fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Ocena 3,5, 54 odsłony, 21 punktów i...
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
AdamB
fotografia cyfrowa
2006-07-31 15:32:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Skoro jest taki dział na forum to zadam pytanie. Czy ktoś zna moderatora na tyle aby mógł mi odpowiedzieć dlaczego to zdjecie: http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-44370.php poszło sobie do portfolio, mimo pozytywnych komentarzy i ocen użytkowników??? Być mzoe jak to zostało napisane w uzasadneiniu tylko ja czuję wartośc tego zdjęcia. Byc może moderator jest zagorzałym słuchaczem pewnej toruńskiej rozgłośni rozrywnkowej i nie lubi przystanku woodstock??? Czy trudno jest dotrzec, ze jest to rozpoczęcie jednego z większych festiwlai w Europie i, ze na scenei przebywa otweirający ten festiwal Jurek Owsiak. Skoro jest dział fotoreportaż, to za pomoca kilku zdjec chciałem pokazać pewne wydarzenie. Na początek otwarcie festiwlau i potem rozne sceny z samego festiwlau. Czy moderator uważa, ze to nie jest fotoreportaż???
fotografia cyfrowa
AdamB
fotografia cyfrowa
2006-07-31 17:26:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No i wróciło :-). Dziękuję bardzo panu moderatorowi za uwzględnienie moich uwag :-).
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa