fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
ktos Was mocno reklamowal na mój @...przybyłem;)
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
hose
fotografia cyfrowa
2006-08-03 18:54:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
na razie jest niezle...zobaczymy...;)
fotografia cyfrowa
barteq
fotografia cyfrowa
2006-08-03 19:26:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tego typu wątków jest ostatnio zatrzęsienie... ech, co Wy wszyscy gwiazdy jakieś czy co?
fotografia cyfrowa
hose
fotografia cyfrowa
2006-08-03 19:35:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
barteq...a Wy?
;D
fotografia cyfrowa
barteq
fotografia cyfrowa
2006-08-03 19:43:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
My to tu pikusie jesteśmy ;)
fotografia cyfrowa
Oza
fotografia cyfrowa
2006-08-03 19:47:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
pewnie nas zaraz zadeptacie;)
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2006-08-03 22:21:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kera tak reklamował jak tu dobrze, ciekawe czy zdania nie zminił po tym jak Karmazynowi zdjęcie wymoderowali.. :-)

(gdyby to Kera przeczytał: sorki, ale wiesz jakie mam zdanie o fotografii awangardowo-poszukującej...)
fotografia cyfrowa
Skipper
fotografia cyfrowa
2006-08-04 10:46:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Na razie jedna doskonała zaleta, to to, że prywatne wiadomości
od innych użytkowników portalu nie są anonimowe,
i administaracja ma do nich wgląd...

Ja już zdążyłem dostać chamskie wiadomości, zobaczymy jak zareaguje na to Admin.

Jeżeli tu jest rzeczywiście: ...rzeczowo i kulturalnie...
to na pewno zostanę tu jakiś czas, co nie znaczy, że poddam się gdzie indziej.

Przyjąłem założenie, że nie będę wstawiał tu tych samych fotek, co na innych portalach...

Zobaczymy co będzie dalej, na razie są tu trzy moje fotki, przyjęcie mieszane...

;-)

Pavcio: pozdrawiam !!!
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2006-08-04 17:21:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa

jpk,
gdyby ktoś obcy stał obok i wierzył Twoim słowom, czy raczej zawartym tam aluzjom, że szukam łatwizny i poklasku, to pewnie by myślał, że staram się robić kiczowate zdjęcia, które trafiają do gustu większości.
;-)

PS. A Karmazyn jest studentką fotografii na ASP w Gdańsku, to chyba moderowanie jej zdjęć mogę traktować tylko w kategoriach sporu, o to czym jest fotografia, a czym są zdjęcia i pocztówki. To dobre, takie spieranie się.
;-)

Lepiej, mnie wymoderowano to zdjęcie:

fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2006-08-04 17:23:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
PS. http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-44165.php

To też dobrze, jest o czym pogadać, a im więcej ludzi, tym bardziej jest z kim pogadać.
;-)
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2006-08-04 17:39:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kera, ostatnią rzeczą jaką mógłbym sugerować jest szukanie łatwizny przez CIEBIE. Zauważyłeś jednak sam niewątpliwie, że tu jest nieco inne podejście do estetyki, osób uprawiających fotografię w stylu Hrabiego Olafa, czy Crimsonica jest zdecydowanie mniej, a z tego widać, że również moderacja stara się nadać portalowi pewien kierunek, niekoniecznie zgodny z Twoimi preferencjami.

Napisałem to tylko dlatego, że w mailu od Ciebie, w którym starałeś się namówić mnie (i jak przypuszczam jeszcze kilka innych osób), wypowiadałeś się na temat OB w samych superlatywach jest więc chyba rzeczą zupełnie zrozumiałą, że zstanawia mnie fakt czy po zaistniałych faktach moderacji podtrzymujesz swoją bardzo wysoką opinię na temat tego portalu.

A Ty, jak zwykle zresztą, odbierasz wszystko bardzo personalnie...

Pozdrawiam.
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2006-08-04 17:44:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa

jpk, nie zrozumiałem treści Twojego postu na tamtym portalu (wiem natomiast dlaczego piszesz tam o zdjęciu akurat mojej córki, to trochę żałosne). Czy nie pomyliłeś się w matematyce? Tam jest 10 punktowa skala, a tu siedmio i tam i tu brakuje jej ok. 20% punktacji do maksymalnej noty (zdjęcie - pomnik razy trzy). Chyba, że chodziło Ci o coś innego z tym 1/3 punktacji. A może tam dosłownie, że ocena 3,3 to ok. 1/3 oceny 8,3
;-)
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2006-08-04 17:54:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa

jpk,
nie biorę niczego personalnie, nawet jak napiszesz to dziesięć razy, to nie znaczy, że tak jest. Gdybym myślał tak, jak sugerujesz, bo to nie tylko jest pytanie, to nie zapraszałbym tu takich ludzi jak Ty i z takimi zdjęciami jak Ty, a jednak dostałeś maila.
;-)

Jest bardzo dobrze na tym portalu. Mam konta na kilku innych (od kilku lat, w tym alt, FTok), na których nigdy mi nie wymoderowano żadnego mojego dziwoląga. Jakoś mnie tam nie ciągnie, a tu jest coraz lepiej i lepiej.
;-)

fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2006-08-04 19:40:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
O masz Ci los, i znowu nieporozumienie...

Wspomniałem o zdjęciu Karmazyna WYŁĄCZNIE z tego powodu, że stanowi ono bardzo dobry przykład tego, co chciałem przekazać, a nie dlatego, że jest ona Twoją córką. A pisząc o 1/3 nie miałem na myśli średniej, bo tu ona ma jakby mniejsze znaczenie, tylko sumę. Po dobie wiszenia w galerii uzbierało 17 pkt podczas gdy przyzwoity krajobraz zbiera ich przynajmniej 50.

OK, Kera, dla mnie to koniec dyskusji, bo jeszcze będą kolejne nieporozumienia. A mam nadzieję, że podstawowe rzeczy już sobie wyjaśniliśmy.

Pozdrawiam, Jacek.
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2006-08-04 20:08:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa

jpk,
Co się tak chowasz, przeca tylko gadamy.
;-)

Tam nie ma sumy, a porównanie dotyczyło portali i ich poziomu. Biorąc za odpowiednik tutejszej sumy, tamtejsze PIPy (to chore już zaczyna być ;-) ), to jest podobnie, tam w PIPach są stankicze (blubas wymyślił takie słowo), a nie wytwory studentów ASP.
;-)

fotografia cyfrowa
AndrzejK
fotografia cyfrowa
2006-08-05 17:44:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mz kera i jpk nigdy nie zachwycą się tą samą fotografią

compare folio
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa