fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Fotografia akcji w XXI wieku ...
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
malach21
fotografia cyfrowa
2008-01-29 17:58:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jak spiderman ;]
fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2008-01-29 18:06:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
to jest latwiejsze niz sfotografowanie wrobli w locie :)
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2008-01-29 19:53:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ukasus po pierwsze współpracujesz z dwoma tytułami, po drugie masz stałą pensję a przelicz sobie ją na zdjęcia i zobaczysz że tak na prawdę wychodzą smieszne pieniądze. Ile miesięcznie Twoich zdjęć trafia do gazet? 20? 30? no to pewnie zgarniasz około 100 za zdjęcie co tak na prawdę porównując do tego co jest na świecie jest śmieszną kasą.
fotografia cyfrowa
ukasus
fotografia cyfrowa
2008-01-29 20:48:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie mam stałej pensji .. mam tylko i wyłącznie płacone od zdjęcia (jak dobrze pójdzie to za 2 miechy będę miał ryczałt plus wierszówka zdjęciowa)
a 20 zdjęć to zdarzało się że jednego dnia było w gazecie (średnio koło 5-6 dziennie)... 100 zł za każde zdjęcie to chciałbym dostawać .. zazwyczaj jest o wiele mniej .. (ale i więcej też bywało)

nie narzekam ... tylko czasu mało na cokolwiek po za robieniem zdjęć :)
fotografia cyfrowa
jiggaman
fotografia cyfrowa
2008-01-29 22:30:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Sylwester :)))

Wracaja do dyskusji
Ukasus pracujesz na swoim sprzecie, wez pod uwage iż za jakis czas (skoro pstrykasz non stop fotki) skończy Ci się przebieg w puszcze ;)
Co wtedy?
Daleko nam do tego aby sprzęt był zapewniony z redakcji a nam bylo dane jedynie skupić się na tym co najważniejsze - zdjęciach.

Dla mnie narazie to jest tylko i wyłącznie hobby, to co udało mi się zarobić do tej pory raczej nie wystarczyło by nawet na przysowiowe waciki :(
fotografia cyfrowa
pablo3style
fotografia cyfrowa
2008-01-29 22:59:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jiggaman - i tutaj trafna uwaga - amortyzacja sprzetu nie wliczona :(

bardzo podobnie jest ze mna - dla czystej przyjemnosci !!! posprzedawalem troche fotek ale co z tego jesli foty z wyjazdu nawet wypozyczalni samochodu mi nie pokryly ;)

fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2008-01-29 23:51:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
pablo -> wypożyczyłeś "limo"? :o)
fotografia cyfrowa
pablo3style
fotografia cyfrowa
2008-01-30 00:14:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wowa ta limo z barkiem i szampanem w lodowce ;)

http://www.peugeot.pl/locale/SRC_SHOWROOM/index_3883.php 4 miejsca lezace wiec przy moim wzroscie 192cm i walizce ze sprzetem spokojnie moglem w nim mieszkac 3 dni ;) tylko troche galka biegow uwierala w ........ podczas snu ;)
fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2008-01-30 02:23:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A JA MAM ZAMIAR W TYM ROKU ZAROBIC NA TYCH PTASIORACH ROBIAC KALENDARZE NA PRZYSZLY ROK , I ZA TA KASE MAM ZAMIAR KUPIC LUFE :)
fotografia cyfrowa
1 | Strona 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa