fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Ha! Wyżywałem się na ślubie :))
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
stassad
fotografia cyfrowa
2006-06-24 21:49:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja się tylko chciałem pochwalić, że dziś mogłem się powyżywać na ślubie znajomej. To był mój pierwszy ślub, na którym miałem możliwość porobić zdjęcia na poważnie. Jestem pozytywnie zaskoczony, bo niektóre fotki wyszły super. Hitem jest sypanie ryżem na końcu, bo było południe i można było nastawić czas około 1/1000 - 1/2000. Udało mi się zrobić też parę fajnych ujęć w środku. Świetna sprawa. Jeżeli państwo młodzi się zgodzą, to za parę dni się pochwalę. Tak z ciekawości chciałem też zapytać. Kto z was fotografuje śluby?

Pozdrawiam wszystkich
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-06-24 21:53:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Gratulejszyn :)
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-06-24 21:54:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Z tego co mi dzis mowil - to Biczki dzis tez slub robi :)
fotografia cyfrowa
norbert
fotografia cyfrowa
2006-06-24 21:55:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
znaczy sie udziela?? :))
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-06-24 21:56:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No ja mysle, ze jak AS ma to chyba za kolnierz nie bedzie wylewal hehehehe
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-06-24 21:56:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wstrzasniety nie zmieszany ;]]]]]]
fotografia cyfrowa
fotografix
fotografia cyfrowa
2006-06-24 21:58:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mam na rozkładzie blisko 50 ślubów ale na przestrzeni 20 lat;)
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-06-24 21:59:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Taki to se pozyje se pozyl :))
fotografia cyfrowa
fotografix
fotografia cyfrowa
2006-06-24 22:04:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
-Calme - śluby to tylko dla znajomych lub ich przyjaciół, w Warszawie istnieje prawie mafia która opanowała rynek i walka z nimi jest bezsensowna;)
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-06-24 22:05:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Serio az tak zle ? u nas w sumie tez moze 3 robi na okraglo :(
fotografia cyfrowa
fotografix
fotografia cyfrowa
2006-06-24 22:10:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bywało że samochody z dziwnych powodów się paliły, mnie chcieli kiedyś na siłe robić na chrzcinach na których ja robiłem, po kilku takich historiach każdemu się odechciewa walki i rezygnuje;)
fotografia cyfrowa
stassad
fotografia cyfrowa
2006-06-24 22:13:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A wiecie jak jest w Krakowie?
fotografia cyfrowa
fotografix
fotografia cyfrowa
2006-06-24 22:14:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
O Krakowie kompletnie nic nie wiem, robiłem tam jeden ślub prawie 20 lat temu, ale to były inne czasy;)
fotografia cyfrowa
stassad
fotografia cyfrowa
2006-06-24 22:15:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Chodzi mi o tą mafie? Ktoś się orientuje. Bo mi się nikt nie wrył. Robiliśmy w sumie w trzy osoby (świetnie, bo podzieliliśmy sie rolami, każdy miał trochę inną perspektywę, a udało nam się nie przeszkadzać sobie) i nie było problemów. No może przez to, że pan młody to prawnik z Sycylii :).
fotografia cyfrowa
fotografix
fotografia cyfrowa
2006-06-24 22:21:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
stassad to nie jest tak że na każdy ślub lecą, ja chciałem robić na stałe w dwóch kościołach i mocno się reklamowałem, więc od razu byłem na widoku, dopiero inni mnie uświadomili że w Wawie to trudna sprawa i się wycofałem, nawet wiem która to firma działa w taki sposób bo opanowali prawie 50% rynku w Wawie;)
fotografia cyfrowa
stassad
fotografia cyfrowa
2006-06-24 22:32:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
I nie ma na nich sposobu? Co za kraj :( MAm nadzieję, że w Kraku lepiej. Bo mam kupę znajomych, co teraz będą brali śluby. Jeszcze ze dwa zrobię gratis, dla wprawy, a potem może uda się zarobić jakoś na migawkę. To by już było coś. A tak przy okazji. Jakie teraz chodzą stawki za samą Mszę i przed kościołem zdjęcia?
fotografia cyfrowa
fotografix
fotografia cyfrowa
2006-06-24 22:42:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To zależy od zbyt wielu czynników - raczej nikt za mniej niż 500zł nie chodzi, najlepiej znajdź w internecie kilka firm które to robią i zadzwoń podając że chcesz ślub brać i ile to będzie kosztować, wtedy będziesz wiedział jak w Krakowie sobie liczą;)
fotografia cyfrowa
stassad
fotografia cyfrowa
2006-06-24 22:50:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To nie głupi sposób. Dzięki fotografix. No od znajomych to i tak za pół ceny. Ale w tym układzie 2-3 śluby i jest migawka :)
fotografia cyfrowa
tadam
fotografia cyfrowa
2006-06-24 23:02:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
fotografix, starszne glupoty wypisujesz... a co do stawek 500 pln to chyba minimum dla znajomych za 10minutowy cywilny?
fotografia cyfrowa
fotografix
fotografia cyfrowa
2006-06-24 23:05:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bardzo dziękuje za wyczerpujące zaprzeczenie, oczywiście po kilkunastu latach fotografowanie ślubów w Warszawie wiesz na ten temat dużo więcej więc poradź Stassad'owi, chętnie poczytamy;)
fotografia cyfrowa
fotografix
fotografia cyfrowa
2006-06-24 23:25:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No 'tadam' czekamy na rady, które moje głupoty obalą, ja rozumiem że tobie za 40 minutową mszę płacą co najmniej 5000zł a może więcej;)
fotografia cyfrowa
stassad
fotografia cyfrowa
2006-06-25 00:25:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja bym się serio chętnie dowiedział. Wydaje mi się, że 1000 to góra, ale może się mylę. Zależy też może, co wchodzi w koszt usługi. Np. czy same zdjęcia, czy z obróbką, czy z albumem i odbitkami, czy tylko JPG. Może na tym to polega?
fotografia cyfrowa
fotografix
fotografia cyfrowa
2006-06-25 00:31:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Stassad - zadwoń po firmach żeby ci wyceny e-mailem wysłali, ale jak nie masz firmy i chcesz robić tylko mszę i życzenia to dużo więcej jak 500zł za samo focenie nie uzyskasz, do tego dojdą koszty obróbki na kompie i odbitki. 'tadam' swoje zdjęcie na 'topie' zobaczył i chciał się popisać bo jakby miał coś do powiedzenia w temacie to by napisał. W internecie niektóre firmy taką kwotę minimalną za samą mszę podają, a więcej jak firmy nie dostaniesz, chociaż możesz próbować...;)
fotografia cyfrowa
stassad
fotografia cyfrowa
2006-06-25 00:37:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tadam - jeżeli mówisz o tym o czym myślę, to nie był to najstosowniejszy żart.
Fotografix - dzięki. Myślę, że mimo że trzeba trochę naściemniać, to może spróbuję taką metodą. Mogę zawsze poprostu zapytać ile to kosztuje, bez wchodzenia w szczegóły. Nie?
Dzięki i pozdrawiam.
fotografia cyfrowa
tadam
fotografia cyfrowa
2006-06-25 00:39:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
foto, odpusc sobie to jaranie sie topem, a co do slubu z weselem to 1500 to absolutne minimum
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa