fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Nowi userzy - ilość zdjęć - 60h ?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
loki_p
fotografia cyfrowa
2006-07-24 09:09:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ostatnio obrodziło sporo nowych userów. To dobrze.
W związku z czym ilość wstawianych zdjęć wzrosła pomimo 48h odstępu pomiędzy publikacjami. To źle.
Może należy rozważyć możliwość wydłużenia czasu do następnej publikacji powiedzmy do 60 h? Oczywiście tymczasowo, na próbę.


fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-07-24 09:21:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Hmmm czy ja wiem czy sie tak zwiekszyla ? Raczej sezon jest urlopowy i mam wrazenie, ze ruch jest mniejszy wrecz
fotografia cyfrowa
tataOskara
fotografia cyfrowa
2006-07-24 10:00:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:: potwierdzam, raczej pusto i nudno :)
fotografia cyfrowa
Chrup
fotografia cyfrowa
2006-07-24 10:01:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ruch (nowe zdjęcia) zmniejszyło wprowadzone ograniczenie i to dobrze. A nowych userów rzeczywiście jest więcej i chyba liczba komentów się zwiększyła, co widać po średniej punktacji w Vox Populi - zdjęcia mają więcej punktów niż np miesiąc lub dwa temu - i to dobrze. Poza tym kanikuła...
fotografia cyfrowa
hofman1989
fotografia cyfrowa
2006-07-24 10:02:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no dokladnie a zdjec durzo przychodzi nowych ale niema komu tego oceniac ;) z tego co zauwazylem
fotografia cyfrowa
Chrup
fotografia cyfrowa
2006-07-24 10:03:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A może Administracja poda trochę statystyk - tak z ciekawości pytam...
fotografia cyfrowa
spinout
fotografia cyfrowa
2006-07-24 10:36:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Właśnie - też jestem ciekawy statystyk.
Co do ocen, to znowu wraca temat dewaluacji... :(

-Hofman1989 - zwróć uwagę, że zdjęcia trzymające poziom lub z tematyki popularnej (np robale ;)) są oceniane i komentowane b. licznie. Niestety dużo pojawia się prac nic nie wnoszących, nijakich lub wręcz nędznych i te są ignorowane przez Obiektywnych... no chyba, że któryś nie wytrzyma. ;)

M.
fotografia cyfrowa
iceman
fotografia cyfrowa
2006-07-24 10:52:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tu nie ma co wydluzac czasu do 60h, tylko trzeba wprowadzic system X zdjeci na Y dni. I administracja juz na pewno nad tym pracuje.
Na ilosc zdjec trzeba bedzie sobie zapracowac.

fotografia cyfrowa
spinout
fotografia cyfrowa
2006-07-24 11:00:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jak to ma działać? To pracowanie na ilość zdjęć?
Nie będzie tak, że - się należy? Każdemu po równo? Jak drzewiej bywało?
M.
fotografia cyfrowa
adminjk
fotografia cyfrowa
2006-07-24 11:01:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Iceman: faktycznie, już nad tym pracujemy: będzie X/Y. Jest to następny duzy "temat", który wdrożymy. Pozdrawiam
fotografia cyfrowa
Chrup
fotografia cyfrowa
2006-07-24 11:16:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Hehe, następne zmiany? Ostatnie były bardzo udane, nawet do dymków się przyzwyczaiłem ;)
fotografia cyfrowa
adminjk
fotografia cyfrowa
2006-07-24 11:20:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Te zmiany już dawno byly zapowiadane i są w dużej mierze wynikiem Waszych sugestii i naszych obserwacji - kwestia czasu ich wdrożenia.
fotografia cyfrowa
Chrup
fotografia cyfrowa
2006-07-24 11:37:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Admin - nie tłumacz się, przecież mówię, że mi się podoba :)
Kiedy - tak mniej więcej? A statystyk trochę moglibyście dać...
fotografia cyfrowa
stassad
fotografia cyfrowa
2006-07-24 11:46:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja się zgadzam, że z ocenianiem ciężej. W takim upale, to aż się nie chce. Sam mało teraz oceniam. Lepiej do góry brzuchem się wyłożyć, albo skoczyć gdzieś w cień z aparatem :). A co do dewaluacji. Wrto o tym mówić i wołać. Bo Ci co nowi przychodzą, przynoszą stare zwyczaje z innych portali. Trzeba ich temperować. Nie wiem, może - i to jest sugestia dla adminów - zamieścić krótką, mądrze sformułowaną notkę przy rejestracji, która pojawi się po zaakceptowaniu wszystkich danych. Jak to nie pomoże, to mam jeszcze inny pomysł - zrobić taki mały tutorial z egzaminem. Nie zaliczy się tutoriala, nie można oceniać. Pytania były by odnośnie poziomu ocen. Np. Dwa losowe pytania:
1. Zdjęcie niezłe (można cały cytat walnąć nawet), według skali stosowanej na obiektywnych zasługuje na ocenę: (do wyboru) -1,0,1,2,3,4,5

Pozdrawiam
fotografia cyfrowa
drek
fotografia cyfrowa
2006-07-24 14:05:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jestem tu nowy wiec nie wiem czy ten pomysl nie był juz rozpatrywany ale nie przeczytam calego forum od A do Z :)

Moja propozycja jest nastepująca:
Jestem 13 dni zarejestrowany i zaobserwowałem jedną ważną moim zdaniem rzecz róznica między zdjęciami czasami jest totalna jedne są paskudne drugie piekne (a 50% zdjęc to średnia liga)

tak wiec uważam że sprawe publikacji zdjęć należy rozwiązać poprzez "dynamiczny zegar" publikowania zdjęć
Dynamiczny zegar - czas publikacji przydzielany w zależności od oceny i pkt
przykład
1. Nowy user - dostaje za pierwsze zdjęcie średnią 0 a czasami -1 czyli nie jest dobrze powinnien mieć przydzielane mniejszą ilość miejsca i czas publikcacji 120h (co 5 dni), kolejne zdjęcia lepsze oceny zmniejsza sie czas miedzy publikacjami
2. Nowy user - dostaje za pierwsze zdjęcie wysokie noty - wieksze miejsce i czas publikacji 60godzin
3. Dotychczasowy user - publikuje zdjęcie dobre - publikacja 48 godzin
4. Dotychczasowy user - publikuje zdjęcie które niestety mu nie wyszło - publikacja po 60 godzinach

takie rozwiązanie co prawda bije we mnie bo nie mam jeszcze dobrych zdjęć, ale licze ze zaglądniecie do mojej galeri (drek)
ale MZ promuje to dobre zdjęcia a niestety gani tych którzy nie mają daru do tego i przy nastepnym zdjęciu zastanowią sie czy naprawde jest warto je wystawić unikniemy takim sposobem totalnie zwykłych zdjęc które niestety tutaj sie pokazują, a z drugiej strony wymuszą na stałych bywalcach aby publikowali także nadal ładne zdjęcia :)

aha odrazu odpowiadam że według mnie jest to sprawiedliwe rozdysponowanie czasu i miejsca na dysku
pozdrawiam
fotografia cyfrowa
iceman
fotografia cyfrowa
2006-07-24 14:28:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja bede jednak bronil administracji i pilnowal zeby zrobili to co planuja ;-)
czyli X zdjec na Y dni - w zaleznosci od "zaawansowania" usera, od tego czy ma np fotki w polecanych, w vox dei i vox populi.
tyle.
fotografia cyfrowa
iceman
fotografia cyfrowa
2006-07-24 14:29:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hehehe, a tak z innej beczki - jakas reklama google mi forum rozwala - jest pomiedzy postami... chyba cos sie komus pomylilo ;-)

pozdr.
fotografia cyfrowa
drek
fotografia cyfrowa
2006-07-24 14:33:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
w żaden sposób nie atakuje administracji poddałem tylko pomysł, sam jestem programistą i podejrzewam że przerobienie silnika tej stronki pod mój pomysł nie jest napewno prostą sprawą ale uważam (nie upieram sie) ze pomysł jest niezły
fotografia cyfrowa
iceman
fotografia cyfrowa
2006-07-24 14:35:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie mialem na mysli, ze atakujesz... ;-)

pomysl moze dobry, niech inni sie jeszcze wypowiedza :-)
fotografia cyfrowa
drek
fotografia cyfrowa
2006-07-24 14:36:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tak prawde mówiac ten pomysł to chyba atakuje moją osobe :):):):) ale cóż czego sie nie robi dla dobra ogółu :)
fotografia cyfrowa
iceman
fotografia cyfrowa
2006-07-24 14:44:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:-)
ku chwale...!
fotografia cyfrowa
agata_sfr
fotografia cyfrowa
2006-07-24 14:52:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Witam :) ja tu nowa - od 15 minut :) i mam pytanie ;) Bo chciała bym dodać fotke...wszystko ładnie, pieknie, tylko na koncu mam kliknac [publikuj zdjęcie], ale przycisku nie widze :> Czy trzeba odczekac swoje zeby sie aktywowalo konto? :> czy co? czy ja nie umiem ;)
fotografia cyfrowa
agata_sfr
fotografia cyfrowa
2006-07-24 14:54:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
przepraszam, nie doczytałam :) juz wszystko wiem :)
fotografia cyfrowa
Scarlett11
fotografia cyfrowa
2006-07-25 04:20:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja też jestem nowy.Myśle,że czas publikacji zdjęć ,zależny od ilości punktów usera, poszerzy tylko przepaść punktową pomiedzy starymi a nowymi.Na koncu okarze się,że publikują tylko starzy userzy, a nowi dadzą sobie spokój, bo dogonienie tamtych bedzie niemożliwe.Stworzycie Towarzystwo Wzajemnej Adoracji.Czas publikacji, zalezny od ocen ostatniego zdjecia jest dobrym pomysłem.Pozdrawiam
fotografia cyfrowa
drek
fotografia cyfrowa
2006-07-25 09:49:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Scarlett11 znaczy sie że w moim pomyśle jest coś do wzięcia ? :)
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa