fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Czy portal Obiektywni jest jeszcze interaktywna galeria skupiajaca SYMPATYCZNA i szybko rosnaca spol
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
gaelicus
fotografia cyfrowa
2008-03-31 10:37:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A ja dodam za... no wlasnie, kim?:)

"Nieprzyjemne prawdy z trudem sie polyka, za to pozniej korzystnie sie odbijaja"
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2008-03-31 10:38:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
gaelicus, ale jak sam dobrze wiesz prawda nawet nieprzyjemna tudzież po prostu niekorzystna, może być podana w przystępnej formie.
fotografia cyfrowa
gaelicus
fotografia cyfrowa
2008-03-31 10:42:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A i owszem, i warto by z tego uczynic postulat w dyskusji.
fotografia cyfrowa
sapphire
fotografia cyfrowa
2008-03-31 10:56:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Gaelicus - postulaty raczej chyba nie pomogą. Kultura zachowań ludzkich to nie tylko używanie cenzuralnych słów - niestety wielu osobom jest ona obca.
fotografia cyfrowa
marconi
fotografia cyfrowa
2008-03-31 11:15:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
W fotografii liczą się treść i forma. Nie inaczej jest w dyskusji. Można coś lub kogoś skrytykować nie zostawiając na nim suchej nitki, ale można to zrobić w przyzwoitej nie poniżającej formie. To właśnie o formie wypowiadania się, jest w dużej mierze ten wątek.
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2008-03-31 11:18:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
marconi, zdaje mi się jednak, że autor wątku od czego innego zaczął
fotografia cyfrowa
marconi
fotografia cyfrowa
2008-03-31 11:19:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
" osobiście jestem tego samego zdania, ale wydaje mi się, że należę do mniejszości ;-) "

Marto - czasami dobrze jest trochę pobujać w obłokach ;) Nie bądź taką realistką ;)
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2008-03-31 11:19:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wątki mają to do siebie, że zbaczają na inne tory, często równie ciekawe, czasami ciekawsze ;)
Gorzej jak maszynistka wkracza do akcji ;P
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2008-03-31 15:27:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
squash ?
fotografia cyfrowa
majchal
fotografia cyfrowa
2008-03-31 21:12:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
marconi 2008-03-31 11:15:50 pisze:
"W fotografii liczą się treść i forma. Nie inaczej jest w dyskusji. Można coś lub kogoś skrytykować nie zostawiając na nim suchej nitki, ale można to zrobić w przyzwoitej nie poniżającej formie. To właśnie o formie wypowiadania się, jest w dużej mierze ten wątek."
Miło mi, że ktoś pojmuje problem podobnie do mnie.

MartoW jak już wspomniałem, nie mam zastrzeżeń co do oceny moich fotek, one są takie, jaka jest jakość moich zdjęć. Chodzi mi o ogólne zjawisko obłudy, które niestety jest tu obecne. Szkoda, bo fotografia jest sztuką, a sztuka powinna jednać ludzi wrażliwych, którzy powinni ze sobą współgrać.
I żeby było jasne powiem to raz jeszcze: NIE CHODZI MI O OCENY POD MOIMI WYPOCINAMI, ALE O SMUTNE ZJAWISKO
ps dażę szacunkiem i życzliwością ludzi, którzy w sposób rzeczowy i kulturalny potrafią przelać swoje myśli i krytkę w słowo pisane.
Mimo wszystko pozdrawiam ( z uśmiechem nr 5 ) wszystkich obiektywnych ;-)
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2008-03-31 22:49:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
marconi,

Chyba przesadziłeś trochę.
Napisałem o userze majchal, że ładnie pisze, bo faktycznie ładnie pisze.
Nie widzę w tym ataku na osobę.
Pod rzeczonym zdjęciem jest prośba, bym uzasadnił moją ocenę "0".
Propozycja umieszczenia tego tekstu wraz z cytatami, a zwłasza z cytatem MartyW (zgadzam się z tym co napisała w 100%) niech stanowi mój specyficzny "komentarz", do tamtego zdjęcia.
Dlaczego broniąc portalu przed wściekłymi atakami (nie czytuję Ciebie w tym zakresie, to nie do końca wiem o co chodzi), atakujesz mnie w taki sposób, jaki za moment sam krytykujesz?
Przyjmuję przewagę Twoich argumentów personalnych nad merytorycznymi z pewną przykrością.
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | Strona 26
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa