fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
raz na 24 zamiast co 24 ????
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2006-04-07 08:27:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a ja mam taką nieśmiałą propozycję...
teraz zdjęcie można dodawać co 24h a czy nie można by zmienić tego na zasadzie że zdjęcie można dodawać raz na 24h??
Chodzi mi dokładniej o to że przykładowo teraz mam czas i mógłbym dodac zdjęcie, ale 24h upływają mi dopiero około 14. Tyle że około 14 nie za bardzo będe miał jak dodac to zdjęcie więc pewnie dodam je dopiero około 22. Tym sposobem po jutrze kolejne będe mógł dodac dopiero około 22, ale.. jako że jest to sobota to pewnie wypadnie jakaś impreza i znów nastąpi przesunięcie. Kolejną zaletą takiego układu było by mieszanie się ludzi. Teraz zamieszcza się zdjęcia i zazwyczaj są dostępni ci sami userzy i ci sami zamieszczają w tym samym czasie. Gdyby zmienić to na raz na 24h ilość zamieszczeń była by taka sama, ale nie trzeba by czekać do swojej godziny, tylko można by zamieścić wtedy kiedy user ma taką możliwość.
Co myślicie o tym??
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-04-07 08:29:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja mysle, ze to swietny pomysl
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2006-04-07 08:41:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jako, że miewam podobne problemy, co Andres, podpieram go wszystkimi czterema łapami :)
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2006-04-07 08:41:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ciekawe jak inni się ustosunkują do tego no i co na to powiedzą admini?? :):):):)
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-04-07 08:43:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jak znam zycie bedzie po pol za i pol przeciw :) PO -PiS ;]]
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2006-04-07 08:51:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
znaczy że co ?? my jesteśmy PO a oni PiS czy na odwrót?? :):):) bez polityki mi tu poproszę:)

A wracając do tematu , to już od dłuższego czasu o tym myślałem. Przeciw?? cóż ja nie widzę wad tego układu, Ktoś może powiedziec że wszyscy będą dawali na hura po południu, ale czy aby na pewno?? jak zaczną dawac po południu , czyli wtedy gdy ludzie mają więcej wolnego czasu i więcej userów jest dostępnych to prace będą szybko znikały ze strony głównej i będa przechodziły bez echa, więc szybko każdy się zorientuje że nie tędy droga i MZ w krótkim czasie to i tak powróci do normy i zdjęcia będą dodawane przez cały dzień.
Natomiast nie zmieni się ilośc sumaryczna opublikowanych w ciągu 24 h zdjęć. więc będzie tak jak było!!
fotografia cyfrowa
attaboy
fotografia cyfrowa
2006-04-07 08:56:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
w zasadzie to jestem za, tylko wlasnie... zostane wrzucony wobec tego do PO czy do PiSu ?
jesli mozna to pozostane niezrzeszony ;)
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2006-04-07 08:58:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
!! !! !! A ja jestem za ---> raz na 48 h
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2006-04-07 08:59:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja może się przychylę do prośby Andresa, żeby nie zatruwać atmosfery polityką, szczególnie taką... niską :)
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2006-04-07 09:05:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Magus tyle że 24h w tym momencie powoduje że strona zyje... nie chce mi się np zaglądać na plfoto gdzie muszę tyle czasu czekać na kolejne zamieszczenia.
Dzięki 24h Obiektywni.pl są uczęszczanym serwisem. Ale dyskusja nie jest o tym czy co 48 czy co 24 . ale o tym żeby dawać zdjęcia nie co 24h tylko raz na 24h. :):)
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2006-04-07 09:07:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Na plfoto co 5 dni sie dodaje zdjęcie, a nie co 48h.
system "raz na" jest lepszy od "co XX h", z tm, że uważam, iż raz na 24h to zbyt często, lepiej byłoby raz na 48.
fotografia cyfrowa
kate_rinka
fotografia cyfrowa
2006-04-07 09:09:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jestem za Andres'em-tym bardziej,że przez awarię nikt nie mogł publikowac i teraz wszyscy na hura dodają. Ktoś zauważył,że jego zdjęcie w galerii na 1-ej stronie było 3 minuty.
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2006-04-07 09:10:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
byla kiedys propozycja 7 zdjec na tydzien, zeby mozna bylo wrzucic cala serie od razu..., mi najbardziej odpowiadaloby cos jak raz na 48h
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-04-07 09:10:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A ja zupelnie nie rozumiem czemu ludzie sie tak podniecaja to 1 strona - ja tak w zasadzie to wogole jej nie ogladam tylko patrze odrazu w galerie - i lece sobie tematycznie - nie ma obaw wydaje mi sie, ze kazde zdjecie jest ogladane przynajmniej przeze mnie
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-04-07 09:12:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
7 zdjec od razu to dla mnie stanowcza porazka
fotografia cyfrowa
Robertus
fotografia cyfrowa
2006-04-07 09:12:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja tez jestem za. temat juz byl i o ile dobrze pamietam administracja miala to przemyslec. to by bardzo usprawnilo uzytkowanie.
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2006-04-07 09:12:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Rozwiązanie polegające na możliwości dodawania X zdjęć na Y dni zostanie prawdopodobnie wprowadzone za jakiś czas.
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2006-04-07 09:15:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A każdemu x na y po równo będzie przysługiwało, czy jak u konkurencji jedni mają np: 7 na 7 a inni 1 na 7??
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-04-07 09:18:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No jak za komuny - kazdemu po rowno - albo inaczej kazdemu wg zaslug :) tylko kto te zaslugi bedzie okreslal :P
fotografia cyfrowa
kate_rinka
fotografia cyfrowa
2006-04-07 09:29:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Calme czytaj ze zrozumieniem, bo pokręciłeś ;) Chodziło nie o pierwszą stronę portalu tylko galerii.
fotografia cyfrowa
Kuma
fotografia cyfrowa
2006-04-07 09:30:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie no... oświećcie mnie... czym sie rózni "raz na 24" od tego "co 24"??? w końcu i tak wyjdzie na to ze bedziesz chciał dodac zdjecie i okaze sie ze jeszcze nie upłynął Ci czas... po co robić z igły widły...
Nie masz czasu teraz?? to sobie jutro wstawisz zdjęcie... wielkie mi łoj woj....
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2006-04-07 09:36:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kuma... oświece Cię :) raz na 24 oznacza że możesz dodac jedno zdjęcie w ciągu doby, a co 24 oznacza że możesz zdjęcia dodawać po upływie conajmniej 24h od publikacji ostatniego :) jaśniej?? :):):)
A tak całkiem serio to jasne... idąc Twoim tokiem myślenia, to po co wogóle dodawać zdjęcia??

@kate_rinka masz rację... chodziło mi o pierwszą strone galerii a nie strone główną obiektywnych :)
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2006-04-07 09:37:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@Kuma jeszcze jedno... ta dyskusja ma na celu poprawienie funkcjonalności serwisu, więc nie bardzo wiem o co Tobie chodzi ??
fotografia cyfrowa
arkjus
fotografia cyfrowa
2006-04-07 09:38:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jestem za "raz na 24" :)
fotografia cyfrowa
Kuma
fotografia cyfrowa
2006-04-07 09:39:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie o nic mi nie chodzi :)
tylko weź pod uwage jedno... masz czas o 11 i wstawisz zdjecie ... i następne zdjęcie wstawisz o 11 nastepnego dnia... ale tego nastepnego dnia znowu sie okaze ze o 11 nie masz czasu tylko o 10.45.32 i co wtedy ? Przecież dokładnie na to samo wyjdzie...
albo ja czegoś nie kumam :)
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2 | 3
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa