fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Pozytyw...
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2008-03-13 13:09:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Już widać skutki lepszej moderacji, skoro to zdjęcie nadal można oglądać na pierwszej stronie galerii, normalnie byłoby na jakiejś 12...zepchnięte przez zalew gniotów
Tak trzymać, pozdrawiam...


www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-277814.php
fotografia cyfrowa
jan
fotografia cyfrowa
2008-03-13 14:28:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Co prawda to prawda, udało Ci się wymoderować mojego kota, a wisiał spokojniutko przez dwa lub trzy tygodnie. Ale wątpię żeby liczba fotografii słabych spadła - komercyjny portal potrzebuje użytkowników. Znowu wpadłem do twojego PF i znowu pustka, ostatnio był telefon teraz coś innego, ale tylko jedno zdjęcie - czy to koszty krytycyzmu? Za kota żalu nie żywię wszyscy znajomi się zniego śmiali :) ja również. Jeśli prowadzisz krucjatę to mogę Ci podrzucić namiary na całe portfolia pełne gniotów z ogromną ilością punktów - można nawet konkursik zrobić gnot za 100pkt, gniot za 200pkt, gniot za 200pkt i Vox Populi i tak mozna ciągnąć dalej.
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2008-03-13 14:43:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jan: nie jestem moderatorem i nie ja wurzucam zdjęcia z galerii, ja tylko klikam na koszyk, cóz moje konto jest puste, bo tak chciała druga połowa mnie i nie miałem na to wpływu....;)
fotografia cyfrowa
jan
fotografia cyfrowa
2008-03-13 15:20:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
corazon: wiem że nie jesteś moderatorem mój post miał Ci tylko uświadomić że tego typu portal zapełnia bardzo szerokie spektrum użytkowników począwszy od "niespełnionych artystów" do "niedzielnych pstrykaczy" żeby wymienić tylko dwie kalsy, moderacja powinna promować pewne wzorce "dobrej" fotografii zarowno od strony technicznej jak i artystycznej. Osobiście nie lubię zbyt autorytatywnie wypowiadanych krytyk, dlatego jak taką spotykam to staram się zrozumieć co autor miał na myśli, często pomaga mi w tym rzut oka do portfolio krytykanta, może naiwnie ale zawsze mam nadzieję że zobaczę tam fotografię o lata świetlne lepszą od mojej która mnie zachwyci i z której będę mógł czerpać inspirację. Swego czasu śledziłem krytyki pewnego uzytkownika zarzucającego innym centralne kadry - posiadającego w swoim portfolio tylko i wyłącznie centralne kadry, zresztą bardzo słabiutkie. Może forum to nie jest dobre miejsce do tego polemik ale wolę tutaj niż pod swoim zdjęciem.
fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2008-03-13 16:55:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
swietny pomysl na gnoty ze 100pkt :)
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa