fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Żenada
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2008-03-02 18:23:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no Ameryki to Ty nie odkryłeś :)
fotografia cyfrowa
servoz
fotografia cyfrowa
2008-03-02 18:26:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Napisał keramodnor:
"Tak się zastanawiam, kto tu przesadza i to mocno.
Ja bym dał bana na 2 tygodnie userowi "servoz" za jednoznaczny i wielokrotny atak personalny, wobiec niejednoznacznej wypowiedzi legiona."

A tego wpisu już zupełnie nie rozumiem...
fotografia cyfrowa
legion
fotografia cyfrowa
2008-03-02 23:05:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jest tak, jak napisal Keramodnor. Uzytkowniku "servoz", czego nie rozumiesz? Ja napisalem o zdjeciu, a Ty o mnie (z tego, co zauwazylem juz drugi raz w sprawie tego zdjecia) - polecam tekst Keramodnora zamieszczony na SF. W mojej wypowiedzi niczego chamskiego nie ma, zwlaszcza, ze usmiech jest na koncu :-))) Raczej chodzi Ci o to, ze dostales "-1", ale to nie jest powod do prob obrazania ludzi :-)
fotografia cyfrowa
servoz
fotografia cyfrowa
2008-03-03 07:11:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie potrafię zrozumieć, jak dorosły człowiek może napisać taki tekst pod zdjęciem innego użytkownika. To jest ocena zdjęcia? To aż tak brakuje słownictwa użytkownikowi legion? Ciężko jest napisać coś rozsądnego i przy tym nieobraźliwego? Dobrze ktoś napisał, że chyba użytkownikowi legion, cytuję "...odwaliło...". A ponieważ użytkownik legion zablokował mi możliwość wyrażenia swojej opinii chociażby przez PW (ignor), stąd wpis tutaj.
A co do ocen... Zakładam, że po prostu nie wszyscy mają czas na napisanie kilku słów, a na tych mi najbardziej zależy. Ale niestety są też tacy, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo wszystko piszą te swoje 10 słów, dając niestety świadectwo o sobie. No i ten uśmieszek na końcu. Mam go traktować jako zażenowanie, politowanie czy tik nerwowy. Ponieważ nie zamierzam więcej wdawać się w tego rodzaju pyskówki, pozdrawiam wszystkich i życzę jak najlepszego światła.
fotografia cyfrowa
legion
fotografia cyfrowa
2008-03-03 08:40:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Uzytkowniku "Stavros", piszesz nie na temat, znow czegos nie rozumiesz no i znow probujesz obrazac :-) Fotoserwisy to nie jakas szkolka, zeby kazdemu pisac dlaczego zdjecie jest slabe czy tez uzasadniac dlaczego nie podoba sie. To uzytkownik, skoro uczestniczy w portalu fotograficznym, powinien zadbac o to, by wstawiac dobre zdjecia - na ogladanie i komentowanie slabych zwyczajnie szkoda czasu. 'Dobrze ktoś napisał, że chyba użytkownikowi legion, cytuję "...odwaliło...".' - to Corazon - jedno zdjecie ocenilem mu na zero i juz ktorys z kolei odwet :D Rowniez pozdrawiam :-)
fotografia cyfrowa
legion
fotografia cyfrowa
2008-03-03 08:41:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
* Uzytkowniku "servoz"
fotografia cyfrowa
legion
fotografia cyfrowa
2008-03-03 10:47:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jeszcze jedno - uzytkownik "servoz" napisal: "A ponieważ użytkownik legion zablokował mi możliwość wyrażenia swojej opinii chociażby przez PW (ignor), stąd wpis tutaj." - ewidentna nieprawda, od jakichs 2 miesiecy moja lista ignorowanych jest pusta, a uzytkownika "servos" NIGDY na niej nie mialem - albo zmysla, aby uzasadnic wpis na forum albo nie panuje nad swoja lista ignorowanych.
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2008-03-03 17:36:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Administracja może dać ignora stronom. Robi to bez powiadomienia.
fotografia cyfrowa
servoz
fotografia cyfrowa
2008-03-05 11:10:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jeśli jest tak, jak pisze keramodnor, to przepraszam użytkownika legion za posądzenie o umieszczenie mnie na liście ignorowanych i pozdrawiam :)
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2008-03-06 22:29:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
kolejna tajemnica ob rozwiązana:)
fotografia cyfrowa
1 | Strona 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa