fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Cenzura???
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
zec
fotografia cyfrowa
2006-04-10 21:21:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wczoraj opisalen sposob, jak zdobyc kilobajty potrzebne do publikowania zdjecia, nie trudzac sie przy tym krytykami, czy komentowaniem.
Moj post zostal skasowany. Przypuszczam, ze dla tego, bo admini uwazaja, ze jak sie Zeca zaknebluje, to nikt sie nie dowie, ze taka mozliwosc jest i wszystko bedzie ok. Pochlebia mi to bardzo, bo wynika z tego, ze tylko ja moge na taki pomysl wpasc. Tego taki pewny bym nie byl, bo juz zdjecia po kilka, czy kilkanascie kB tu widzialem.
Uwazam, ze zamiast chowac glowe w piasek lepiej by bylo przedyskutowac, jak zlikwidowac ta slabosc regulaminu .
Ja proponuje, zeby za publikacje zdjecia, dawac tyle kB, ile samo zdjecie "wazy", nie wiecej jednak, niz 70kB. Nie zmieni to dotychczasowych zasad, a praktyki ktore opisalem - uniemozliwi. Jezeli to rozwiazanie nie jest zbyt skomplikowane technicznie, wydaje mi sie idealne.
I prosze o przywrocenie mojego wczorajszego posta, bo nie bylo zadnych regulaminowych powodow, zeby go usunac, a regulamin powinien obowiazywac wszystkich, administracje tez.
fotografia cyfrowa
tataOskara
fotografia cyfrowa
2006-04-10 21:25:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:: no prosze, kaczyzm jakis zapanowal czy co? ;)))
fotografia cyfrowa
galex
fotografia cyfrowa
2006-04-10 21:29:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Niektórzy na szcęście (?) zapamietali Twój pomysł.
Admini: ode mnie żółta kartka, tak sie nie robi :-(
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-04-10 21:30:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zec, już samo napisanie takiego posta zapewne zaowocowało pomysłem ukrócenia takich praktyk, pisząc go raczej uniemożliwiłeś innym wpadanie i realizację pomysłu.
-M
fotografia cyfrowa
zec
fotografia cyfrowa
2006-04-10 21:39:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ciekawy jestem, jak dlugo teraz to powisi :-)
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2006-04-10 21:43:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jeszcze wisi :)
fotografia cyfrowa
tataOskara
fotografia cyfrowa
2006-04-10 21:43:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:: nadal wisi :P
fotografia cyfrowa
galex
fotografia cyfrowa
2006-04-10 21:45:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Żeby tylko zeca nie powiesili ;-)))
fotografia cyfrowa
zec
fotografia cyfrowa
2006-04-10 21:46:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Admini, wypowiedzcie sie, albo zrobcie jak wczoraj. Niech wszyscy wiedza jaki ustroj milosciwie nam tu panuje ;-)
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-04-10 21:49:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Prowokujesz :P
-M
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-04-10 21:51:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Masowa egzekucja ? P
fotografia cyfrowa
.. ... .....
fotografia cyfrowa
2006-04-10 21:52:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zec, ja nie czytałam tego postu, ale z tego co rozumiem, nie był w nim przedstawiony zbyt uczciwy, czy też odpowiadający zasadom tego serwisu sposób zdobywania punktów, tak?
no to co się denerwujesz, że skasowali?
fotografia cyfrowa
adminjk
fotografia cyfrowa
2006-04-10 21:54:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Powód usunięcia Twojego wątku był bardzo prosty - namawiałeś innych użytkowników portalu do obchodzenia regulaminu i panujących tu zasad. Sposobów na ich obejście jest mnóstwo, bo system powstał z myślą o ludziach, którzy nie szukają dziury w całym, tylko przychodzą tu dla rozrywki, z zamiłowania do fotografii, z chęci spędzenia czasu w gronie innych osób o podobnych zamiłowania i podzielenia się z innymi swoim doświadczeniem. I nie dopisuj do tego filozofii ani szydź sobie z "ustroju miłościwie tu panującego". Wiem, że łamanie zasad przychodzi Ci bez trudności, to nie oznacza jednak, że będziemy tolerowali namawianie innych do tego.
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-04-10 21:54:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No wlasnie nie wiem o co tyle krzyku - skasowali bo podales przepis na cos co nie wyszloby na dobre portalowi jesli wszyscy by zaczeli to stosowac - pytanie czy chcemy aby bylo dobrze czy tez,.....
fotografia cyfrowa
galex
fotografia cyfrowa
2006-04-10 22:04:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wskazał dziurę - było załatać. I tyle.
fotografia cyfrowa
zec
fotografia cyfrowa
2006-04-10 22:06:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Najlepiej portalowi na dobre wychodzi demagogia. Opisalem to w zartobliwej formie i nigdy z tej metody nie korzystalem. Gdybym to samo opisal z pozycji zatroskanego, to pewnie byloby ok? Sposob przeze mnie podany jest calkowicie zgodny z regulaminem, wiec o jakim lamaniu zasad tu mowa??
A obowiazkiem administracji jest wlasnie szukanie "dziury w calym", mysle tak sobie.
PS. Dziekuje za odniesienie sie do moich propozycji uszczelnienia.
fotografia cyfrowa
adminjk
fotografia cyfrowa
2006-04-10 22:08:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wskazanie dziury, jak to określiłeś, galex, byłoby bardzo chwalebne. Jednak wydźwięk wątku zeca wcale nie wskazywał na chęć poprawy funkcjonowania portalu. Tego rodzaju "dziur" jest więcej. I wielu z Was, niestety, z nich korzysta. Łatanie ich nie ma jednak większego sensu, bo zrobilibyśmy z tego miejsca więzienie albo obóz karny pełen nakazów i zakazów. Nie o to tu chodzi. Ale też nie pozwolimy na oczywiste nawoływanie do łamania zasad.
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-04-10 22:08:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zec - ale po co w zasadzie szukac jak to sie mowi miody w dupie ? Nie lepiej sie zajac fotografia ?? Nie wiem moze mam inny tryb myslenie ale naprawde ja bym na to nie wpadl raczej - no coz szaraczek jestem
fotografia cyfrowa
adminjk
fotografia cyfrowa
2006-04-10 22:10:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zec: Jeżeli tak bardzo jesteś zatroskany o jakość tego portalu, to zapraszam do udziału w dyskusji toczącej się w dwóch sąsiednich wątkach.
fotografia cyfrowa
zec
fotografia cyfrowa
2006-04-10 22:12:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Calme, gdyby wszyscy byli tacy jak ty, strzelalibysmy ekologicznie z luku, bo prochu by jeszcze nikt nie wymyslil ;-)
fotografia cyfrowa
zec
fotografia cyfrowa
2006-04-10 22:14:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tak, czytalem te dyskusje i jak bede mial jakis interesujacy pomysl, to na pewno sie wypowiem.
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-04-10 22:17:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zec kwestia gustu - czy wolisz pojedyncze naklucie czy seryjke kulek :)))
fotografia cyfrowa
noel
fotografia cyfrowa
2006-04-11 16:16:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hmmm... jakie to polskie. Właściwie po kiego kombinować, a do tego sie tym chwalić? Robisz wałek, to rób to po cichu ;)
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa