fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Podziękowania dla panów moderatorow
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-06-15 21:26:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-33165.php

....za wywalenie tego zdjecia z galerii
zenula....
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-06-15 21:28:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a w katalogu "dzieci" wisza sobie zdjecia ze srednia 0,8 http://www.obiektywni.pl/galeria/index-16-ocena_srednia-asc-0-0-0-0.php
no ale trzeba bylo sie wziasc za kogos jak to mowia pewnie......
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-06-15 21:36:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Aha i jeszcze jedno mam dosc sluchania tych gownianych tlumaczen na temat tego co lezy w galerii - niech najpier wybiora katalog np dzieci zrobia sortowanie od najnizszych ocen i to przegladaja a nie wala pod zdjeciami z srednia powyzej 3 i 40 pnkt na odleglosc mi to smierdzi....
fotografia cyfrowa
arkjus
fotografia cyfrowa
2006-06-15 21:46:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
biedny calme :)
fotografia cyfrowa
adminjk
fotografia cyfrowa
2006-06-15 21:46:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Panowie i panie moderatorzy/moderatorki sukcesywnie przeglądają galerię wstecz. Wieloma zdjęciami, które wskazałeś już się zajęli albo się zajmą. Pamiętaj, do wymoderowania - czyli przesunięcia, a nie usunięcia - trzeba dwóch głosów. EOT.
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-06-15 21:48:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Taaa faktycznie EOT
fotografia cyfrowa
TMS
fotografia cyfrowa
2006-06-15 22:28:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Calme > mojego dzieciaka też wywalili i co z tego... zdjęciu to nie zaszkodzi, a że w ten sposób mniej osób je zobaczy to ich strata.
Na każdym portalu moderacja działa tak że pożal się Boże, a Obiektywni niczym się w tym względzie nie wyróżniają, no może tym że Jego Wysokość Moderator nawet nie raczy uzasadnić swojej decyzji... Szkoda gadać lepiej iść sobie popstrykać. Pozdrawiam :)
fotografia cyfrowa
teodork
fotografia cyfrowa
2006-06-15 22:57:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Eee tam. Narzekacie jakby nie wiadomo o co chodzilo.
fotografia cyfrowa
iceman
fotografia cyfrowa
2006-06-15 23:04:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dopiero co w podobnej sprawie sie na OPH wypowiadalem i drugi raz mi sie nie chce :-)

trzymaj sie Calme. zrob kilka fotek, to Ci przejdzie ;-)

pozdrowka.
fotografia cyfrowa
Rex_XIII
fotografia cyfrowa
2006-06-16 02:35:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
fakt, że dziwnie działa ta moderacja - zasad to tutaj nie uraczysz :) Pozostaje przy teorii, że to boty są.. pozdr :)
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-06-16 07:12:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dobra nie ma co roztrzasac bylo minelo.
fotografia cyfrowa
pshem7
fotografia cyfrowa
2006-06-16 08:49:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
clame jak dałem ci 0 za muchę to moderator do mnie napisał, że brzydko zrobiłem. Chyba cię lubią :)
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-06-16 08:54:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
pshem - moderator?? Przecież są niejawni
-M
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-06-16 09:56:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Pshem z tego co wiem to chyba moderatorzy nie pisza do userow ? ale moze sie myle - z mojej strony moge Cie zapewnic, ze nie jestem moderatorem :) jesli to Ci nie wystarczy to b prosze Administracje o potwierdzenie tego - zreszta co to by byl za moderator, ktory publicznie na forum marudzi na moderatorow hehhehe
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2006-06-16 10:10:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tajniak w kamuflażu ;)
fotografia cyfrowa
adminjk
fotografia cyfrowa
2006-06-16 10:13:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Administracja nie będzie ani potwierdzała ani zaprzeczała informacjom/ pogłoskom o tym czy ktoś jest lub nie jest moderatorem.
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-06-16 10:22:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
buhaha, dobre ;D
normalnie agata christie ;d
-M
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-06-16 12:02:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
I tak zostałem głównym podejrzanym w aferze rozporkowej hhahahahah......
fotografia cyfrowa
RAF
fotografia cyfrowa
2006-06-16 12:25:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A potomni otworzą kiedyś archiwa, docierając do nazwisk moderatorów i ich tajnych współpracowników. W tym celu powołany zostanie Instytut Poznania Nieznanego, a niechęć do współpracy z userami obiektywnych.pl niejakiego "adminjk" zbada specjalna komisja śledcza z jakimś tam Romanem na czele. Na końcu okaże się, że tajnymi współpracownikami (TW) moderatorów była połowa Episkopatu, na czele z Calme, który do tego czasu zostanie arcybiskupem i photoM-em, który jest już dzisiaj jego sekretarzem.
To tyle, jeśli kogoś interesuje dalszy ciąg tej bajki, to mogę dopisać ciąg dalszy.
P.S. Z pewnością moderatorem jest kaziq. Moderuje on swoje zdjęcia, bowiem pozostali w panice boją się ich dotykać.
fotografia cyfrowa
.. ... .....
fotografia cyfrowa
2006-06-16 12:26:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hehe :)
RAF dawaj dalej. może znajdzie się jakaś malutka rólka dla mnie. mam właściwe przeszkolenie jeśli chodzi o teczki i instytuty ;)
fotografia cyfrowa
Aradia
fotografia cyfrowa
2006-06-16 12:38:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
RAF ja chce dalszy ciag;) hehe:P
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-06-16 12:41:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
RAF, pisz kryminał dobre jest, chyba trzeba założyć dział: osobliwości obiektywnych, to co tworzy ten portal ;D
-M
fotografia cyfrowa
.. ... .....
fotografia cyfrowa
2006-06-16 12:44:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"osobistości i osobliwości"
fotografia cyfrowa
Aradia
fotografia cyfrowa
2006-06-16 12:46:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
M nadajesz sie;) zreszta zalozmy nowe forum zatytulowanie tajna teczka... damy RAFowi pole do popisu...;)
fotografia cyfrowa
RAF
fotografia cyfrowa
2006-06-16 12:47:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
W aferze rozporkowej okaże się natomiast, że w sutannie nie ma rozporka, co zdemaskuje natychmiast Calme. Wywoła to paniczną reakcję wszystkich zaskrońców na forum (czyli tzw. syczącą większość), które obawiać się będą, że w tej sytuacji wszystko co nie jest robalem będzie natychmiast usuwane. Tylko Home, sweet home będzie powracał codziennie, według schematu: o godz. 12.00 autor (jak już ustaliliśmy tak naprawdę moderator) będzie umieszczał zdjęcia w galerii. O 12.15 wymoderuje to zdjęcie, o 12.30 złoży w tej sprawie protest, oświadczając, że w przypadku dalszego wymoderowywania jego zdjęć, będzie je wstawiał co 24h. Protest ten zostanie oprotestowany przez miłośników landszaftów dla których zezwierzęcenie (zaskrońce, płazy, robale i zaszumione do kwadratu małpy) forum jest już nie do zniesienia. Przy okazji okaże się, że przywódca tego stronnictwa już dawno eległ zezwierzęceniu (pseudonim wolf) i w tajemnicy przed wszystkimi przygotowuje całą serię makro i portretów padalców, żab i biedronek skandynawskich. Całe to zamieszanie nie zrobi większego wrażenia na adminjk, który podchodząc do sprawy jak pies do jeża, już dawno okazał się skrytym zwolennikiem zezwierzęconych. Dzięki usprawnieniom jakich dokona w skrypcie każdy będzie mógł sprawdzić liczbę zaskrońców i much w przeliczeniu na usera, obliczyć deltę (kolejny TW) funkcji robaka, a także sprawdzić ile razy dziennie pojawia się motyla noga.

cdn (część dalsza nienastąpi)
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2 | 3 | 4
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa