fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Co się dzieje???
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
doktorwycior
fotografia cyfrowa
2006-05-31 16:50:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Witam , czy mogę wiedzieć dlaczego moje zdjęcie pomimo dobrych ocen zostało wyrzucone z galerii i widoczne jest tylko w portfolio???
fotografia cyfrowa
arkjus
fotografia cyfrowa
2006-05-31 17:11:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
bo sie niespodobalo co najmniej 2 moderatorom :D
fotografia cyfrowa
arkjus
fotografia cyfrowa
2006-05-31 17:13:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
relax to nie wyrok smierci ;)
fotografia cyfrowa
doktorwycior
fotografia cyfrowa
2006-05-31 17:23:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wydaje mi się że taka decyzja moderatorów powinna być poparta jakimkolwiek komentarzem uzasadniającym.Takie działanie sprawia że czuję się dyskryminowany.Drodzy admini ! Czy nie liczycie się wogóle ze zdaniem moim i innych użytkowników serwisu???
fotografia cyfrowa
iceman
fotografia cyfrowa
2006-05-31 17:26:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jestem za "dyskryminacja" slabych zdjec. wybacz.


;-)
fotografia cyfrowa
doktorwycior
fotografia cyfrowa
2006-05-31 17:31:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bardzo śmieszne iceman , a ja jestem zdania że może boicie się konkurencji lub jest to zwyczajna bezinteresowna zawiść bo takowej w tym kraju nie brakuje.
fotografia cyfrowa
doktorwycior
fotografia cyfrowa
2006-05-31 17:34:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Widywałem w tym serwisie dużo gorsze zdjęcia z dużo gorszymi ocenami które nie zostały wymoderowane, nie takiej odpowiedzi z Waszej strony się spodziewałem:-(
fotografia cyfrowa
arkjus
fotografia cyfrowa
2006-05-31 17:36:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
uwazam ze system moderacja jest malo przejrzysty ale jak ju mowilem to jest zbyt drobna rzecz zeby toczyc o to boje
fotografia cyfrowa
doktorwycior
fotografia cyfrowa
2006-05-31 17:41:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Rzeczywiście , szkoda się nawet odzywać bo i tak nic to nie zmieni.Pozdrawiam
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2006-05-31 17:46:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
doktorwycior, nieprawda, że szkoda się odzywać bo to niczego nie zmieni. Owszem zmieni. Praca została przesunięta z galerii do portfolio, bo widocznie co najmniej dwóch moderatorów uznało ją za niewystarczającą. Praca nie została usunięta, jest tylko niewidoczna w zakładce galeriia. A co do innych prac słabszych, które wciąż przebywają w galerii, cóż, moderacja wystartowała dopiero niedawno i troche niemożliwe jest podjęcie decyzji co do wszystkich zdjęć pojawiających się w serwisie.
fotografia cyfrowa
teodork
fotografia cyfrowa
2006-05-31 17:46:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
doktorwycior: problemem jest to, ze zawsze ktos bedzie niezadowolony. Jestem za ostra moderacja, nawet jesli czasami mialoby to zdyskryminowac nawet srednie zdjecie, takze na przyklad moje.
fotografia cyfrowa
doktorwycior
fotografia cyfrowa
2006-05-31 17:59:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja również jestem za moderacją ale sprawiedliwą i gdy widzę od tygodnia w galerii totalne gnioty bez ocen i komentarzy to co mam w tej sytuacji myśleć?
Zdjęcie które zostało usunięte z galerii jest moje i jestem świadomy że mogę do całej sprawy podchodzić nieobiektywnie jednak zebrało korzystne komentarze i oceny od innych a to już zmienia postać rzeczy bo świadczy o tym że moderatorzy nie liczą się ze zdaniem tych którzy te oceny wystawili.
fotografia cyfrowa
doktorwycior
fotografia cyfrowa
2006-05-31 18:05:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tu nasuwa się podstawowe pytanie : jeśli moderatorzy nie biorą pod uwagę ocen innych użytkowników tylko kierują się wyłącznie własnym widzimisie to jaki sens ma wogóle ten serwis.Zablokujcie możliwość oceniania przez innych userów i po sprawie.
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-05-31 18:08:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Teodork - to tez jest gowniane wyjscie - dlaczego - ano dlatego, ze zostatnie garstka userow gdzie ciagle bede ochy i achy - reszta nie bedzie sie rozwijac bo nie bedzie ich zdjec w galerii - skoncza sie wskazowki porady - bo po co sie rozwodzic - jak zostana tylko wybitni - chory pomysl
fotografia cyfrowa
doktorwycior
fotografia cyfrowa
2006-05-31 18:10:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Popieram zdanie Calme ! Dokładnie o to mi chodzi jeśli nie załapaliście wcześniej
fotografia cyfrowa
doktorwycior
fotografia cyfrowa
2006-05-31 18:15:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
I przy okazji jeszcze jedna kwestia: Przed komentowaniem i ocenianiem danego zdjęcia oceny i komentarze innych nie powinny być moim zdaniem dla tej osoby widoczne.W ten sposób komentujący nie ulegałby sugestii ze strony innych (ale to już inna bajka i raczej trudna do zrealizowania).
fotografia cyfrowa
mariush
fotografia cyfrowa
2006-05-31 18:23:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A w ogóle które zdjęcie zostało zdjęte?
fotografia cyfrowa
doktorwycior
fotografia cyfrowa
2006-05-31 18:31:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zdjęcie o tytule "Private Hell" , sam oceń mariush czy w galerii naprawdę nie wiszą gorsze?
fotografia cyfrowa
mariush
fotografia cyfrowa
2006-05-31 18:40:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
doktorwycior, zachowując maksimum obiektywizmu przyznaję, że w galerii faktycznie wiszą gorsze - ale przyznaję też, że posiadając władzę admina rozważyłbym usunięcie tego zdjęcia... ale chyba w końcu na moderację bym się nie zdecydował. Nie jest to gniot bezapelacyjny - a takei tylko powinny wg mnei znikać z galerii.
fotografia cyfrowa
doktorwycior
fotografia cyfrowa
2006-05-31 18:45:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dzięki za opinię , tak czy owak wymoderowanie powinno być moim zdaniem poparte uzasadnieniem
fotografia cyfrowa
arkjus
fotografia cyfrowa
2006-05-31 18:51:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
powinno i nikiem moderatora nie koniecznie tym samym co wystawia zdjecie ale bylo by milo
fotografia cyfrowa
doktorwycior
fotografia cyfrowa
2006-05-31 18:59:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Podsumowując: Moderatorzy ! ten serwis jest dla wszystkich nie tylko dla Was...
fotografia cyfrowa
arkjus
fotografia cyfrowa
2006-05-31 19:02:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
daj na luz - powiedziales juz co myslisz, skup sie na zdjeciach :)
fotografia cyfrowa
teodork
fotografia cyfrowa
2006-05-31 19:04:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
doktorwycior: tutaj takze zaczynaja pojawiac sie grupy ludzi uznajacych tylko oceny od 3 do 5, a oceniajacych tak nawet kiepskie zdjecia. Lacza sie oni w grupki (w razie pytania admina- sluze przykladem). Sa tez uzytkownikami, wiec moderatorzy maja serio traktowac ich oceny i brac je pod uwage? Widzialem juz tutaj kilka ewidentnych gniotow z bardzo wysoka srednia.
Co do Twojego zdjecia, to imho jest niezle, z tym ze wschody i zachody slonca sa chyba w grupie tematow dosc krytycznie ocenianych.

Calme: od tego jest czas zanim zdjecie zniknie z galerii. Zreszta zdjecie nie niknie z portfolio. Pare razy zdarzalo mi sie pisac komentarz z radami do takich zdjec. Sam jestem poczatkujacy i chce sie uczyc na bledach, ale niektorzy powinni sie wpierw nauczyc zupelnych podstaw, zeby wogole cokolwiek pokazac. Inaczej zaleja nas potworki typu "moje pierwsze zdjecie z cyfrowki", co o czasu do czasu sie zdarza, ale poki co recenzenci daja sobie z tym rade. Ale zerknijcie np. na Digart- tam zostawianie potworkow doprowadza do tego, ze moderatorzy czasami nie wyrabiaja.
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-05-31 19:25:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Swoją drogą, czy ktoś używa funkcji: "pokazuj zdjęcia o średniej wyższej niż..." - bo chyba staje się ona zbędna gdy funkcjonuje moderacja, albo może odwritnie :)
-M
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa