fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
A może zamiast Obiektywni zrobić Obrażalscy? ;)
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
marcin_z
fotografia cyfrowa
2006-01-29 20:33:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zauważyłem ostatnio ze często znikają,usuwane przez autorów,zdjęcia,które nie zostały przyjęte tak,jak by sobie tego autor życzył.Co o tym sądzicie? Dla mnie to dziecinada i brak pokory.Dobitnym przykładem jest przypadek Kingi i jej muchy.
fotografia cyfrowa
macher
fotografia cyfrowa
2006-01-29 21:15:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No, trochę się zgodzę z marcinem_z. Tzn nie analizowałem przytoczonego przypadku Kingi i muchy, ale wstawianie zdjęć i usuwanie ich bo np. dostały -1 albo zostały pominięte przez kmentujących świadczy mz o tym, że autor bardziej poszukuje poklepywania po plecach niż chęci dzielenia się swą pracą z innymi. Bo mz fotograifa, jak i każda forma wyrazu (lub sztuki...) jest po to, by dzielić się nią z innymi. Poza tym, jest jeszcze jeden powód, dla którego warto zostawiać swe pracy w galerii - służą jako doskonały materiał porównawczy i pozwalają ocenić postępy w procesie uczenia się. Na szczęście, nie jest to zjawisko nagmienne, a z pewnością nie częstsze niż w innych serwisach. Pozdrawiam Państwa serdecznie.
fotografia cyfrowa
gryllus
fotografia cyfrowa
2006-01-30 09:30:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Rozumiem pokusę usunięcia zdjęć źle ocenionych. Sam tak miałem w paru przypadkach, ale postanowiłem niczego nie zmieniać, bo PRZEDE WSZYSTKIM te złe zdjęcia są materiałem do nauki i wyciągania wniosków, a nie te idealne! Nie wypowiadam się nt. usuwania zdjęć dobrych, bo o tym pisałem już przy jednym ze zdjęć zainteresowanego... Korzystając jednak z okazji piętnuję raz jeszcze. Nie wszyscy rozumieją ideę (tak tak, taki już ideologiczny jestem...) powstania tego serwisu. Jedni traktują go jako jeszcze jedno miejsce na pokazanie swoich fotek (a raczej pochwalenie się nimi), inni nawet pouciekali, bo gdzie indziej rozpieszczani zaczeli dostawać konstruktywne oceny właśnie tutaj... Nie ma co narzekać, że nie dorównujemy poziomowi innym portalom, albo, że zdjęcia, które się tu pojawiają są kiepskiej jakości... Uczmy się, wstydźmy nawet za fatalne ujęcia i nie próbujmy wmawiać sobie, że jesteśmy Artystamy. Dla ARTYSTÓW są inne serwisy. ;) :D
fotografia cyfrowa
anton
fotografia cyfrowa
2006-01-31 07:53:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
portal sie dociera, jeszcze wiele bedzie roznych sytuacji, zobacyzcie, teraz ludzie sie w miare kontroluja z komantowaniem i sprzeczkami ale w ktoryms momencie ktos nie wytrzyma :D normalka
fotografia cyfrowa
klops
fotografia cyfrowa
2006-02-02 11:14:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Samokrytyka (zna ktoś jeszcze to określenie:)):
Wywaliłem 2 fotki ze wstydu - kiepskie były strasznie (no i tego się już nie wstydzę:)). Bynajmnie się nie obraziłem za minusy i krytyki. Do serca sobie je i głowy zabrałem :).
Widzę, że nie podoba się to - z mojej strony koniec likwidowania .jpg :)
fotografia cyfrowa
Dream
fotografia cyfrowa
2006-02-16 17:32:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Też miałem ten dylemat z jednym zdjęciem,ale postanowiłem zostawić dochodząc do wymienionych wcześniej wniosków,że czarno na białym będę mieć obraz postępu lub upadku:) Nie pochwalam usuwania nieudanych fot ale mimo to całkowicie rozumiem autorów, którzy tak zrobili (wstyd mam na myśli)
fotografia cyfrowa
dsankowski
fotografia cyfrowa
2006-02-16 22:16:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a ja zawsze usowam to co zostało nie przyjete i nie uwazam tego ani za brak pokory ani za nic podobnego. Z mojego punktu widzenia to wyglada tak: wiem co robie i co mi sie podoba. staram sie robic tez tak zeby podobało sie innym. internet nie jest dla mnie miejscem gdzie szukam pomocy, internet jest miejscem gdzie pokazuje innym to co zrobilem. z zalozenia mam ze pokazuje to co innym sie podoba, bo to co mi sie podoba to moge ogladac u siebie na ścianach :/ wiec po co mam zostawiac zdjecie ktore innym sie nie podoba skoro wlasnie dla innych jest tu opublikowane? ache i kwestia ocen... ma je głęboko w poważaniu ale najczęściej to one są wyznacznikiem tego czy moja praca podoba sie innym :) niestety ale tak to wyglada
fotografia cyfrowa
TUKAN
fotografia cyfrowa
2006-02-17 11:38:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa

obrażalscy obiawiają się w różny sposób: otóż z przykrością zobaczyłem,że na tym rozwijającym się, ciekawym portalu także dochodzi do rewanżystowkich wizyt :( straszna to dziecinada. świadczy niestety o poziomie kultury Autora (nie mylić z poziomem Jego prac)

na komentarz pod zdjęciem które wg mnie i MOJEGO poczucia estetyki jest zdjęciem słabym ( pisałem już ,że nie oceniam zaangażowania emocjonalnego Autora,trudności z dojazdem do fotografowanej przestrzeni, ani bólu porodowego towarzyszącego powstaniu Dzieła) po wystawieniu jedynej ( w moim przekonaniu) słusznej oceny - 0 przeczytałem co następuje:

"
tukan,... ten efekt "malowanki z komiksu" to wynik malowania światłem,to taka technika w fotografii,stara tak jak sama fotografia, o której niewątpliwie nie słyszałeś,nazywa się "luminografia",... jeśli jesteś w stanie zrobić coś takiego choć w połowie,możemy polemizować,... a tak to wybacz,ale wydaje mi się,że oceniasz coś o czym nie masz pojęcia. "


po czym nastąpiła szybka jazda pod moje zdjęcie i komentarz o "makabrycznym "kadrze...

takie dyskusje o fotografii to ja mam w.... no, umówmy się ,że w pogardzie ;)

oj, Obrażalscy :(
fotografia cyfrowa
pmatykafot
fotografia cyfrowa
2006-02-17 13:08:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
napisałem o "makabrycznej" kompozycji,... i miałem rację,...co do domniemanej mściwości,to mylisz się (mimo wszystko dostałeś pozytywną ocenę),...no coż wygląda na to,że jesteś bardzo "prostolinijny",...i tolerujesz tylko dyskusję nt. swoich fotografii,...tylko wtedy,jeśli "dyskusja" dotyczy bardzo dobrych (pozytywnych) opinii nt. Twoich zdjęć,...
fotografia cyfrowa
TUKAN
fotografia cyfrowa
2006-02-17 15:04:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"... a nozyce się odezwą..."

pmatykafot, proszę Cię i tu: daj spokój i nie wierz w to ,że potrafisz mnie obrazić. daj spokój, zapomnij o TUKANIE! mnie u Ciebie napewno nie zobaczysz ;)
fotografia cyfrowa
pmatykafot
fotografia cyfrowa
2006-02-17 16:06:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie miałem zamiaru Cię obrazić,...jeśli tak to odebrałeś to przepraszam serdecznie,pozdrawiam.
fotografia cyfrowa
TUKAN
fotografia cyfrowa
2006-02-17 16:20:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
O! sorry ,że wcześniej tego nie zauwazyłem :) (tego postu) ja też przepraszam Ciebie, utopmy te nieporozumienie w wirtualnym pifku :)))) pozdrawiam i do miłego klikania ;)
fotografia cyfrowa
jafo24
fotografia cyfrowa
2006-02-21 14:12:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jo
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2006-02-27 13:06:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja proponuję coś w stylu Hall Of Fame obrażalskich. Typuję Cypiska ;)

Ludzie kochani... zluzujcie gumę w majtach. Jak wystawiacie pracę która zawojowała niejedno forum, a tu jej nikt nie doceni, to zaraz foch, usuwanie zdjęcia, ironizowanie, wyzywanie od profi.

Jak dzieci.

Strach napisać cokolwiek.

Na szczęscie się nie boje ;)
fotografia cyfrowa
gryllus
fotografia cyfrowa
2006-02-27 15:02:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bicki -> ...no to jest nas dwóch. :D
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2006-02-27 16:31:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
gryllus - a to nawet pasi - 2 na 1 ego to banda łysego - jak widać avatar - blisko mi do tego :D
fotografia cyfrowa
fotograf62
fotografia cyfrowa
2006-02-27 20:15:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie ma co się obrażać i nie ma co obrażać innych. Miałem kiedyś konto na innym portalu i miałem dużo fajnych i mniej fajnych fotek. Było dużo dobrych i mniej zadowalających podpisów i komentarzy i byłoby dalej happy, gdyby nie kilku debiliensis którzy zebrali się w Qpę i zaczeli wystawiać głupie docinki i urządzać sobie dyskusje w rubryce komentarzy pod danym zdjęciem. W Qr......em się i usunąłem wszystkie zdjęcia i pożegnałem się ze znajomymi i debiliensis. Mam nadzieję że TU trafię na normalnych użytkowników którym też zależy na poważnej krytyce i komentarzach rozmyślnie wystawionych. Pozdrawiam wszystkich.
fotografia cyfrowa
farmik
fotografia cyfrowa
2006-04-06 15:39:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Uważam "Obiektywni" za bardzo nieobiektywny portal. Czasami swoją nieobiektywną krytyką można urazić osobę, wystawiającą tutaj swoje pracy.
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2006-04-06 15:43:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Farmik, jak się wystawia głowę na gradobicie, to trzeba się liczyć z tym, że grudka lodu w nią strzeli ;)
A poważnie, gdyby tak każdy miał się obrażać i urażać, gdyby każdy był taki delikutaśny, to tylko
przytakiwać by wolno było. Nie przesadzaj.
fotografia cyfrowa
kleofas
fotografia cyfrowa
2006-04-06 15:44:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tu nie przedszkole, farmik. Jak się komuś foty nie podobają, może - jak najbardziej subiektywnie - powiedzieć to wprost, byle grzecznie i rzeczowo. Bo co to jest "obiektywnie"? Jak dobrą ocenę mi wystawią? Pozdrawiam
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-04-06 15:45:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Przedszkole........
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2006-04-06 15:54:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A jak dostaniesz w jeden policzek, to drugi nadstaw. Znaczy, jak Ci zjada jedna fote, to wystawiaj nastepna :)
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-04-06 16:02:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Exactly - madrego milo posluchac ;))
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2006-04-06 16:34:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A toś mi, chłopie, wygarnął teraz? I co ja zrobię, jak mnie głupawa jaka najdzie albo po pijaku do klawiatury siądę? ;)))
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2006-04-06 16:38:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
O żesz, kurde... w pierwszym zdaniu miała być kropka, a nie znak zapytania :)
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa