fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
obiektywni czy nie ???
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2006-08-09 16:45:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
OK, przekonałeś mnie. Oba zdjęcia są genialne, a komentowali je ludzie nie mający absolutnie zielonego pojęcia o fotografii, a szczególnie technice obróbki zdjęć.

Myślę, że czujesz się usatysfakcjonowany, jeśli nie to trudno, bo dla mnie zdecydowanie EOT w tym wątku.

Pozdrawiam,

J.
fotografia cyfrowa
akwar
fotografia cyfrowa
2006-08-09 22:11:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Onager radze sie nie przejmować i robić swoje.Ludzie,tacy jak jpk w zyciu nie widzieli Twojej łapki, i na pewno nie bedzie im dane zrobic takie /takiego/foto.
Reakcja ich jest więc prawidłowa-Oni nie potrafia sobie wyobrazic,że cos takiego istnieje,a własciwie,że można zrobic takie zdjatko,Popatrz na zdjęcia jpk, a wszczególnosci na jego debiut/jego przymilanie/,a póxniej na wzajemne pozdrawianie sie.Tutaj wszyscy sami swoi.
Cóż moze napisać analog?
Analog może tylko wspominać i wspominać isie przymilać innym,że zrobił swoje pierwsze zdjatko cyfrakiem-szczęściarz,że ho,ho.
Pokaż jeszcze kilka innych,do Cibie pisze Onager, nie do Analoga.
fotografia cyfrowa
onager
fotografia cyfrowa
2006-08-10 08:46:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Akwar,chyba masz rację.Na tę łapkę polowałem kilka dni.Fajnie to wyglada w naturze-łabądź pływa z łapą na grzbiecie i raptem promień słoneczny oświetli i trzeba pstryknąć.Oni gustuja w zdjęciach pozowanych,statycznych,udziwnionych na maxa.Myślę,że człowiek pozbawiony wyobraźni,nie interesujacy sie malarstwem,nigdy nie będzie prawidłowo oceniał zdjęcia. Dla nich,ważne są inne rzeczy,he,he.
Popatrz na te ich portrety,akty-czy Oni kiedykolwiek ogladali albumy malarskie. No i ten "trynd" na b&w, no i jeszcze zaznaczenie,że sie robi w Raw-ie/na forum i tak musi skompresować do 100kb/.
pozdrawiam
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2006-08-18 09:26:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Panowie sami sobie wystawiacie świadectwo:D:D:D:D:D:D Czuję się zaszczyconym będac na równi z Madcoyem przez was przytaczanym:D:D:D
fotografia cyfrowa
Hetman
fotografia cyfrowa
2006-08-18 10:07:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@jpk: Czy ja gdzieś tutaj napisałem, że nie podobają mi się oceny za moje zdjęcia? O to nigdy nie miałem pretensji. Powiem więcej, dla mnie ocena niska z komentarzem co jest nie tak jest najlepszą oceną, dlatego że z niej mogę nauczyć się najwięcej. Moje niezrozumienie polega na tym, że nie widzę dalej "większej" różnicy między zdjęciem z dwoma kreskami od autora nr 1, a zdjęciem z kreską i kółkiem autora nr 2. I uważam, że różnica ocen jest zdecydowanie zadziwiająca. Tłumaczenie, że ten ma serię już takich gryzmołów, a drugi nie, nie jest żadnym wytłumaczeniem, przecież oglądam jedną fotkę a nie całą galerię, chyba że autor zaznaczy inaczej.
Więc jeszcze raz dla jasności. Nie pisałem tutaj żali na temat ocen swoich zdjęć. A tylko, że dziwne jest czasami tak duże zróżnicowanie ocen takich samych gryzmołów.
fotografia cyfrowa
1 | 2 | Strona 3
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa