fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Do blues50 Sprawa, której nie ma,
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
galex
fotografia cyfrowa
2006-04-24 20:27:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
czyli "sprawa galexa"

Przepraszam,ze publicznie, ale może tym razem dotrze do adresata:

Kolego blues50: JESTEM PRZEZ CIEBIE ZIGNOROWANY, czyli nie mogę nic napisać pod Twoimi zdjęciami, nie mogę też wysłać Ci nic na priva.

I proszę, przestań wreszcie wypisywać bzdury, bo nie jest to zabawne i jak myślę, niezbyt pozytywnie wpływa na Twój obraz w Obiektywnych.

fotografia cyfrowa
adminjk
fotografia cyfrowa
2006-04-24 21:09:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
blues50: Lepiej dokładnie zapoznaj się z zasadami i mechanizmami tu obowiązującymi. To jest przedostatnia reakcja administracji w Twojej sprawie.
fotografia cyfrowa
.. ... .....
fotografia cyfrowa
2006-04-28 10:54:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
do użytkownika blues50:

Zwracam Ci uwagę na to, że wystawiając swoje prace na portalu fotograficznym, musisz być gotowy na przyjmowanie opini innych ludzi na temat swoich zdjęć.
Nie wydaje mi się żebym miała czego ci zazdrościć czy też mieć na Twoim punkcie jakiekolwiek kompleksy (jak sugerujesz). Nie jestem też dla Ciebie żadną 'dziewczynką', nie znamy się, więc więc proszę żebyś się do mnie tak nie zwracał.
Nie wiem czy znasz pojęcie netetykiety, ale może warto się z nim zapoznać.
Tego rodzaju reakcje na rzeczowe i konkretne uwagii innych użytkowników, ale również wiele innych Twoich zachowań skutecznie zniechęcają większość tego portalu do Ciebie i Twoich zdjęć. Życzę więcej dystansu i samokrytycyzmu.

Pozdrawiam
Mania Szewska.
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-04-29 08:52:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No i ktos poczul Blues'a ;)
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2006-04-29 09:28:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Poszczuł ?
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa