fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
WIDZE PEWNĄ STRONNICZOŚĆ
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-05-16 01:18:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Można by badania socjologiczne zrobić ;)
-M
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2006-05-16 01:19:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
pewnie dlatego ze sa wybitne foty zwierzece ;-), masz pole do popisu, pokaz zwierzaka zeby przykul uwage :)
fotografia cyfrowa
RAF
fotografia cyfrowa
2006-05-16 07:53:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
i pamiętaj by koniecznie był ostry - to podstawowe kryterium przy ocenie zdjęć "zwierzęcych"
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-05-16 11:28:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
i rzadki ;)))
-M
fotografia cyfrowa
.. ... .....
fotografia cyfrowa
2006-05-16 11:40:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@iron gecko
grupa trzymająca wladze vel towarzystwo wzajemnej adoracji?
ciekawe twierdzenie, że niby oceniamy siebie nawzajem. zerknęłam kto ostatnio wystawiał ci oceny... co powiedzieć: bzdurzysz.
fotografia cyfrowa
RAF
fotografia cyfrowa
2006-05-16 18:03:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
photoM: czy padalec jest rzadki? :?
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2006-05-16 18:36:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
padalec zwyczajny, gatunek prawnie chroniony, stosunkowo rzadki...
fotografia cyfrowa
RAF
fotografia cyfrowa
2006-05-16 18:52:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Vodek: sam się do tej "rzadkości" jakoś przyczyniłem. W tamtym roku jednego rowerem rozjechałem. Hm... u mnie te rzadkości (vipera również) to po mieście pełzają (dlatego tak nie cierpię tej gadziny).
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2006-05-16 19:00:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
to zrob i pokaz nam jakas piekna fotke a nie rowerem rozjezdzaj...., ja niestety nie spotykam gadow tu gdzie mieszkam, dlatego zazdroszcze tym co mogo z nimi poobcowac...
fotografia cyfrowa
maly1977
fotografia cyfrowa
2006-05-16 20:27:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
RAF: Padalec zwyczajny, /Anguis fragilis/ nie zbyt rzadkim gatunkiem występującym w Polsce niemniej jednak w ostatnich latach zaobserwowałem zmniejszenie się populacji przynajmniej w moim rejonie…. Niemniej jednak ze względu na tryb życia stosunkowo rzadko można go spotkać Vodek słusznie zauważył, że jest chroniony jak zresztą wszystkie gatunki gadów występujących w Polsce….
Jeżeli twój „mord” wykonany na osobniku tego gatunku był świadomy i celowy uważam, że powinieneś jednak mieć poczucie winy (nie mówiąc już o poniesieniu stosownych konsekwencji prawnych). Nie wiem skąd u Ciebie taka niechęć do herpetofauny….. idąc takim tokiem myślenia powinno się strzelać do bocianów, bo też ich jest dużo i można je wszędzie spotkać…. Ale chyba zauważasz, że takie postępowanie i sposób myślenia niej zbyt właściwy i godny człowieka, (który notabene też jest przecież zwierzęciem bardzo często spotykanym).
Pozdrawiam…..
fotografia cyfrowa
markysz
fotografia cyfrowa
2006-05-17 11:33:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Widze ze temat sie niezle rozwinął....uwazam ze osoby które posiadają ponad kilka tys. pkt są odwiedzane częsciej niz te które zaczynają"kariere" na obiektywnych, a przeciez poziom takich prac nie musi byc wcale gorszy....moim zdaniem powinnismy oceniac prace różnych osób ( nawet takich co mają po kilka pkt) no bo jak inaczaej mają zarobic te tysiące pkt i masy dobrych komentarzy....
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-05-17 11:42:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Markszysz zgadzam sie - dlatego czasami majac malo czasu czesciej odwiedzam osoby, przepraszam za okreslenie "niszowe" - natomiast zauwazylem tez inna strone medalu - osoby takie na ogol bardzo kiepsko znosza krytyke przy swoich 1 pracach - nie jest to oczywiscie we wszysktkich przypadkach ale w wiekszosci tak sie zdarza - wiec nie dziw sie, ze czesci userow przechodzi ochota na zagladanie do takich autorow
A swoja droga kazdy tu przeciez zaczynal tak samo jak kazdy od zera - ja przykladowo nie znajac nikogo jeszcze na tym portalu wystawilem sobie kilka 1 zdjec i zebraly dosc wysoka liczbe pnkt ze startu - takze tutaj popatrzmy takze z tej strony - jesli poziom pracy jest wysoki i jest ona interesujaca to wiele osob ja odwiedza i tyle - nawet jesli sa to prace swiezego usera - przy zdjeciach bardzo kiepskich technicznie i zwyczajnie nudnych tloku nigdy nie bylo i raczej nie bedzie - i nie dotyczy to tylko nowych - u wysokopnkt osob takze czesto tak sie zdarza - fotka nie podejdzie i tyle
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-05-17 12:01:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Przecież te kilka tysięcy punktów gratis nie przyszły... Każdy zaczynał od zera a myślę, że wcześniej było nawet trudniej, bo mniej użyszkodników....
-M
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-05-17 12:03:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A jeżeli chodzi o padalce, to miałem chyba tylko jedno spotkanie - z takim maluchem na ścieżce w Kazimierzu Dolnym...
częściej już mi się zaskrońce trafiają ;)
-M
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-05-17 12:07:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
photoM - do Kazimierza musze sie wybrac wlasnie rodzinki pelno a czasu nie ma - miasto stworzone do focenia
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-05-17 12:09:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No kurczę, ja ostatnio chodziłem i doszedłem do winiosku, że mi się znudziło po tych kilkudziesięciu wizytach :D
-M
fotografia cyfrowa
markysz
fotografia cyfrowa
2006-05-17 16:43:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
na ale jest tez grupa początkujących userów którzy czekają na krytyki aby wiedziec co poprawic w swoich pracach.......dydskusja dyskusją ale WEŹMY SIE ZA OCENIANIE I KOMENTOWANIE:):):)
fotografia cyfrowa
izabella_a
fotografia cyfrowa
2006-05-17 17:12:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Calme, tylko do Sandomierza nie traf :P Ostatnio, jak wracalismy z Bieszczad z mężem, ten uparł się, że zboczymy z drogi, to zwiedzimy Sandomierz, ponoć taki piękny. Synowie zachwyceni nie byli, ja też nie bardzo, kawał drogi jeszcze mieliśmy do domu,a tu ze 40 km trzeba zboczyć..no, ale co tam, daliśmy się namówić. Sandomierz zwiedziliśmy, jak Warszawska Starówka, żadnych znowu rewelacji(nie ujmując nic temu miastu), wzruszyłam z dzieciakami w duchu ramionami i wróciliśmy do domu. A następnego dnia znajomi uparli się nas zabrać do Kazimierza..i wtedy mojego męża olśniło - Kazimierz!! To miał być Kazimierz, taki piękny..hm..nie skomentowałam, co sądzę na temat jego sklerozy. Zwiedziliśmy Sandomierz, do żadnego Kazimierza nie pojechałam, byłam tam z klasą dawno temu i starczy :P
Więc Calme - zastanów się, Kazimierz chcesz zobaczyć, czy Sandomierz? :P
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-05-17 18:26:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zdecydowanie Kazimierze :) w Sandomierzu bylem - w zasadzie wszedzie pieknie jak przy boku piekna kobieta heheh :)))
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-05-17 18:55:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ech... marudy, Kazimierz jest cudny, ale trzeba mieć swój jego fragment, taki osobisty :)
W przeciwnym wypadku nawet Paryż będzie pocztówkową tandetą.
markysz... ja się nie uważam za większego specjalistę w fotografii tylko dlatego, że mam większą ilość punktów od Ciebie... a jeżeli komuś zależy na ocenie, krytyce konkretnej osoby, to co szkodzi poprosić?
-M
fotografia cyfrowa
satkath
fotografia cyfrowa
2006-05-17 19:29:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Hmm... wole chyba jednak Kazimierz krakowski niz Kazimierz Dolny... niby nazwa ta sama a jaka różnica... Kraków - to jest dopiero raj fotograficzny...
Eh... na kazdej stronie fotograficznej tak jest ze Ci co sa dluzej maja juz swoje znajomosci i sa troszke inaczej oceniani niz Ci, ktorzy dopiero probuja swoich sil na danym portalu. Tak to juz jest i albo sie czlowiek do tego przywyczai i bedzie probowal sie wybic, albo no coz... zostaje mu sie schowac i sie nie odzywac. Proponuje po prostu komentowac samemu. A moze znajdzie sie taki ktos, kto sie komentarzem po prostu odwdzieczy.
Kath
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-05-17 19:36:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Na pewno się znajdzie taki ktoś ;)
Ja lubię Lublin a właściwie polubiłem ostatnio - bo kamieniczne zaułki wyglądają jak ze średniowiecza ;)
-M
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-05-17 19:38:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
PhotoM sie wie :) Lublin to Lublin polecam tez ogrod botaniczny i skansen
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-05-17 22:26:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
markysz - zobacz na moj komentarz pod tym zdjeciem i odpowiedz autora - bedziesz wiedzial czemu wiekszosc nie palis sie do oceny i komentowania nowych userow z slabymi pracami :( niestety

http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-26147.php
fotografia cyfrowa
RAF
fotografia cyfrowa
2006-05-17 22:34:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
maly1977: tak się wzruszyłem Twoim postem, że postanowiłem jutro dobrowolnie oddać się w ręce sprawiedliwości. Po odbyciu słusznej kary obiecuję dokarmiać wszelką gadzinę w mojej okolicy do końca tego roku, być może nawet adoptuję kilka żmij i zaskrońców.
fotografia cyfrowa
1 | Strona 2 | 3
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa