fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
a takie bzdety....
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Kuma
fotografia cyfrowa
2006-04-05 11:27:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Najbardziej mnie rozwala komentowanie pod zdjęciami - ludzi, którzy albo kompletnie nie mają pojęcia co napisać i piszą tylko po to żeby nabić sobie kB na koncie.
Albo kompletnie się nie znają na danej dziedzinie fotografii...
Zdaje sobie sprawe ze jeszcze mi wiele brakuje choćby np do Magusa, czy Tomiego... o Checie, czy Patroniuszu to nawet nie wspomne bo to już jest najwyższa półka... ale... no własnie... nie nie chodzi mi o same achy i ochy... ani dobre oceny... jeśli jest złe to chciałbym usłyszec ze jest złe... ale tez jak to poprawić, co ewentualnie zastosować... jakie światło...

a tu takie bzdety typu - "eee cienkie", "teenerotic", "ja bym nie kupił dla siebie"

dlaczego jeden potrafi konkretnie napisać, co i jak a dlaczego bo ponieważ... a drugi wsadzi byle co i jeszcze jak zwrócisz mu uwage to sie obrazi...

eeech...
fotografia cyfrowa
superfly
fotografia cyfrowa
2006-04-05 11:35:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kuma: mówisz o uzytkowiniku blues50? :)
fotografia cyfrowa
adminjk
fotografia cyfrowa
2006-04-05 11:37:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jejku, tylko żebym znowu za parę godzin nie musiał tego wątku w kosmos wysyłać....
fotografia cyfrowa
Kuma
fotografia cyfrowa
2006-04-05 11:38:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
blues50 ?? o ile mi wiadomo jego komenty czytam uwaznie... zresztą jak wszystkie...

Admin :) obiecuje ze będe grzeczny :D
fotografia cyfrowa
Kuma
fotografia cyfrowa
2006-04-05 11:39:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
qrde nie dopisałem... :( blues jest kulturny... przynajmniej u mnie... :)
fotografia cyfrowa
superfly
fotografia cyfrowa
2006-04-05 11:40:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
chodzi o to ze blues nie przyjmuje zadnych krytyk:) oburza sie za dobre rady
fotografia cyfrowa
.. ... .....
fotografia cyfrowa
2006-04-05 11:41:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja gdy mam wystawić złą albo niską ocenętłumaczę co i dlaczego.
właściwie tylko dobre zdjęcia i dobre oceny nie wymagają usprawiedliwienia.
wydaje mi się że portale są po to, żeby o zdjęciach rozmawiać. jak ktoś pisze eee, cienkie, to znaczy tyle, że wiele do powiedzenia nie ma i nie wiadomo za bardzo co tu robi. więc nie ma się co takimi wypowiedziami / osobami przejmować. nie?
fotografia cyfrowa
Kuma
fotografia cyfrowa
2006-04-05 11:46:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
własnie o to mi chodzi... ja sie przejmuje bo chciałbym sie dowiedzieć czemu mi wychodzą takie złe efekty. Jak ustawić swiatło zeby nie było odczucia ze zdjecie jest płaskie... czy tam inne bzdurki...
A po takich komentarzach to mnie krew zalewa i tyle
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2006-04-05 12:13:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kuma, odnoszę dziwne wrażenie, że między innymi do mnie pijesz... Napisałem Ci, brakuje tym zdjęciom uroku, który zazwyczaj jest obecny na fotografiach tego typu. Niestety, mimo najszczerszych chęci, nie powiem Ci jak masz światło ustawić, bo tego nie wiem. W życiu nie robiłem zdjęć reklamujących odzież. Widziałem za to masę takich i jestem w stanie określić jakąś różnicę pomiędzy Twoimi a tamtymi. Doradzić mogę co najwyżej przejrzenie kilku katalogów, zwrócenie uwagi na elementy eksponowane w takich fotografiach, eksperymentowanie. Tak więc nie czuj się urażony i nie nerwicuj się, gdy ktoś Ci pisze, że taka reklama by go nie zachęciła do kupna. Zawsze możesz poprosić delikwenta, by sprecyzował swoją myśl, prawda?
fotografia cyfrowa
Kuma
fotografia cyfrowa
2006-04-05 12:47:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ano prawda... ale szczerze? to nie pije do Ciebie... no może troszeczke... :) bardziej pije do niejakiego nygusa itp itp..

Ale tak naprawde chodzi mi ogólnie o komentowanie zdjęć... to ze mi ktoś tak napisał, nie znaczy ze dzieje sie tragedia... znaczy to ze poprostu nie zgadzam się z takim podejściem do tematu, jestem jednym z 85% amatorów fotografii na tym portalu i zawsze staram się powiedzieć o zdjeciu tyle co wiem, jesli widze jakieś rażące błedy, których sam nie popełniam ( mocne punkty, za duży szum, brak ostrości) to wtedy pisze.
Mam dzis poprostu doopiaty humor i texty pod moimi zdjeciami mnie wqrzyly do tego stopnia ze postanowiłem napisać posta na forum - być może nudnego.
Ale wydaje mi sie ze takie sytuacje trzeba eliminowac w zarodku - i nie pisaniem do admina skarg - ale między nami użytkownikami, którzy w dużym stopniu mają wpływ na poziom portalu. Zwlaszcza tych, którzy maja więcej wiedzy, praktyki itd itd... nie wiem może sie myle, może robie z igły widły, ale zauważyłem ze ostatnimi czasy zbyt czesto dzieją sie takie rzeczy...
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2006-04-05 13:02:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Częsciej się dzieją ponieważ jest więcej userów, już ponad 2 100 (na plfoto jest 90 000, lecz większość jest nieaktywna) a im więcej userów tym więszy chaos.
fotografia cyfrowa
abhaod
fotografia cyfrowa
2006-04-05 13:12:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Portal ma na celu propagowanie fotografii jako hobby, przynoszacego dochod producentom sprzetu (hardware i softwear) i 95% z uzytkownikow nie jest nastawiona na dochod tylko na pokazywanie swojego widzenia swiata.
fotografia cyfrowa
tataOskara
fotografia cyfrowa
2006-04-05 13:14:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:: abhaod: keee?
fotografia cyfrowa
abhaod
fotografia cyfrowa
2006-04-05 13:15:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
bleeeee..
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2006-04-05 13:37:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kuma, dobrze, że się przyznałeś, że między innymi o mnie Ci chodzi - na szczęście ja tu gram pomniejszą rolę ;)
Nie przejmuj się, ja humor mam spaprany od soboty i będę miał jeszcze przez kilka miesięcy.
Wracając do Twoich zdjęć, naprawdę warto przewertować kilka katalogów i zobaczyć jak tam wyglądają tego
typu fotografie. Niekoniecznie należy ślepo się wzorować, ale zawsze może Ci to podsunąć jakąś koncepcję.
No i od razu widzisz, co Ci się podoba a co nie, jakie pomysły do Ciebie przemawiają, a które należy odrzucić.
Ja bym tak zrobił, gdybym zabierał się za tego typu zdjęcia.

Abhaod, chłopie, czegoś Ty się naczytał?

A swoją drogą, kto sprecyzuje pojęcie "softwear"? :)))
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2006-04-05 13:39:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Miękkie ubranie ;-)
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-04-05 13:45:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Noś się miękko panienko :))
fotografia cyfrowa
abhaod
fotografia cyfrowa
2006-04-05 13:54:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
swojsko, eastowo "o fotografii rzeczowo....i po polsku"
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2006-04-05 14:24:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie, Magus, to nie może być tak proste ;)))

Abhaod, przestań fristajlować, bo ja zacznę riffować i się zrobić ciapcia z papcią :)
fotografia cyfrowa
M_I_M
fotografia cyfrowa
2006-04-05 16:11:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
moge Wam bita podrzucić:D
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-04-05 16:21:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Baunsuj dziewczyno baunsuj :))))))
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2006-04-05 16:36:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To ja riffuje dalej, wystarczy proste bicie na E czy mam pomyslec o czyms bardziej skomplikowanym :)
fotografia cyfrowa
stassad
fotografia cyfrowa
2006-04-05 17:03:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja też mogę z gitarą :). Choć raczj klasyczne klimaty. Mogę coś tam dorzeźbić w tle. E może być, ale może polecimy jakoś ambitniej ?
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2006-04-05 17:05:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A to ja nie wiem, bo będzie kilka miesięcy jak ostatni raz gitarę w ręku trzymałem. Na razie trzymajmy się jednego, ewentualnie dogra się z czasem kilka pasaży :)
fotografia cyfrowa
stassad
fotografia cyfrowa
2006-04-05 23:54:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Niech będzie E. I tak jak zderzymy dwa style to będzie ambitnie :)))
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa