fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Ja pitolę .
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
kodek
fotografia cyfrowa
2008-01-12 14:19:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Oceniam dobrze , mnie oceniają dobrze, oceniam szczerze mnie oceniają słabo. Postanowiłem wycofywać foki których średnia spadnie poniżej trzy . Wstawiłem 35 fotek i w miarę mojego komentowania moja średnia spada , a ja wycofuje fotki , ciekawe która fotka zostanie ostatnia .Nawet taki niby znamienity fotograf jak Kera okazał sie odwetwcem bo pod fotką jakiejś laski ośmieliłem się podważyć jego wielkość :)
fotografia cyfrowa
epos
fotografia cyfrowa
2008-01-12 14:37:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kodek - Ty to masz tupet chłopie....naucz się fotografii macro i nie płacz na forum bo robisz słabe fotografie.......popatrz na macro np.Benasa i ucz się a co do odwetu jak piszesz to dla mnie jesteś jego "miszczem" dlatego zostałeś zignorowany .....o tym jak zdążyłem sie zorientować wiele userów już sie sie przekonało, także mnie stękania i płakania i szlifuj swój warsztat.
fotografia cyfrowa
Szymon
fotografia cyfrowa
2008-01-12 14:38:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kurcze blate. Ludzie wyhamujcie z tymi odwetami i innymi dziwnymi zachowaniami. Bawmy sie fotografia, cerpmy radość z zamieszczania tu naszych prac. Badzmy dla siebie przyjaciółmi, którzy potrafia dobrze i ładnie skomentować daną prace. Jezeli mam sie wzajemnie wyniszczac to lepiej odrazu zamknąć ten portal i bedzie spkój. Pozdrawiam
fotografia cyfrowa
Szymon
fotografia cyfrowa
2008-01-12 14:40:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Eposie, przejrzałęm makro Kodeka i uwazam za są bardzo ładne i dobre. Nie wiem co ty widzisz w nich złego????? Czy mogłóbys to wyjasnic.
fotografia cyfrowa
epos
fotografia cyfrowa
2008-01-12 14:44:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Szymon......dobre.....Ty widziałeś dobre macra? wejdż do katalogo macro i pooglądaj sobie i wtedy zdanie zmienisz......jest tu kilka osób co robią swietne macra i to jest dla mnie odniesieniem do innych prac..... pozdrawiam i miłego dnia życzę
fotografia cyfrowa
Szymon
fotografia cyfrowa
2008-01-12 14:53:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Katalog makro bardzo czesto przegladam. Wiem ze jest tam duzo swietnych fotografii,ale nadal uwazam że makro Kodeka też jest dobre. Pozdrawiam
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2008-01-12 17:11:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Epos - każdy ma prawo do żalu... hamuj chłopie... po co zaraz takie ostre słowa? i... wszystko jest względne... ;]

Kodek - a może Kera też po prostu ocenia szczerze? popatrz na swoje oceny od niego przez pryzmat tego jakie oceny stawia innym pod jakimi zdjęciami w danej kategorii... MZ pewnie wszystko się będzie zgadzać i nie będzie widać jakiejś tendencyjności... :]
fotografia cyfrowa
epos
fotografia cyfrowa
2008-01-12 18:00:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Vankert - trochę Jesteś niezorientowany....wysyałem wyjaśnienie na priva. Nie chciałem pisać tutaj na forum o jego postepowaniu.
fotografia cyfrowa
DamianP
fotografia cyfrowa
2008-01-12 18:05:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
oceniaj szczerze ale nie użalaj się później. każdy może zareagowac inaczej. Obrócic sytuację w żart, wyzwać cie od ignorantów, zrobic odwecik, ale najgorsze to chyba jednak zignorowac i nie oglądać twoich fotek. w końcu pokazujemy je tutaj dla innych, dla siebie możemy je trzymać na dysku komputera ewentualnie w albumie.
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2008-01-12 18:16:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Epos - spokojnie, nieważne czy jestem zorientowany czy nie... Ty bardziej o szczegółach ja o tym co pisał Kodek (szczersze ocenianie = coraz niższe oceny... tylko to mnie zainteresowało bo to prawda... choć może być, że coraz szczersze oceny! a to chyba dobrze)... ;)

odniosłem się ogólnie do Twojej wypowiedzi "i nie płacz na forum"... ;]
jestem za płakaniem... :D ;]
i mimo wszystko podawał spokojniej, w sposób bardziej wyważony treści merytoryczne... dlaczego uważasz, że mam być zorientowany w czymś co was dotyczy? choć po tym co mi opisałeś na PW to teraz bardziej rozumiem złość na autora za post w wątku... ;]
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2008-01-12 18:17:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zapowiada się sobotnia awanturka....
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2008-01-12 18:18:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
myśłisz? :D
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2008-01-12 18:19:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
albo 'pitolisz'... ;]
fotografia cyfrowa
MiguelAngelo
fotografia cyfrowa
2008-01-12 18:20:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
masz kilka dróg.
albo bedziesz leciał piąteczkami i komentarzami w stylu "cudowne kolorki, piękne światełko, idealna głębia ostrości" i w końcu ugotujesz się w sosie własnym bo nikt nie napisze ci konkretnego komentarza potem.
albo będziesz oceniał szczerze i komentował rzeczowo, przez co staniesz się obiektem ataków osób nie potrafiących przyjąć komentarza krytycznego.

moja rada - olać punkciki i średnie,
robić swoje.
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2008-01-12 18:23:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tylko aby olać to trzeba wpierwy dobrze się piwa napić... ;]
aby mieć dobrze jak... ;]
fotografia cyfrowa
DamianP
fotografia cyfrowa
2008-01-12 18:27:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
własnie ,róbmy swoje, wazniejszy od ocen mz jest licznik odwiedzin
fotografia cyfrowa
MiguelAngelo
fotografia cyfrowa
2008-01-12 18:28:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dla mnie liczy się dyskusja, polemika, konstruktywna opinia i kultura.
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2008-01-12 18:32:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
DYS kusja
KO nstruktywna opinia
PO lemika
LO gika... (sorki, ostatnie podmieniłem)...

;]
fotografia cyfrowa
rkrismaldek
fotografia cyfrowa
2008-01-12 18:33:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hmmm...to masz bracie problem...chyba będziesz musiał się powiesić....tak wielki problem "życiowy"...hehehe
fotografia cyfrowa
DamianP
fotografia cyfrowa
2008-01-12 18:36:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zeby prowadzić polemikę czy dyskusje szczególnie na temat własnych prac trzeba mieć duży dystans do siebie i własnej twórczości. Czasami mam wrażenie że większość dyskusji przeradza sie w walkę dlatego że często uważamy ze mamy monopol na kadr, temat , technikę, pojęcie sztuki itp. Otóż nie mamy
fotografia cyfrowa
DamianP
fotografia cyfrowa
2008-01-12 18:38:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
O większości z nas mało kto słyszał i prawdopodobnie nie usłyszy poza paroma galeriami . Nikt nie jest pępkiem świata
fotografia cyfrowa
weezul
fotografia cyfrowa
2008-01-12 18:40:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
VanKert!!! Piwo?? :))))) masz punkt...
fotografia cyfrowa
MiguelAngelo
fotografia cyfrowa
2008-01-12 18:41:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
właśnie. to ma być zabawa. można też się nauczyć wielu rzeczy. ale do tego potrzebny jest wspomniany dystans i doza samokrytyki.
fotografia cyfrowa
DamianP
fotografia cyfrowa
2008-01-12 18:42:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Piwo dla każdego sie należy :)
fotografia cyfrowa
madmax
fotografia cyfrowa
2008-01-12 18:46:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
kodek napisał "Oceniam dobrze , mnie oceniają dobrze, oceniam szczerze mnie oceniają słabo" chciałem dodać oceniam krytycznie i TO JEST NIESTETY PRAWDA oczywiście nie tylko na tym portalu
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2 | 3
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa