fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
[POMYSŁ] dokładny opis zdjęcia
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
vieniava
fotografia cyfrowa
2006-05-25 18:38:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
... dobrze by było umożliwić dokładne opisanie każdego zdjęcia przez autora - i chodzi mi tu o parametry techniczne (przesłona,czas,ISO,ogniskowa,obiektyw,filtry,czy PS,etc). Przydatne by to było szczególnie dla wszystkich początkujących ale myślę, że nie tylko. Aby zachęcić do sumiennego opisania zdjęcia możnaby przyznawać jakieś punkty... Co o tym myślicie???
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-05-25 18:43:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Miejsce do opisania jest... Ale przymus odstrasza, nie każdy chce się chwalić tym jak powstała fotka.
-M
fotografia cyfrowa
vieniava
fotografia cyfrowa
2006-05-25 18:45:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
... to w nagrodę przyznawać takim autorom (co się chcą chwalić jak powstała fotka ;) punkty !
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-05-25 18:47:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No niby fajnie, ale trochę zbyt prosto zdobywać takie punkty.
-M
fotografia cyfrowa
vieniava
fotografia cyfrowa
2006-05-25 18:55:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
przecież jeden punkt na zachętę nikogo nie zbawi ... a dzięki temu początkujący mogą się trochę poduczyć techniki... a i krytyka może być obszerniejsza
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-05-25 18:57:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Trzeba by zapytać, komu się będzie chciało wpisywać za ten jeden punkt ;)
A o technikalia zawsze można zapytać.
-M
fotografia cyfrowa
Aradia
fotografia cyfrowa
2006-05-25 19:01:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja jestem za... dzieki temu Ci ktorzy wiedza wiecej mogliby sie podzielic doswiadczeniem z tymi co wiedza mniej... napisac pare
uwag na temat wykonania... umieszczenie zdjecia to jedno, ale opisanie go to drugie... moze za takie male podsumowanie swojej
pracy tez powinni dostawac plusy od uzytkownikow,albo jakies punkty dodatkowe jak w wypadku krytyk... patrzac na jakies zdjecie
z opisem wykonania wiemy jaki efekt mozemy osiagnac... :)
fotografia cyfrowa
Aradia
fotografia cyfrowa
2006-05-25 19:05:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no nie wiem... ale warto zrobic cos czego nie ma na innych stronkach... z czyms takim jeszcze sie nie spotkalam... lepsze sa suche
fakty ksiazkowe czy relacja kogos kto ma doswiadczenie i chce sie nim podzielic?:)
fotografia cyfrowa
vieniava
fotografia cyfrowa
2006-05-25 19:05:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no to dwa punkty :) może jakaś inna forma nagrody-> np.: zwiększenie przestrzeni dyskowej ( o kb a może dwa :)
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-05-25 19:06:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Eee... no, ale na to jest przeciez miejsce w komentarzu autora. Ja np. wypełniam - i tak zazwyczaj jest to samo.
-M
fotografia cyfrowa
vieniava
fotografia cyfrowa
2006-05-25 19:06:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no to dwa punkty :) może jakaś inna forma nagrody-> np.: zwiększenie przestrzeni dyskowej ( o kb a może dwa :)
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-05-25 19:06:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Aradia: takie rozwiązanie funkcjonuje na altphotos - zazwyczaj odruchowo w te wszystkie rubryki wpisuje się myślniki.
-M
fotografia cyfrowa
Aradia
fotografia cyfrowa
2006-05-25 19:26:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ech... ja tam sie nie znam... poprostu mysle ze to jest dobra mysl... albo przynajmniej stworzyc jakies warunki nieobowiazkowe dla uzytkownika Poprostu jak ktos ma wiedze i chce sie nia podzielic tym co wie to moze wpisac informacje... wazne zeby cos takiego bylo mozliwe... no albo niech to zalezy od ilosci punktow... w koncu ktos kto robi dobre zdjecia pod wzgledem technicznym ma ich wiecej... :)
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-05-25 19:36:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No to jest możliwe - w komentarzu autora ;)
-M
fotografia cyfrowa
Aradia
fotografia cyfrowa
2006-05-25 19:45:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
yhym... tylko malo kto korzysta wpelni z komentarza autora po to by napisac pare slow na temat techniki wykonania:P
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-05-25 19:47:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No tak... ale w sumie chyba trudno by było kogoś zmotywować... ale pytaj, większość odpowiada z chęcią ;D
-M
fotografia cyfrowa
Aradia
fotografia cyfrowa
2006-05-25 19:52:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no to mam pytac kazdego z osobna jak zrobil zdjecie... :P i za kazdym razem... hmmm... w koncu beda miec dosyc odpowiadania na moje pytania... a na forum to nie to samo co napisanie tego kolo zdjecia:P Ech dobra juz nie dyskutuje bo po co:P
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-05-25 19:56:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Hehe :) W zasadzie tak... pytaj jak najwięcej.
-M
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa