fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Wspólna dyskusja z Autorem po publikacji pracy
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2006-04-06 22:58:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Calme pisal na poczatku tego watku o odpowiadaniu po 10 - 15 komentarzach, wiec ja wciaz jeszcze cicho u siebie siedze. Za to tutaj powiem Wam tak po cichu, ze obiektywni.pl to dobry serwis, a dokladnie uzyszkodnikow tu mam na mysli. Nie zawiodlem sie :)
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-04-06 23:00:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bern - czyzbys sprawdzal kompetencje oceniajacych ?? ostatnim zdjeciem ??
fotografia cyfrowa
tataOskara
fotografia cyfrowa
2006-04-06 23:02:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:: "odpowiadaniu po 10 - 15 komentarzach" hmmm, to nie czesto bym sie odzywal ;)
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2006-04-06 23:19:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Moje 3 grosze. Po częsci zgadzam się z Calme. My dwaj to już swoiste TAW więc to chyba nie dziwi :D.

Do meritum :)

Wypadało by , by autor jednak ODPOWIADAŁ na sensowne pytania w ciągu powiedzmy 48 godzin. To raczej możliwe. Trzeba tylko mieć chęci.

To co mnie smuci... Wiem, że czepiam się, być może bezpodstawnie. Przeleciałem sobie galerię, począwszy od autorów znajwiększą ilością punktów i prac, a potem spojżałem na ilości komentarzy których udzielają. Smutna prawidłowość dała się zauważyć, ale to już polecam sprawdzić każemu z osobna...

Ja może mistrzem świata w komentarzach nie jestem, ale staram się..

I chyba każdy może poświęcić kilka minut by skomentować kilka prac..

Dbajmy. O forum. O userów. O nas - hobbystów, z któymi dzielimy pasje.

Ave.
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2006-04-06 23:21:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
I jeszcze...

Doprawdy. Szanujmy ciekawość innych. Ja rozumiem że można nie dawać tytułu, ale wypadało by wspominać o sprzęcie skoro takie pole udostępniono. Niechcę nikogo zmuszać, ale nie wierzę, że TO TAKIE TRUDNE. Aparat + ewentualne dodatki, obiektyw. Bo są mądrale co napiszą przy super makro - D70, ale już o konwerterze nic nie wspomną. Czy to wstyd ? Piszmy prawdę.

To tylko taka moja pokorna prośba. Piszmy czym focimy.
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2006-04-06 23:21:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A co, uwazasz, ze az tak zle?!

;)

Nie, Calme, nie kompetencje.
Tego zdjecia w ogole mialem nigdzie nie publikowac. Jedynie moja Modelka mnie do tego namawiala, ja sam sie wzbranialem i jeszcze argumenty przeciw publikacji podawalem. Przyszlo mi jednak do glowy, ze moze warto by bylo test przeprowadzic. Zdjecie mi osobiscie sie podoba (choc znam jego wady i bledy, serio-serio), wiec przed soba samym wstydu czul nie bede, reszte mozna potraktowac jednym okiem.
A oto wynik eksperymentu.
Zdjecie zamieszczone na konkurencyjnym portalu wczoraj w ciagu nie calej doby zaliczylo ponad 1000 odsłon (w tej chwili jest 1193) i 16 komentarzy. Srednia ocen to "bardzo dobry".
Tutaj odslon mam jak do tej pory 41, komentarzy polowe mniej niz u konkurencji, jedynie ocena w sumie niezle sie trzyma (mimo wad tej fotografii).
W ostatnim czasie wystawialem architekture i rzezby, nie spotkaly sie te prace ze zbyt duzym zainteresowaniem na obydwu portalach. Trzeba jednak przyznac, ze jak juz ktos zajrzal, to reakcja byla pozytywna.
Wysnulem teze, ze plfoto (no tak, o nich chodzilo) cycem stoi. Tam wystarczy wypuscic kawalek odslonietego ciala i kilkaset na liczniku odwiedzin gwarantowane.
Tutaj juz tak radosnie nie jest, jak zreszta widac. Spolecznosc, owszem, duzo mniejsza, podejscie do prezentowanych prac jest jednak bardziej krytyczne.
Fakt, cialo znow stanelo ponad murem, ale przynajmniej nie jest przyjmowane bezkrytycznie.
Dlatego wciaz mam wiare w ten serwis.
A moj eksperyment sie powiodl :)
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-04-06 23:25:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bern ja ze swojej strony zycze aby tej wiary nigdy nie zabraklo
BTW - Bicki bardzo dobre podsumowanie topicu
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2006-04-06 23:26:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No BernArt..ja Cię i na interklasie widziałem :D
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2006-04-06 23:32:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bicki, ze gdzie? :)
Calme, tego mozemy zyczyc sobie chyba wszyscy tutaj, na obiektywnych. Wydaje mi sie, ze ten serwis trzyma na razie solidny poziom, ludzie sa w porzadku i przyjemnie jest tu spedzic troche czasu.
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2006-04-06 23:34:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
sory, BernArt...pomylone misie :D późno już... ;)
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2006-04-06 23:34:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ufff... chlopie, tos mnie o podwyzke cisnienia przyprawil, juz szukac zaczynalem :D
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-04-06 23:36:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bicki - widzisz i bys mial jeszcze na sumieniu Berna ! :)
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2006-04-06 23:39:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mam pojemne sumienie, zmieszczą się wszyscy :D
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2006-04-06 23:40:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Z nie uzywanymi, Bicki, zawsze tak jest. Zacznij uzywac czesciej, a zobaczysz, ze to produkt raczej kiepskiej jakosci :)))
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2006-04-06 23:42:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No BernArt, jak chcesz się zwierzać, to zapraszam na priv, jestem cierpliwym słuchaczem :D
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2006-04-06 23:49:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bicki, ja juz nie mam o czym opowiadac. Oddalem do serwisu jeszcze na gwarancji, w zamian dali lepsza pamiec i od tamtej pory spokoj :)
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-04-06 23:50:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja uzywam w dualu :)))
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-04-07 00:19:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Calme - Ty i pamięć, przecież cały czas o żaluzjach zapominasz :D
fotografia cyfrowa
1 | 2 | Strona 3
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa