fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Zablokowany za 'niską' ocenę? ;-)
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
mabok
fotografia cyfrowa
2008-01-11 11:13:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Czołem!
Niejaki 'ajano212' (link do PF: http://www.obiektywni.pl/autorzy/autor-13162-0-0-0-0.php) zablokował mnie za to, że wystawiłem mu dwa pod tym zdjęciem:
http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-255528.php ;-)

Oczywiście dostałem 'piękny' wpis pod moim PF... Doprawdy żałosne. Rozumiem, gdybym wystawił -1, 0 albo 1... Heh, a sądziłem, że obiektywizm może być jeszcze w cenie na tym portalu. Bo zrozumienia i pokory już dawno nie ma.

ajano212, napiszę publicznie to, co chciałem przesłać w prywatnej wiadomości:

"Witaj, 'przyjacielu'!
1. Nie życzę sobie wypisywania pod portfolio, MOIM portfolio łkań i zawodzeń na temat TWOICH zdjęć. Do tego służą PRYWATNE WIADOMOŚCI (tak, na obiektywni.pl jest taka możliwość).
2. Nie rozumiem, dlaczego miałbym czytać opis dla oceny 'trzy', skoro wystawiłem zupełnie inną...
3. Śmieszy mnie ocenianie wartości komentarza/krytyki podług 'dorobku' w galerii. Czy gdybyś zobaczył niesatysfakcjonujące zdjęcia nagi też nie chciałbyś, aby krytykowała Twoje fotografie?
4. Subtelnie się różnimy - ja przyjmuję krytyczne cięgi i druzgocące oceny z pokorą, Ty zaś reagujesz pieniackimi wpisami pod cudzym portfolio.
5. Co do zawartości portfolio raz jeszcze bo zauważyłem, że to dla Ciebie ważne. Widzisz... Nie sztuką jest opublikować 20 fotografii z jednego miejsca, którym podnieca się połowa portalu. Ja nie mieszkam w tak malowniczej okolicy, nie ma tu zjawiskowych drzew, rwących potoków, sennych jezior czy rześkiej bryzy morskiej. Dlatego staram się ukazać piękno okolicy dla wielu osób niezauważalne albo niedostrzeżone. Myślę, że jest to trudniejsze... No, ale oczywiście nie zabraniam Tobie pstrykać dalej w Rogalinie! Mnie by się to szybko znudziło...

Punkty to nie wszystko, 'przyjacielu'!

Miłego dnia życzę. Od tej pory nie będę oglądał, oceniał ani krytykował Twoich zdjęć. Bo po co psuć tak spektakularny 'dorobek'? ;-)

P.S. Nie zamierzam dodawać Cię do ignorowanych. Nikogo nigdy nie blokowałem i nie zablokuję."
fotografia cyfrowa
jan_nowakka
fotografia cyfrowa
2008-01-11 11:21:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
do "szybcy i wściekli" mogłeś to wpisać ;]
fotografia cyfrowa
ajano212
fotografia cyfrowa
2008-01-27 14:01:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mabok przyjacielu
przypadkiem zauważyłem Twój wpis na forum...
Twe słowa są dla mnie krzywdzące i uswiadczają mnie w przekonaniu że nie umiesz czytać ze zrozumieniem...
zostałeś zablokowany (na 2 dni o ile pamiętam) nie za ocenę, mozesz wystawiać jakie chcesz ale generalnie poczytałem Twoje komentarze i musze się zgodzić z twierdzeniem któregoś z Obiektywnych (nie tylko ja Cię tak odbieram jak widze), że..wyżej ....niż dupę masz...i nie mam ochoty na Twoje wpisy pod moimi lepszymi czy gorszymi zdjęciami.
Jesteś przyjacielu starsznie niekonsekwentny bo piszesz że zdjęcie nie nadaje się do portalu (powinno dostać zatem -1) a Ty dajesz 2
piszesz, że nikogo nie zablokujesz a mnie zablokowałeś....masz problem, ze nie napisałem Ci prywatnej wiadomości a sam piszesz na forum- o co Tobie Stary chodzi????
wstawiaj nowe super zdjęcia bym mógł uczyć sie i czerpać wiedzę garściami, naprawdę czekam bo dawno nic się w twoim pf nie pojawiło
pozdrawiam Cię serdecznie
może sobie kiedyś to wszystko wyjaśnimy i znów będzie między nami dobrze ?? :))
fotografia cyfrowa
dawi
fotografia cyfrowa
2008-01-27 17:41:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ajan0212

Nie wiem jak było i w sumie mnie to nie interesuje.
Napiszę tylko , że robienie takich wpisów pod pf , nie jest na miejscu.
Mabok może na szczęście poprosić o wrzucenie do kosza Twojego komentarza i mam nadzieję , że redakcja przy się do tej prośby
Pozdrawiam
fotografia cyfrowa
mabok
fotografia cyfrowa
2008-03-01 17:13:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ostatnie słowo tytułem sprostowania - ja nie dodałem Cię do ignorowanych ajano. Widocznie zablokowanie przez jedną osobę działa w obie strony (jeśli się mylę, proszę o informację).
fotografia cyfrowa
Dundee
fotografia cyfrowa
2008-03-06 22:45:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
krystek102
fotografia cyfrowa
2008-09-12 11:35:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ćóz takze jestem zablokowana i nie wiem czym sobie na to zasluzyłam a bardzo mi się spodobało zdjęcie z wodospadem , Coz 5 mogło być ale nie będzie póki co. Ja nie blokuję nikogo bo to nie ma sensu. Kazdy ma prawo sie wypowiadac i wydaje mi się ze blokada to ograniczanie zasad demokracji. Rozumiem ,ze w przypadku wielu ewidentnych złosliwości czy obrazania autor ma prawo do blokady ale ... cóz dla mnie nie jest to zrozumiałe w tym przypadku. I jesli jest to mozliwe to prosze o wyjaśnienie na pw. Po to nas obdarzono jezykim iby mozna było porozumiec sie a nie budowac " Wieżę Babel
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa