fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
ignorowanie
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2006-09-17 03:43:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
licaeon napisał:
"...ignorowanie dobra rzecz, można na przykład pozbyć się nieprzychylnych ale szczerych komentarzy :) ..."

Zgadza się. Nie wiedziałem, że jesteś aż tak szczery.
;-)

fotografia cyfrowa
Oza
fotografia cyfrowa
2006-09-17 03:48:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
moim zdaniem tak jak jest - jest dobrze:))
fotografia cyfrowa
Saint
fotografia cyfrowa
2006-09-17 06:50:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-56202.php zobaczcie sami na ile mozna wrzucic takiego klienta do ignorowanych?
fotografia cyfrowa
Saint
fotografia cyfrowa
2006-09-17 10:11:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-58128.php jescze jeden siarczysty komentarz ... chyba nalezy odbierac to jako komplement prawda?
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-09-17 10:13:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Saint >> ja na miejscu autora zapytałbym, co komentujący ma na mysli i poprosił o sugestie, co możnaby zrobić lepiej.
fotografia cyfrowa
Saint
fotografia cyfrowa
2006-09-17 12:18:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zlloty: tego napewno kazdy autor oczekuje oczekuje, ale elokwencja niektorych przekracza wszelkie granice.
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2006-09-17 21:40:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Saint >> i cały dowcip polega na tym, że wcale nie. Polecam wątek.. a, cholera, gdzieś mi uknął. No w każdym razie niektórzy wrzucają zdjęcia wyłącznie po to, by zbierać laury.
fotografia cyfrowa
Saint
fotografia cyfrowa
2006-09-29 16:33:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wydaje mi sie, ze nastapil blad w sztuce jesli chodzi o rozwiazanie ignorowani... moim skromnym zdaniem powinno byc w taki sposob coby osobie, ktora ignoruje konkretnego osobnika zaoszczedzic ogladania komentarzy / krytyk i to wszystko niech inni sobie ogladaja a dana osoba nie praci zrowia na "sprzeczki". Wg. mnie zaoszczedzilo by to: 1. Zdrowia osobie / autorowi, ktory(ra) ignoruje danego osobnika; 2. Zaoszczedzilo by to wszystko pracy moderatora... wydaje mi sie ze restrykcje w stylu braku mozliwosci oceniania zdjecia nie sa konieczne.
fotografia cyfrowa
ennio
fotografia cyfrowa
2006-09-29 17:05:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
każda krytyka jest cenna jesli jest szczera i pochodzi od znawcy tematu, musisz się pogodzić, że większość krytyk i ocen nie jest szczera, TWA, wazelina i zawiść nie kształtują odpowiednio rankingów, jesli chcesz robić dobre zdjęcia musisz pragnąć krytyki, ja dałem ignora jednemu co zazwyczaj tylko ocenki stawia, dałbym kolejnym takim bo nie oceny mnie interesują, egzaltacja ocenami dawno mi przeszła a umieć napisać rzeczowy komentarz czy krytykę mało kto potrafi;)
fotografia cyfrowa
Saint
fotografia cyfrowa
2006-09-29 17:18:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ennio: chyba malo wiesz o zyciu, a przynajmniej na tym serwisie :P
fotografia cyfrowa
ennio
fotografia cyfrowa
2006-09-29 17:23:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Saint: oj wiem, wiem, kto jak kto ale ja ja wiem doskonale jak to się odbywa, chciałem tylko pomóc;)
fotografia cyfrowa
gizmo
fotografia cyfrowa
2006-09-29 19:11:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
boszzze ennniooo toś Ty teraz jest jak anioł z nieba :*
fotografia cyfrowa
ennio
fotografia cyfrowa
2006-09-29 20:34:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
gizmo: wiesz dlaczego? wiesz zapewne:)
fotografia cyfrowa
gizmo
fotografia cyfrowa
2006-09-30 00:50:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tak , wiem :] Ty też już to wiesz z pewnością , powodzonka na wystawce :) masz wiadomość ... hejjj
fotografia cyfrowa
1 | Strona 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa