fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
S@motność w sieci
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2006-09-20 00:06:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Książki nie czytałem.

Wiem - źle zrobiłem.

Choć może i dobrze. Książka ponoć bogatsza i inaczej się kończy.

Opinie jakie czytałem o filmie nie były zachęcające.

Ale żona chciała pójść. Poszedłem i ja. I co ?

Zapomniałem przez chwilę, że pod wpływem II sezonu magdy M znienawidziłem aktorkę odtwarzającą główną rolę w "S@motności".

Film. Podobał mi się. Chyba nawet bardzo, choć trochę w nim brakuje.

Za mało było rozmów między bohaterami. W książce ponoć jest tego o wiele więcej. Tutaj - poskąpiono tego.

Natomiast brawo za realizację. Nie łatwo jest zrobić film, gdzie główna akcja to wysyłąnie maili i używanie komunikatora. Uważam że nie ma się co wstydzić za wykonanie tego filmu.

Film przpomniał mi moje czasy samotności w sieci, kiedy królowało ICQi mIRC.

I oglądałem go naprawdę z przyjemnością.

Polecam każdemu. Warto obejżeć. Może i komuś się nie spodoba.

Ale spróbować można.

fotografia cyfrowa
Karez
fotografia cyfrowa
2006-09-20 00:48:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Niebajlepszy to film. Polecam bardziej bez efekciarstwa "Plac Zbawiciela" Krauzego. :-). Ogólnie Polskie filmy - sucks...."Darmzjad Polski " to jest coś!
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2006-09-20 00:53:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Karez...przyznaj mi się ale już co sączysz.. ;-)
fotografia cyfrowa
podinspektor
fotografia cyfrowa
2006-09-20 01:10:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja w ogóle nie lubie chodzic do kina. A szczególnie nie chodze na filmy polskie w ogóle...
Nudzi mnie to po prostu...
Zagraniczny to owszem. Pójde sobie.
Bo fajne sa filmy zagraniczne. Wie pan?
Jakos tak mozna, wie pan... Jakos tak...
No ja wiem no... Przezyc to. Przezyc. Wie pan... Przezyc.
A w filmie polskim prosze pana to jest tak: nuda... Nic sie nie dzieje prosze pana. Nic. Taka prosze pana... Dialogi nie dobre... Bardzo nie dobre dialogi sa.
Prosze pana... Yyyy... W ogóle brak akcji jest. Nic sie nie dzieje.
Prosze pana... Az dziw bierze, ze nie wzoruja sie na zagranicznych. Prosze pana.
Wie pan... Przeciez tam... Niech pan wezmie na przyklad aktora, prosze pana... Yyyy... Zagranicznego... To ten aktor zagraniczny prosze pana... To jego twarz cos wie pan... Nie wiem jak tutaj... Trudno mi w tej chwili powiedziec, wie pan... Cos takiego wyraza... Wie pan... Jakos tak... No... No wie pan o co mi chodzi.
A polski aktor prosze pana... To jest pustka... Pustka prosze pana... Nic! Absolutnie nic. Zalózmy prosze pana. Ze jak polski aktor prosze pana... Gra nie?
Widzialem taka scene kiedys... Na przyklad, no ja wiem? Na przyklad zapala papierosa nie? Prosze pana zapala papierosa... I prosze pana patrzy tak: w prawo... Potem patrzy w lewo... Prosto... I nic... Dluzyzna prosze pana... To jest dlu... po prostu dlu... dluzyzna prosze pana. Dluzyzna..
fotografia cyfrowa
Quadrifoglio
fotografia cyfrowa
2006-09-24 20:05:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa

A ja przeczytał wczoraj tę książeczkę ... jak się dało w jeden dzień, tzn że niezła, panie !
fotografia cyfrowa
gizmo
fotografia cyfrowa
2006-09-24 20:40:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ksiązka mi sie podobala , filmu nie widzialem , ale z pewnoscia zobacze
fotografia cyfrowa
Vojtas
fotografia cyfrowa
2006-09-24 20:40:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"symetria" jest jak na razie ostatnim polskim filmem, który obejrzałem z zaciekawieniem. co do "samotności w sieci" się zobaczy się wyrazi opinie, pewnie wartało by wcześniej przeczytać książkę. jak ktoś lubi się bać to polecam japońską "klątwę II" i "the shutter" lekkie palpitacje serca szczególnie w przypadku klątwy zapewnione. z bardziej ambitnych pozycji z za wielkiej wody mogę polecić filmy Aranofskiego "Pi" i "Requiem for a dream" jeżeli ktoś ich nie widział to naprawdę warto.
fotografia cyfrowa
gizmo
fotografia cyfrowa
2006-09-24 20:51:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"Pi" jest w pytkę widziałem lata wstecz , "Requiem..." w sumie też , polecam "Magnolie" i "21 Gramm"
fotografia cyfrowa
Oza
fotografia cyfrowa
2006-09-24 20:59:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A ja jeszcze lubie "Mulholland Drive";) i "U-Turn":)
fotografia cyfrowa
Iness
fotografia cyfrowa
2006-09-25 10:58:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Przeczytałam książkę dwa razy. Drugi raz zostałam podpuszczona przez przyjaciela z dawnych lat. Skusił mnie butelką wina do tego bym mu powiedziała na której stronie w tej książce pada imię bohaterki. Przeczytałam drugi raz. Od deski do deski. Nie padło. Zrozumiałam dlaczego książka tak wciągała...
I nie widziałam filmu a już wiem, że to skopali puszczając w spotach... Jakub i Ona... W książce to "Ona" było niezauważalne... Ona była tymi setkami tysięcy ludzi w necie, którzy zasmakowali życia wirtualnego i to bardzo głęboko.
Na film się chyba nie wybieram. Do książki też już długo wracać nie będę. Nie wiem jak się skończy film, wiem, że książka się kończy "życiowo"...
Jak ktoś nie czytał to polecam. Napisana jest bardzo dobrze. Intelektualne dyskusje pomiędzy bohaterami na prawdę wciągają...
fotografia cyfrowa
gizmo
fotografia cyfrowa
2006-09-25 11:03:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tylko ksiązka miała dwa zakonczenia ... pierwsze niezbyt pozytywne , niedopowiedziane jednak jasno wskazujące na to co się stanie ... i drugie dopisane po 2 latach (15 minutach na dworcu) pozytywne w wymowie
fotografia cyfrowa
Roman_tyka
fotografia cyfrowa
2006-09-25 11:04:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a ja to przeżyłem ...dokładnie jak w książce...czytałem ją i byłem przerażony...teraz liżę rany...nie do kina nie pójdę...zbyt boli...
fotografia cyfrowa
gizmo
fotografia cyfrowa
2006-09-25 11:05:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
własnie , wiele ludzi to przeżyło.... dlatego chyba ten sukces ....
fotografia cyfrowa
Iness
fotografia cyfrowa
2006-09-25 11:14:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Roman... ja też właśnie dlatego nie mam najmniejszej ochoty wracać do książki ani do kina się wybierać...
Gizmo to drugie zakończenie z "Tryptyku" było jak musztarda po obiedzie albo polewa po zjedzeniu lodów. Ciekawe za to były maile wysłane do autora, które poczytać można w "Tryptyku". Ogólne zakończenie netowej historii było baaardzo życiowe. Pewnie nawet za bardzo życiowe by film je utrzymał.
fotografia cyfrowa
mariush
fotografia cyfrowa
2006-09-25 11:17:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Moja żona była na filmie... twierdzi, że miała problemy z utrzymaniem powiek na swoi miejscu - i twierdzi, że ja chrapałbym po 10 minutach...
Prawdopodobnie ma rację (jak zawsze :-)))....
fotografia cyfrowa
gizmo
fotografia cyfrowa
2006-09-25 11:22:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Iness .... drugie zakonczenie mi nie pasowało , masz rację z tą musztardą ... nie gotuje się powtórnie ugotowanego makaronu....a maile były arcyciekawe , fakt. Wracając do filmu to widziałem jedynie zajawaki i nie pasuje mi aktorka odtwarzającą głowną rolę , widziałbym tam Stenkę
fotografia cyfrowa
tota
fotografia cyfrowa
2006-09-25 12:04:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
czytalam ksiazke, raz jeden jedyny, bardzo mna poruszyla, potem przezylam swoja samotnosc w sieci... dlatego nie mam odwagi isc na film, z jednej strony bardzo bardzo chcialabym zobaczyc, z drugiej wiem, ze zaboli.
Sukces ksiazki? wiele ludzi sie z nia identyfikuje, wiekszosc odnajduje siebie i sytuacje ze swojego zycia.
Stenka? jakos nie bardzo mi pasuje... porownywalabym ja do Judki :-) Cielecka? nie wiem, nie mam zdania, moze poza tym, ze bohaterka ksiazki nie jest blondynka
fotografia cyfrowa
Iness
fotografia cyfrowa
2006-09-25 12:04:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Stenka mi nie pasuje do tej roli. Jest zbyt ciepła i przede wszystkim... w nieodpowiednim wieku.
Ja bym widziała z kolei Edytę Olszówkę ;)
fotografia cyfrowa
tota
fotografia cyfrowa
2006-09-25 12:06:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
z moze pani Magda Rozdzka?
fotografia cyfrowa
Roman_tyka
fotografia cyfrowa
2006-09-25 12:09:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a Jakubek?
Kto Jakubka?
fotografia cyfrowa
Iness
fotografia cyfrowa
2006-09-25 12:11:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Teraz to my robimy musztardę po obiedzie bo rolę obsadzono :)
Tak czy siak dla mnie oglądanie tego filmu z całą pewnością nie wiązałoby się ze skojarzeniem "romantyczny wieczór", więc się nie przekonam (jeszcze baaaardzo długo) czy Cielecka pasuje czy nie...
A kto zagrał pierwszą miłość Jakuba? Natalia się pojawia czy ten arcyważny dla ksiązki wątek został pominięty w filmie?
fotografia cyfrowa
Iness
fotografia cyfrowa
2006-09-25 12:12:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jakubka gra Andrzej Chyra- ten z "Długu"... Też mi się jakoś tak mało Jakubkowo kojarzy, ale jeśli aktor jest dobry to podoła...
fotografia cyfrowa
Iness
fotografia cyfrowa
2006-09-25 12:13:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Stronka o filmie:
http://samotnoscwsieci.wp.pl/?rfbawp=1159179105.314&ticaid=12634
fotografia cyfrowa
tota
fotografia cyfrowa
2006-09-25 12:16:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
widzialam tylko zapowiedniki... Dziekowac, ze nikomu nie wpadlo obsadzic tam Delaga, Lindy, Zmijewskiego czy Pazury!
fotografia cyfrowa
gizmo
fotografia cyfrowa
2006-09-25 12:18:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a moze Kube Wojewódzkiego :)))))
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa