fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Czy może mi ktoś wyjaśnić...?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-07-05 21:55:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
elamit, to zdjęcie jest wymoderowane? Bez jaj, przecież jest świetne!

-M
fotografia cyfrowa
elamit
fotografia cyfrowa
2006-07-05 22:09:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A jednak! i sama sie dziwię dlaczego? Byłabym wdzięczna gdyby mi to ktos wytłumaczył dlaczego nikt nie moze mi skrytykowaźć zdjęcia:)
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-07-05 22:11:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
elamit - może, tylko musi je znaleźć w portoflio ;)
-M
fotografia cyfrowa
Hya
fotografia cyfrowa
2006-07-05 22:12:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
elamit, a czy nie jest tak, ze teraz przesuniecie zdjecia jest popierane wiadomoscia od mod's o powodach tegoz? czy nie takie sa ustalenia?
fotografia cyfrowa
bratek
fotografia cyfrowa
2006-07-05 22:59:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-29009.php
Wymoderowane :(
Takie życie :/
Ktos musi zrobić zdjecie zeby ktoś mógł je wymoderować :D
fotografia cyfrowa
galex
fotografia cyfrowa
2006-07-05 23:10:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
bratek: puściłeś bąka w galerii i jeszcze masz pretensje???
fotografia cyfrowa
elamit
fotografia cyfrowa
2006-07-06 00:21:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
photoM wiem, ale przyznasz, że szanse na jego odwiedzenie są teraz minimalne? Najważniejszy jest pierwszy i drugi dzień od wystawienia - wtedy najwięcej osób zagląda do zdjęcia. Potem jest to kwestia przypadku:) Jeśli przy w miarę dobrym zdjęciu zabierana jest mi ta możliwość to pozostaje mi pytanie przy wstawianiu następnego: dać to lepsze czy może słabe bardziej moderatorowi przypadnie do gustu? Przyznam, że mnie osobiście takie poczynania zniechecają:( Wystawiam po to by, poddać je ocenie i czegoś się nauczyć, a gdy będę chciała mieć tylko dla siebie to założę sobie własną stronkę i będę się delektować moimi poczynaniami.


Hya nie zupełnie wiem o czym mówisz? Czy to oznacza, ze powinnam zostać poinformowana dlaczego zdjecie zdjęto z galerii?
fotografia cyfrowa
Hya
fotografia cyfrowa
2006-07-06 00:30:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
elamit - wg nowych zasad od ~ 25 czerwca autor moderowanego zdjecia powinien dostac pisemne uzasadnienie decyzji moderatorow.
http://www.obiektywni.pl/forum/watek-772.php - tu jest o tym napisane...
fotografia cyfrowa
bratek
fotografia cyfrowa
2006-07-06 00:47:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no tak, to ja przepraszam za tego bąka :P
fotografia cyfrowa
elamit
fotografia cyfrowa
2006-07-06 00:52:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dzięki Hya! Mam 3 fotki wymoderowane (jedną z nich dopiero po pokazaniu na tej stronie linka:D), jedną całkowicie usunietą, ale do żadnej nie dostałam uzasadnienia:( Tym bardziej przykre takie zachowanie, bo skoro już jest tak bzdurny regulamin, to powinni się do niego stosować:) Dzięki jeszcze raz, bo trochę jestem do tyłu z regulaminem na tej galerii:) Pozdrawiam
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-07-06 00:55:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
elamit... ja jestem przeciwko jakiejkolwiek moderacji, chyba, że założymy np. minimalny pułap średniej?
-M
fotografia cyfrowa
elamit
fotografia cyfrowa
2006-07-06 01:18:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To zupełnie jak ja;) Myślę też, że jeżeli już koniecznie chcą wycofywać zdjęcia, to może lepiej będzie jak po prostu nie pozwolą mi ich wstawić:) Wtedy z góry będę wiedziała, że nie mam co liczyć na opinie o tym zdjęciu i nie bedę musiała czekakać 24 godziny na to, by po wstawieniu kolejnej fotki zobaczyć, że znowu ją usunęli;)
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-07-06 01:24:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
elamit - eee. jeszcze gorzej ;D tak jest na ik ;D
-M
fotografia cyfrowa
elamit
fotografia cyfrowa
2006-07-06 01:34:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Myślisz? A ja bym wolała coby mi go nie zatwierdzili, niż usunęli z galerii przed upływem np 48 godzin. Jeśli nie zatwierdzą tutaj to wystawię gdzie indziej, a tak czuję się jakby mi ktoś łaskę zrobił, że w ogóle pozwolił wrzucić na galerię:P;) Ale może się mylę? Pewnie tak! Ja osobiscie jestem zdania, że tego typu galerie powinny służyc wszystkim użytkownikom, a nie tym którzy już coś umieją... Każdy zaczynał od niczego i tylko szkoda, że nie każdy o tym pamięta:(
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-07-06 01:42:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
elamit - eee. to jest obliczone na osobników pstrykających telefonami, albo takich co to nie mają zielonego pojęcia o fotografii (takiego, które zdobywa się z jakiejkolwiek książki, czy choćby po oglądaniu zdjęć uznanych fotografów)

-M
fotografia cyfrowa
1 | 2 | Strona 3
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa