fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
ja tylko jedno pytanie
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
drek
fotografia cyfrowa
2006-08-07 08:40:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mam pytanie do kogo mam sie zglosic w przypadku wymoderowania mojego zdjecia bo nikt łaskawie nie umie mi nic odpisać z administaracji a tnie moje prace pokoleji

zdjecie jest dopiero 8 godzin i zostało juz wyciete nawet nie pozwolono go ocenic

http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-45894.php


to zaczyna być malo smieszne ja nie mówie że to jest zdjęcie na oceny 4 czy 5 ale nie jest brzydkie a wkur... wybiórcze podejscie do tematu moderowania

WIEC MODERATORZY TNIECIE ZDJECIE DO PORTOFOLIO TO SIEDZCIE I TNIJCIE WSZYSTKIE KIEPSKIE


z wyrazami szacunku
Drek
przepraszam za ton ale sie zbulwersowałem :P
fotografia cyfrowa
onager
fotografia cyfrowa
2006-08-07 09:21:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
myślę,że nie powinieneś sie przejmować.To jest prywatny portal i właściciel robi co chce.Mnie sie ostało w galaerii 1 zdjęcie i nie mam zamiaru płakac,bo widzę co sie dzieje.Szkoda tylko,że portal nazywa sie Obiektywni-żart jakich mało.
pozdrawiam
fotografia cyfrowa
bartekkd
fotografia cyfrowa
2006-08-07 14:37:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
onager, ale już doszliśmy do wniosku, ze to portal nieobiektywny. Polecam lekturę:
http://www.obiektywni.pl/forum/watek-995.php
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-08-22 11:22:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Drek, co tu dużo kryć - o ile błyskawice wychodzą Ci nieźle, o tyle prezentowane zdjęcie jest wg. mnie zwyczajnie słabe. Już tłumaczę dlaczego:
1) ale o co chodzi? - czyli za dużo elementów na jednym zdjęciu. Następnym razem zmniejsz głębię ostrości
2) sepia w tym wypadku nie była najlepszym pomysłem - wszystko się zlewa, brak rozgraniczeń między obiektami. Założę się, że gdybyś zdjęcie pokazał w kolorze, choć pewnie mniej efektywne, byłoby bardziej czytelne - zielony bluszcz, piaskowa brama, niebieskie niebo, itp.
3) kadr - z każdej strony pojawiają się elementy odwracające uwagę - a to jakieś drzwi z prawej, a to wieżyczka.

Poza tym moderatorzy, jako że są również ludźmi, mają subiektywne (mniej lub bardziej) podejście do sztuki. Nie ma tu sztywno wytyczonych kanonów, podobnie jak w malarstwie. Ja np. nie trawię Picassa ;)
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa