fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Ha! Wyżywałem się na ślubie :))
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
tadam
fotografia cyfrowa
2006-06-25 00:41:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
stass, ja uwazam ze zart byl calkiem przedni, w sam raz do hajdparku...

foto, duza radosc z Ciebie i zartu o "topie"... co do slubu to 1500 to absolutne zarobkowe minimum
fotografia cyfrowa
fotografix
fotografia cyfrowa
2006-06-25 00:41:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja się pytałem w ten sposób że prosiłem o cenę samego focenia ze zdjęciami na CD, i oddzielnie cenę focenia z odbitkami, wtedy wiadomo ile za obróbkę i odbitki chcą, musisz trochę pokombinować i będzie dobrze...powodzenia..
@tadam - do takich odzywek znajdź sobie inne forum, wątpie czy admini będą je tolerować................
fotografia cyfrowa
tadam
fotografia cyfrowa
2006-06-25 00:41:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
2 razy przekleilo , eh
fotografia cyfrowa
tadam
fotografia cyfrowa
2006-06-25 00:43:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
foto, jakis Ty poprawny, strzel sobie piwo dobre, np. obołon..
fotografia cyfrowa
fotografix
fotografia cyfrowa
2006-06-25 00:44:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@tadam - ja twoim topem jarać się nie musze, ale jak chcesz wypowiadać się w temacie to przeczytaj pytanie było tylko o samej mszy bez wesela i pleneru......
fotografia cyfrowa
tadam
fotografia cyfrowa
2006-06-25 00:47:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
800 min, 30 plikow 20x30 na CD poczyszczonych przygotowanych do naswietlenia + zrzut z karty, albumiki , printy i tak dalej to drugie tyle bo to strasznie niefajna nudna robota
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2006-06-25 00:52:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:)
fotografia cyfrowa
fotografix
fotografia cyfrowa
2006-06-25 00:55:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:):):):)
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2006-06-25 08:02:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Udzielać ślubu nie udzielałem...

Gdyby para młoda miała pojęcie że na godzinę przed ceremonią czytałem instrukcję do EX 420 ;o)

Zrobiłem ok 300 fotek. Zadowolony jestem z ok 10. Przesadziłem z ilością fot w kościele.

No i wyszedł jeden problem. Podczas pozowanej sesji w parku. Nie umiem kompletnie ustawiać ludzi do zdjęcia. Brak mi pomysłów. Jednym słowem nie przygotowałem się :P

Może jakieś jedno foto zarzucę jak się młoda para zgodzi :)
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-06-25 08:59:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
slubu sie udziela swojemu malzonkowi, ksiadz przy slubie asystuje ;P
-M
fotografia cyfrowa
stassad
fotografia cyfrowa
2006-06-25 11:00:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bicki - ja nie czytałłem instrukcji a robiłem tą samą lampą. Dzień przed kumpel mi tylko najważniejsze rzeczy powiedział. Ale zdjęcia wyszły całkiem fajne. Szkoda tylko, że EX420 nie ma odbłyśnika. No a sam sobie nie domontowałem, bo lampiszon był pożyczony. Zrobiłem ponad 100. Zadowolony jestem z pewnością z ok 10 - 15. Ale robiłem sam kościół i przed kościołem. Jak pisałem pare fotek mi się udało z ryżem. Świetnie się zamroził. I monety też. Para młoda dostanie CD z oryginałami i wersje opracowane pod wyświetlanie na komputerze taki na ok 400x600 z ramkami itp. No tu jest fajnie, bo można wtórnie pokadrować, więc ma się większą kontrole, bo w kościele to różnie bywa. No i przed kościołem pani jakaś żebrała. To też się wycięło. Niech para ochłonie po ślubie, to spróbuję ich namówić na zgodę na promocyjny użytek tych fotek - tzn. żebym sobie mógł sensowne portfolio w internecie zrobić.
tadam - to chyba masz mało klientów ?
fotografia cyfrowa
1 | Strona 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa