fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Co się dzieje???-już wiem...
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
doktorwycior
fotografia cyfrowa
2006-06-01 10:26:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bardzo żałuję że rozpocząłem wczoraj ten temat nie przeczytawszy najpierw postów innych użytkowników którzy znaleźli się wcześniej w podobnej sytuacji.
Dzisiaj po naprawieniu tego błędu mogę śmiało stwierdzić że przynajmniej dwóch moderatorów kieruje się tutaj wyłącznie swoimi gustami nie zachowując przy podejmowaniu decyzji krzty obiektywizmu.Sami oceńcie drodzy użytkownicy tego portalu czy potraktowanie zdjęć takich jak to:

http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-27765.php

bądź to:

http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-27737.php
jako nienadających się do publikacji jest właściwe i podyktowane "dobrym smakiem"

Celowo nie podaję za przykład zdjęcia mojego autorstwa które spotkał ten sam los , gdyż na tle wyżej wymienionych faktycznie wypada blado (więc niech już tak pozostanie)
Dalsze komentarze na temat takiego sposobu moderowania są już chyba zbyteczne.
Gorąco pozdrawiam.
fotografia cyfrowa
adminjk
fotografia cyfrowa
2006-06-01 10:36:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie wiem, czemu ma służyć to sianie zamętu. Zdjęcia, o których mowa są już od dawna przywrócone do galerii, z której zostały usunięte przez zwykłą pomyłkę nie moderatorów, lecz administracji, co zostało na pewno jednemu z autorów natychmiast wyjaśnione.
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-06-01 10:41:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No ten motyl to juz faktycznie mega przegiecie - czy moderatorzy maja choc blade pojecie jak ciezko jest zlapac motyla w ciekwy kadr i GO - smiem watpic
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-06-01 10:42:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Przepraszam jak czytalem nie bylo jeszcze komentu Admina - w takim razie prosze wykasowac moja wypowiedz
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa