fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
"gdy byłem mały, to myslałem, ze..."
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
homektoft
fotografia cyfrowa
2006-07-06 22:37:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
na powyższy temat natknęłam się dzisiaj na pewnym interesującym forum i czytając wypowiedzi użytkowników po prostu turlałam się ze smiechu :)
totez wobec tego chciałabym i tu zachęcic uzytkowników tego serwisu do zwierzeń ;)

na początek moje traumy: jako małe dziecko, myslałam, ze gdy się idzie do komunii, trzeba powiedziec hasło, by ksiądz dał "cos do buzi". hasło oczywiscie otzrymywało się w konfesjonale, który przez długi okres czasu był dla mnie inspiracją i napawał jednoczesnie strachem i przerazeniem :p
gdy nastawała noc i rodzice gasili swiatło, w przerazeniu i skrzętnie chowałam kazdą częsc mojego ciała pod kołdrą (nawet gdy było 30 stopni.. toz to prawdziwa trauma musiała byc :P), bo zawsze sie bałam, ze nadejdzie moment grozy, potwory spod łózka obejmą mnie swoimi mackami i porwą, ewentualnie zamienią w jednego z nich, a rodzice mnie nie poznają i nie będą już kochać. :(
siostra wkręciła mi, ze gdy się zje arbuza, pomarańczę bądz inny owoc z pestkami, to osiądą one na dnie mojego zołądka, wykiełkują i wyrośnie roslina, tak wielka, ze jej liscie będą wychodziły przez uszy i nos :D (dzis juz tak naiwna nie jestem, dzieki Bogu :D )
panie przedszkolanki zas były na tyle przekonujące, ze uwierzyłam (jejku, jakaz ja byłam naiwna :P), ze gdy się będzie myło zęby palcem, to wyrosną wąsy. od tego czasu nigdy nie myłam zębów palcem i przestrzegałam przed tym inne dzieci :D
jak większosc dzieci, poprzez te bajki wszystkie, sądziłam, ze misie i lalki, samochodziki i te wszystkie inne zabawki ożywają nocą i zawsze chciałam je przyczaic, gdy się bawią. nigdy nie udało mi się jednak tego zaobserwowac.
i chyba nie muszę o tym wspominac, ze zawsze sądziłam, ze "ci w telewizorze" tez mnie widzą i się ich bałam :) a ponadto sądziłam, ze są oni ukryci w tym pudle i jakiez było moje zdziwienie i rozczarowanie, gdy po skrzętnym przeszukaniu wnętrznosci telewizora znalazłam tylko same kable...! (a jakaz była reakcja moich rodziców na widok rozwalonego telewizora..! :D)

a juz najlepsza sytuacja, która do dzis jest wypominana w kazde swięta i uroczystosci rodzinne, to ta, gdy jadąc z siostrą i mamą w bardzo zatłoczonym autobusie, moja siostra nietaktownie nagle spytała mamy: "mamoooo, a chce ci się jeszcze kupę?" :D mama taktownie uwagę przemilczała; siostra jednak, która milczeniem spławic sie nie dała, powtórzyła swoje pytanie, ale dwa razy głosniejszym tonem :D chyba nie muszę wspominac, jakie były reakcje pasażerów :D

pozdrawiam i zachęcam do wspomnien ;D
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-07-06 22:39:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Hmmm cos palilas czy blog niedawno otwieralas :)
Pozdr
fotografia cyfrowa
sniper
fotografia cyfrowa
2006-07-06 23:22:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hehehehheheheh :) akcja w autobusie najlepsza ;p
fotografia cyfrowa
homektoft
fotografia cyfrowa
2006-07-07 22:34:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hmm, calme, ani nie paliłam, ani bloga nie otwierałam, przykro mi ;)
ja po prostu miałam, hm, baaaardzo bujna wyobraznie :D i młodsze rodzenstwo, to naprawde wiele wyjasnia.
;)
fotografia cyfrowa
lukassz
fotografia cyfrowa
2006-07-11 21:43:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
homektoft moze i bylas maiwna ale odwagi tez nie mozna Ci odmowic, skoro bojac sie ludzi z telewizora probowalas ich szukac :)
pozdr
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa