fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Używanie flesza na zawodach sportowych w hali
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
pablo3style
fotografia cyfrowa
2007-12-03 20:08:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
racja racja ...
fotografia cyfrowa
jiggaman
fotografia cyfrowa
2007-12-03 20:15:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"czy używanie flesza na zawodach sportowych w hali (kosz, siatkówka) jest ogólnie akceptowane, nie akceptowane, czy w zależności od regulaminu hali/zawodów/organizatora"

Jak już wcześniej zdązyli Ci napisac nie ma takich ograniczeń, aczkolwiek z mojego punktu widzenia (jako byłego zawodnika) jest dosyć irytujące i może prowadzić do niepotrzebnych spięć itp.

W tym miejscu wprowadziłbym nawet pewne rozgraniczenie, im niższy poziom (liga) tym łatwiej o jakąś nieprzyjemną sytuację czy to z zwodnikiami, ochroną itp.

Jeśli chodzi o mnie nigdy nie używam, zawsze staram się dobrać najbardziej optymalne ustawienia + potem obróbka rawów

fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-12-03 20:23:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja bym nie używał bezpośredniego flasha np. w K1... ;)
jeśli już to wyszedłbym raczej przed końcem walk... :D ;)
fotografia cyfrowa
xrog
fotografia cyfrowa
2007-12-03 21:11:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jakbym takiego boksera np. wkurzył lampą, to miałby większy "power" do walki, ;-)))
Potem może by podziękował! ha,ha,ha
fotografia cyfrowa
pablo3style
fotografia cyfrowa
2007-12-03 21:14:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hehe - tez pierwszy raz jak bylem na gali w birmingham to sie nie odwazyle - ale wlasnie tam podpatrzylem kolesia z jakiegos anielskiego magazynu ktory lampe mial na kabelku i polozona tuz na skraju ringu - zastosowalem to nastepnym razem i zadzialalo ;)
fotografia cyfrowa
ukasus
fotografia cyfrowa
2007-12-08 11:15:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja tam lampy na koszu w trakcie meczu nigdy nie używam ..
czasami bardzo rzadko ale to tylko na prezentacji przy zgaszonych światłach .. gdy chcę osiągnąć jakiś konkretny efekt..
Andres .. heh no w Słupsku aż tylu z lampą .. hmm
znajomy ze Słupska to nawet we Włocławku i Kołobrzegu lampa walił .. co było nawet nawet na forum nikona poruszone ..musiałem prostować że to nie ja .. bo pewien foto pstryk pisał ze ktoś że Słupska tam dopalał lampą .. i myślał ze ja :)
generalnie co do czasu .. to zazwyczaj 1/500 mi styka .. czasami muszę nawet do 1/400 schodzić .. (Koszalin , Warszawa , Starogard) przy ISO 1600 i wyciągać z jpeg niemożliwe kolory :) :
http://img85.imageshack.us/img85/9687/img0129ortn2.jpg
na :http://www.sportowefakty.pl/galeria/index.php?k=1&p=1&g=1416&z=1

Podstawa przy słabym świetle to dobrze ustawić WB by jak najmniej kolorów stracić .. no chyba ze ktoś ma czas bawić się z RAW .. ale mnie efekty wyciągania z jpeg zadowalają

Lampie przy sporcie mówimy stanowcze nie !! :)
fotografia cyfrowa
1 | Strona 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa