak bezpieczniej. Co najwyżej bana dostaną a nie po mordzie. Więc sobie pozwalają. :/
fotografia cyfrowa
PREZES_KGT
fotografia cyfrowa
2007-11-13 14:39:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie tak dawno jeden z miesieczników o fotografii wydrukował ranking najlepszych portali fotograficznych - wygrał Obiektywni. Dziś juz wiem że ten ranking był sponsorowany:) :) :)
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2007-11-13 14:58:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zamknac forum ;)
fotografia cyfrowa
PREZES_KGT
fotografia cyfrowa
2007-11-13 15:00:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ciekawostka:
11960 zarejestrowanych kont
5184 konta nie zawierają fotografii

to prawie połowa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Administrator powinien oczyścić portal
fotografia cyfrowa
epos
fotografia cyfrowa
2007-11-13 15:00:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bernard - też się nad tym zastanawiałem ale uważam, że nie to rozsądne wyjście.....wyrzucić lub zablokować na jakiś czas chamskich klientów (może zmądrzeją)
fotografia cyfrowa
Robert
fotografia cyfrowa
2007-11-13 15:02:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
epos - Twoja postawa jest cudownie roszczeniowa. Zapłaciłeś pewnie 50,-, masz 6000 zebranych komentarzy. Jaki procent Twojej wpłaty powinna administracja przeznaczyć na zapłate dla moderatora, który sprawdzi je, czy ktos tam nie wpisał czegos niestosownego? Bo jeśli 20% to to jest 10,- zł. Czy za 10,- podejmiesz sie przeczytania 6 tys. komentów??
fotografia cyfrowa
naga
fotografia cyfrowa
2007-11-13 15:11:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
gdyby się społeczeństwo obiektywne więcej zajmowało dyskusją ściśle o fotografii, automatycznie byłoby mniej chamstwa.

/i przysięgam na potęgę posępnego czerepu, o fotografii da się rozmawiać kulturalnie!/
fotografia cyfrowa
babajaga
fotografia cyfrowa
2007-11-13 15:16:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nic z tego nie rozumiem . Może ktoś mi wytłumaczy. Jeżeli napisze ktoś pod zdjęciem , że się nie podoba i jest do niczego to jest chamstwo czy wyrażenie opinii? Z kolei jak ktoś jest miły i chwali to mówią , że należy do TWA. EHHHHH sami MISTRZOWIE.To tak na marginesie - ja się z chamstwem nie spotkałam , bo to , że mi ktoś napisał gniot czy coś w tym stylu za chamstwo nie uważam.
fotografia cyfrowa
babajaga
fotografia cyfrowa
2007-11-13 15:19:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Uważam , że chamstwo na portalu występuje wtedy gdy atakujemy Autora i jego osobę i rzucamy epitety różne typu : bałwan , idiota ........wystarczy. Są jeszcze wyrażenia ordynarne ale tych to chyba moderatorzy pilnują .
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2007-11-13 15:21:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
W watku o TWA, ktory zalozyl epos, padlo kilka tekstow od znanych nickow, ze w internecie to oni nie musza kulturalnie. Szczerość porażająca :)
fotografia cyfrowa
jan_nowakka
fotografia cyfrowa
2007-11-13 15:24:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
kurcze, a ja mam tu konto od ok. miesiąca i nie ma dnia, żeby nie pojawił się nowy temat o kłótniach, TWA itp. Zastanawiam się czy tak było od początku, czy może to nowe zjawisko ? A cytując motto portalu i wypowiedź nagiej "o fotografii rzeczowo i z kulturą" da się rozmawiać. Amen
fotografia cyfrowa
Iness
fotografia cyfrowa
2007-11-13 15:26:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
PREZES... połowa nie posiada fotografii... Fakt.
A ile osób się zawinęło lub zostało zablokowanych ;) ?
fotografia cyfrowa
Robert
fotografia cyfrowa
2007-11-13 15:26:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jan_nawakka - a znaszt takie pojecie jak hipokryzja?
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa