fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Ludy kochane pomocy.................
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
fotografix
fotografia cyfrowa
2006-07-25 21:01:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
W maju kupiłem obiektyw do Nikona AF-S DX VR 18-200mm 3.5-5.6G IF-ED i los chciał że mi go kilka dni później ukradli razem z aparatem, teraz od półtora miesiąca próbuję odkupić taki sam ob. i okazuje się że w maju miałem niesamowite szczęście bo nigdzie nie można ich dostać i nie wiadomo kiedy teraz będą w sklepach. Może ktoś z was trafił w ofercie jakiegoś sklepu zwykłego lub internetowego na niego bo ja w każdym do jakiego zadzwonie to słyszę że można zamówić wpłacając zaliczkę ale termin realizacji jest nieznany.......
Na Allegro jest jeden ale używany i o blisko 600zł droższy niż cena nowego w sklepie, do tego w Gdańsku i musiałbym z Warszawy jechać żeby sprawdzić czy nie jest uszkodzony.
fotografia cyfrowa
RAF
fotografia cyfrowa
2006-07-25 21:27:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Podsumujmy, brakuje więc: tokiny 12-24, D50, 18-200, deszczu ... niedługo znów kartki wprowadzą. Szczęśliwie człowiekowi zostało doświadczenie w staniu w kolejkach.
fotografia cyfrowa
fotografix
fotografia cyfrowa
2006-07-25 21:32:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
RAF żebyś wiedział, odkupiłem aparat a głupiego obiektywu nigdzie nie można kupić, dziś w Nikon Polska powiedzieli mi że bardzo przepraszają ale zapotrzebowanie na ten obiektyw na świecie jest kilkakrotnie większy od możliwości produkcji i taka sytuacja jeszcze potrwa, oficjalnie jakaś partia ma być w Polsce pod koniec września, jeżeli nic się nie zmieni :)
fotografia cyfrowa
RAF
fotografia cyfrowa
2006-07-25 23:02:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Z tego co czytałem na fotopolis, to przerósł ich sukces i nie są w stanie nadążyć z produkcją D50, D200, 18-200. Nadzieja, że wyciągną z tego wnioski.
fotografia cyfrowa
fotografix
fotografia cyfrowa
2006-07-25 23:06:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja D200 kupiłem bez najmniejszego problemu i jest on dostępny od ręki w zasadzie w każdym sklepie, ale to co dzieje się z tym obiektywem to jakiś kosmos, mam znajomego w hurtowni foto i ze 100 zamówionych takich obiektywów w tym roku dostał tylko 15 szt. i nie wiadomo czy jeszcze w tym roku coś dostanie ....
fotografia cyfrowa
Marezzo
fotografia cyfrowa
2006-07-25 23:29:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Sprawdzilem na stronkach gdzie ja zawsze patrze. Kosztuje okolo 699 euro i pisze ze bedzie specjalnie zamowiony, tzn mozna czasem z okolo dwa miasiace czekac. Kiedys tak mialem zamowilem jakis wyzwalacz migawki, ktory wogole na rynku juz niebyl dostepny. Dostalem go jak juz kamere sprzedalem ;)
Wsumie jest jeden co oferuje w tydzien go dostarczyc kosztuje okolo 760 euro. WIem ze nikt nie chce kota w worku kupowac, ale ja tylko tak robie i jestem zadowolony bo nie przeplacam ;) Pozdrawiam marek
Tu masz linka na niemieckim ebayu http://search.ebay.de/search/search.dll?sofocus=bs&sbrftog=1&catref=C6&from=R10&satitle=AF-S+DX+VR+&sacat=-1%26catref%3DC6&bs=Finden&fsop=1&fsoo=1&sargn=-1%26saslc%3D3&sadis=200&fpos=53229&ga10244=10425&ftrt=1&ftrv=1&saprclo=&saprchi=
fotografia cyfrowa
Marezzo
fotografia cyfrowa
2006-07-25 23:38:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ahh jeszcze jedno jezeli go na rynku niema to niewierz w to ze go za ta cene kupisz, ktora producent wyznaczyl. Jezeli jestes na warszawie to przeciesz na allegro to sa dwa do kupienia za 3000
http://www.allegro.pl/item117631167_obiektyw_nikon_af_s_18_200_f_3_5_5_6_g_dx_vr_if_ed.html
fotografia cyfrowa
fotografix
fotografia cyfrowa
2006-07-25 23:41:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dzięki Marezzo, ale oni dostarczają te obiektywy bez gwarancji międzynarodowej i Nikon Polska nie dokonuje ewentualnych napraw na gwarancji wtedy, pisałem do jednego Niemca na Ebay i okazało się że gwarancja jest ważna tylko w RPA, ciekawe jakim cudem ale tak odpisał :)
fotografia cyfrowa
Marezzo
fotografia cyfrowa
2006-07-25 23:45:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No tak normalka. Przez to radzil bym ci zapytac w Promarkt. Oferuje za 699 euro. Bedziesz mial gwarancje europejska troche poczekasz mysle ze do 3 tygodni. Promarkt to tak jak media markt czy satun w niemczech. raz u niech kupilem klawiature z mycha i pilotem w dwa dni mi przyslali. Zawsze place przez nachnahme czyli przy odbiorze paczuszki . doplaca sie 5 euro ale warto. Jezeli przyjdzie uszkodzony to mozna zawsze odeslac przysla nowy albo zwroca kase.
To jest ten plus kupywania w niemczech zawsze masz prawo odac produkt w przeciagu dwoch tygodni ;)
fotografia cyfrowa
fotografix
fotografia cyfrowa
2006-07-25 23:46:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Marezzo dzięki za adres na allegro, wczoraj rano jeszcze tego nie było, a najśmieszniejsze jest to że wczoraj dzwoniłem do nich i powiedzieli że obiektywy będą dopiero we wrześniu, a trochę później wystawiają do sprzedaży, palanty, jutro z rana ich zaatakuje......jeszcze raz dzięki :)
fotografia cyfrowa
Marezzo
fotografia cyfrowa
2006-07-25 23:47:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no problemo stary . Poto tu jestesmy zeby sobie pomagac ;)
fotografia cyfrowa
nunes
fotografia cyfrowa
2006-08-28 23:17:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja 18-200 VR zamówiłem ok 3 tyg temu i jeszcze tydzień mam czekać ,dodam że mieszkam w Holandii, gościo powiedział ze najpierw zamawiali bezpośrednio u producenta ale tam powiedzieli ze nie wiadomo kiedy będzie dostawa, i dlatego teraz ściągają to z Niemczech. podobno trwa krócej. zobaczymy, cena 750 euro
fotografia cyfrowa
rex rex
fotografia cyfrowa
2006-08-30 19:37:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mają go napewno w KRAKOWIE....gdzieś zginął mi link z tego sklepu ale jak znadę zaraz prześlę
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-08-30 19:58:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ech, Wy perfekcjonaliści... teraz to już nie będzie zdjęć kotów - teraz to już będą zdjęcia pcheł w ich futrze.. ;)
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa