fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Zaraz sie wqrze...
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
mariush
fotografia cyfrowa
2006-05-26 23:18:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie bocki tylko bicki miałl być...
fotografia cyfrowa
galex
fotografia cyfrowa
2006-05-26 23:20:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
..i nie miałl a miało ;-))
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2006-05-26 23:23:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jak bym mógł - P E W N I E :D
fotografia cyfrowa
Maruder
fotografia cyfrowa
2006-06-12 16:16:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Doszedłem do 4 strony tego tematu i juz wymiękam.

Drogi Adminie - wytłumacz mi proszę, po co w skali ocen możliwych do wystawienia przez userów są takie punkty jak "-1" czy "0"? Przecież (tak na logikę) te oceny są właśnie po to, żeby zdjęcia były oceniane sprawiedliwie, a przede wszystkim OBIEKTYWNIE. Zastanówmy się - co ta galeria ma wspólnego z obiektywnym ocenianiem, jak losy zdjęć zależą od 2 moderatorów, którym akurat ta fotka się nie spodoba?

Inna sprawa to ten czas 8 godzin. Swoją fotkę (http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-32868.php) umieściłem dzisiaj o 7 rano, więc jak łatwo policzyć po tych magicznych 8 godzinach była godzina 15, po której od razu fotka została wymoderowana. Przez ten czas jak była w galerii obejrzało ją 10 osób. Teraz tylko się zastanawiam - czy tak mała oglądalność była spowodowana brakiem zainteresowania, czy raczej tym, że w poniedziałek w godzinach od 7 do 15 zdecydowana większość userów jest w szkole/pracy?

Moim zdaniem wprowadzenie moderacji nie ma NIC WSPÓLNEGO z OBIEKTYWNYM ocenianiem zdjęć. Nie lepiej byłoby zrobić automat, który przenosiłby zdjęcie do portfolio, jeżeli ma wystawione przynajmniej 3 oceny, a średnia ocen jest niższa od 1. Wtedy to by miało jakiś sens - kiepskie fotki nie zaśmiecały by galerii (czyli efekt ten sam), i byłyby usuwane naprawdę obiektywnie.

Naprawdę jako użytkownik czuję się pokrzywdzony. W żadnym wypadku nie twierdzę, że moje zdjęcie jest super, czy nawet chociaż dobre. Ale jeżeli takie nie jest, to właśnie po to umieszczam je w tej galerii, by się dowiedzieć, dlaczego nie jest dobre, i co powinienem zrobić by było lepsze. Moderacja całkowicie pozbawia tej możliwości, i z tego powodu jest mi cholernie przykro.
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Strona 6
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa