fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Ukryte
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Gonzales
fotografia cyfrowa
2006-05-05 23:35:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mam taki pomysl: Co wy na to, gdyby autorzy wysylanych zdięć, przez pierwsze 2-3 dni od publikacji byli ukryci? Tak jest na pewnym nowopowstalym fotoforum (mgfoto.pl). Tam, przez pierwsze 2 dni od publikacji zdięcia autor jest ukryty, więc mamy pewność, że oceniane jest zdięcie, a nie autor- oceny są więc bardziej obiektywne. Znacznie utrudnia to też robotę wszelkiej maści odwetowcom i mścicielom. Nie bylo by możliwe wszelkiej maści kumoterstwo i twa. Bardziej sprawiedliwie byloby też dla nowych userów, którym tym trudniej, im mniejszy plecak punktów. Ogólnie rzecz biorąc byloby sprawiedliwiej.
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2006-05-05 23:44:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
podnosilem ten problem juz w lutym :), plus anonimowe ocenianie
fotografia cyfrowa
Hya
fotografia cyfrowa
2006-05-05 23:47:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
co do mszczenia sie - z autopsji znam przypadki kiedy autor krytykowanego zdjecia odczekal do momentu w ktorym bedzie juz mogl oceniac (ok. tygodnia), a nastepnie przyszedl z odwetem :) wiec odwetowcom to niczego nie utrudni, poniewaz ukrywany jest autor zdjecia nie oceniajacy. :) sam pomysl mi sie podoba, tez uwazam ze oceny bylyby bardziej obiektywne.
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2006-05-05 23:51:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja jestem przeciwny.. są autorzy do których z różnych względów nie zaglądam. Nie interesują mnie prace ludzi którzy mnie np obrazili. Tak niestety będę do tego zmuszony.
fotografia cyfrowa
Gonzales
fotografia cyfrowa
2006-05-06 00:06:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Andres- powinno się oceniać fotografie, nie autorów. Jeśli cię ktoś obrazil, to nabluzgaj mu i tyle. Poza tym tacy bluzgacze będą się raczej obawiać kogo zbluzgają, bo nie będą wiedzieć komu się narażą
fotografia cyfrowa
tasso
fotografia cyfrowa
2006-05-06 00:39:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ale przecież dopiero co była dyskusja na ten temat i ustalilismy, że zostaje tak, jak jest. Nie twórzmy nowych teorii spiskowych. Na tym portalu i tak jest pieknie. Osobiście nie widzę potrzeby zmian, bo też nie ma dla kogo ich tworzyć. Pisałam juz o tym we wcześniejszym wątku. Najogólniej rzecz ujmując - ja jestem na nie. Pozdrawiam. :)
fotografia cyfrowa
animalica
fotografia cyfrowa
2006-05-06 15:20:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Moze nie powinnam sie tu znaleźć ale może ktoś kto nie mam tak wielkiego dorobku pomoże wszystkim sie zgodzić w tym temacie . Mój bagaż wcale nie zależy od pionierowego warsztatu a czytając o swoich pracach gniot itp wiem w czym rzecz. To że nigdy nie wybije sie do poziomu możliwości wystawiania punktów może uznacie subiektywnie że nie da sie utrzymać osobie która ma potencjał i jak inni pasje do zdjęć w pełni rozumu jeśli co chwile uwagi krytyków
są "konstruktywne" pt. żenada -1 gniot -2 itd. Znalazłam sie tu bo chce sie sama ocenić a krytyków jest tylu ilu postów dajcie nam szanse na normalne ciepłe
i faktycznie uczące autora wypowiedzi . Na szczęście mam swoją własną publike która mi sprzyja i oceny ww. biore na biodra Mam nadzieje że za kilka miesięcy uda sie nie zwariować i zrazić do ludzi pzdr i nisko sie kłaniam tym którzy chcą coś zmienić thx animalica
fotografia cyfrowa
animalica
fotografia cyfrowa
2006-05-06 15:25:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a i nigdy bo nikt mnie tego nie nauczył , mścić sie nie będe. bzdura sens -1 uczciwość poniżej walca pzdr
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2006-05-06 15:57:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
animalica..... "nigdy" to bardzo długie słowo.

"nigdy" nie wiesz co będzie.

Na proroka nie wyglądasz...

Siłę masz..

Dasz sobie radę..

Prostych ludzi też trzeba zrozumieć :)
fotografia cyfrowa
animalica
fotografia cyfrowa
2006-05-06 18:49:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja rade sobie dam ale nie wiem czy Wy dacie sobie rade ze mną
już mi przeszło i jeśli kogoś uraziłam swoim zdjęciem przepraszam public na forum
tylko nie wiem czy mówisz prostych ludzi o mnie czy o Was :-)
pozdrawiam i jutro zobaczycie jaka ta black mamba jest. Hej

fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2006-05-06 18:56:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Miałem siebie na myśli.

Nie musisz za zdjęcie przepraszać.

Twoja reakcja na jego przyjęcie (bądź odrzucenie) była trochę.....raptowna.

Nie warto czasem bronić zdjęcia. Zrobi to samo. Najwyżej będzie niedocenione..
fotografia cyfrowa
animalica
fotografia cyfrowa
2006-05-06 19:30:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
fakt ze przemawia przez Ciebie 4700 duzo wnosi w moje samopoczucie
ale jeśli mógłbyś właściwie Pan zerknąc do mojego plecaka i ocenić moją przedostatnią prace mam nadzieje że sam widzisz że to impuls
nadał dzisiejszą prace a w skromności ni e warto tkwić bo zmienia sie ona po czasie w zamknięcie i problemy
fajnie jest rozmawiać i oceniać ale trzeba to poprzeć choćby kilkoma zdaniami
a nie " myślałem ze moja ost. praca była beznadziejna twoja to koszmar" no prosze a skąd mam wiedzieć jaka to praca jęśli bym ją zobaczyła mogłabym napisać masz racje zajmij sie chłopaku malowaniem BMek tyle zgodzisz sie że one nic nie wnoszą to chłam ludzi którzy jeśli uważają sie za ay powinni napisać
bez komentarza powodzenia jutro albo praca ta wymaga... a tak nie wiem kto mnie ocenia może mój sąsiad który lubi konie albo sąsiadka która jest w kórwiona bo stary zgubił rente ale nie o tym dzięki za te słowa i czekam na werdykt black mamby pa
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2006-05-06 19:38:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
4700 świadczy tylko o tym, że tak mnie oceniają...

Nie świadczy o mnie jakim jestem fotografem....

Ani człowiekiem...

Do usłyszenia niebawem :)
fotografia cyfrowa
galex
fotografia cyfrowa
2006-05-06 19:41:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A nawet nie Ciebie, a Twoje zdjęcia...
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2006-05-06 19:44:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
True... true...
fotografia cyfrowa
ol0lo
fotografia cyfrowa
2006-05-07 13:37:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Podoba mi się ten pomysł
fotografia cyfrowa
lejcyn86
fotografia cyfrowa
2006-05-15 18:06:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Pomysl fajny :) ale mnie i Iofoto odrazu rozpoznacie :D
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa