fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Vox Dei - To Jedna Wielka Ściema?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Dundee
fotografia cyfrowa
2008-04-17 22:31:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
komercyjność portalu stracilaby na tym,
komfort userów uległby poprawie.

dotyczy tych userów, których rajcuje fotokonwersacja, a nie patent na fotodoskonałość

bez sensu te punkty, voxy itp.... "wyścig szczurów" i nic więcej..
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2008-04-17 22:32:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dundee,
Nie klikaj na VD i resztę.
fotografia cyfrowa
Dundee
fotografia cyfrowa
2008-04-17 22:33:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
kera
nie klikam ;)) raz chyba tylko mi się to przytrafiło
fotografia cyfrowa
sapphire
fotografia cyfrowa
2008-04-18 01:46:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To raczej ostatnio wystawiane oceny pod zdjęciami to jedna wielka ściema...
fotografia cyfrowa
Zemun
fotografia cyfrowa
2008-04-18 08:41:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
W sumie rozwiązanie, że zdjęcia na VD wybierają moderatorzy jest jak najbardziej słuszne. Gdyby nie to, owa rubryka opanowana byłaby przez motylki i kwiatuszki tak jak to bywa czasem w przypadku VP...
fotografia cyfrowa
Bramka
fotografia cyfrowa
2008-04-18 08:48:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mnie absolutnie nie przeszkadza jesli w VD sa zdjecia niepopularne dla wiekszosci, trzeba umiec wylapac perelki, niech to robia moderatorzy znajacy sie na fotografii. Jedno bym udoskonalenie widziala - krotkie, jednozdaniowe uzasadnienie wybrania akurat tego a nie innego zdjecia do VD, COS co przemowilo do moderatora czym zachwycil sie na tyle aby wybrac dane zdjecie z tlumu. Dla mnie nie zawsze jest to zrozumiale.
fotografia cyfrowa
sapphire
fotografia cyfrowa
2008-04-18 13:00:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zgadzam sie z Bramką.
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2008-04-18 13:22:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
chcesz stworzenia dodatkowej broszurki dla modow??, zeb mogli uzywac Ctrl+C, Ctrl+V jak przy moderacji zdjec??;), ciekawy pomysl ;PPPPPP
fotografia cyfrowa
PoulN
fotografia cyfrowa
2008-04-18 14:34:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"...niech to robia moderatorzy znajacy sie na fotografii" - a to dobre! ;D))))))
Tia - każdy z nich to Artysta z galerią, w "Dużym Mieście"
A uzasadnienia moderacji piszą po konsultacji z osobistym doradzcą technicznym ;P))))))
Heh
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2008-04-18 20:37:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa

schranzee,
Gdzieś już było opisywane, że innych moderatorów dotyczy ta wypowiedź: "VD sa zdjecia niepopularne dla wiekszosci, trzeba umiec wylapac perelki, niech to robia moderatorzy znajacy sie na fotografii", a innych ta: "A uzasadnienia moderacji piszą po konsultacji z osobistym doradzcą technicznym ". Myślę, że układ jest praktycznie dobrany, w tak zwanym praniu. Gdyby te grupy zamienić, to selekcjonerzy VD powywalaliby z serwisu prawie wszystkie zwyczajne kwiatki, robaczki i pejzaże (nawet większość tych poprawnych technicznie), a moderatorzy samej galerii głównej do VD by wybierali... no właśnie, ...tu nawet nie mam pomysłu na opis tego, co by się stało.
;-)

fotografia cyfrowa
Szymon
fotografia cyfrowa
2008-04-19 19:47:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A ja powiem inaczej. Schranzee przestan sie bawic w liczenie kto ma ile poleceń, ile kto ma punktów i komentarzy( nochyba ze to lubiesz???). Wydaje mi sie ze niektorzy to z tego portalu zrobili sobie jeden wielki ring i by sie pozabijali dla ocen i punktacji. Sądze, że takie miejsce jak to powinno byc miejscem, gdzie kazdy z radoscia by zamieszczał swoje prace, gdzie powinna byc mila atmosfera. Gdzie bysmy mogli sie od siebie nawzajem czegos nauczyc. PRZESTAŃMY RYWALIZOWAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
fotografia cyfrowa
Cris70
fotografia cyfrowa
2008-04-19 22:40:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Szymon -wreszcie mądry głos !!!
fotografia cyfrowa
Jotgie
fotografia cyfrowa
2008-04-19 23:15:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jest tam u góry taki malutki napisk: "Zdjęcia polecane przez redakcję i użytkowników." Zwracam uwage na słowa: "przez redakcję". Taki układ, takie prawo.
fotografia cyfrowa
Szymon
fotografia cyfrowa
2008-04-21 21:56:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dzieki Cris70
fotografia cyfrowa
gaelicus
fotografia cyfrowa
2008-04-21 23:44:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Swiete slowa, panie hobbes. To byc moze wyjasnia, dlaczego autorzy z max-a, pod zdjeciami ktorych zdarzy mi sie niepochlebnie wypowiedziec, sla do mnie przepelnione bolem i zloscia prywatne wiadomosci. W ktorych to wiadomosciach wymieniaja goraczkowo, jaka maja srednia otrzymywanych ocen oraz liczbe polecen na sekunde. Z czego wynika, ze tylko glupek sie nie zachwyci:)
fotografia cyfrowa
Sarta
fotografia cyfrowa
2008-04-22 00:09:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
znacie inny portal wolny od tych "słabości"??
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2008-04-22 00:57:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
znam, ale nie powiem ;P
fotografia cyfrowa
PoulN
fotografia cyfrowa
2008-04-22 10:43:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Fakt - macie racje ;P
Temat Pomysłka
@Szymon - nie zbieram na siłe pkt, nie pragne poleceń i wyróżnień.
Zdażało się że byłem VP a VD nawet nie wiem - ale znikłem tak szybko, jak się pojawiłem.
Nie wiem dlaczego, i nawet nie usiłuje się dowiedzieć... dla mnie nie jest wyznacznik jakiejś Twórczości czy Artyzmu.
Temat założyłem z powodu niekiedy "co najmniej dziwnych" wyborów prac do VD.
Nie chodzi mi Tu o zazdrość - oj nie, ale jest w pf Tutejszych userów masa prac, które winny tam być a nie są.
Tzn. momentami wydaje mi się że serwis reprezentują prace bliżej nieokreślone... ;))))
Ale jak wspomnieliście to zależy od Ekipy serwisu... no w sumie SERWISU i LUDU - żeby nie było ;P
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2008-04-22 11:02:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"...co najmniej dziwnych" wyborów prac do VD.
Nie chodzi mi Tu o zazdrość - oj nie, ale jest w pf Tutejszych userów masa prac, które winny tam być a nie są..."

Konkretnie. Jakie? Podaj linki.
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2008-04-22 11:11:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
schranzee (10:43:58) - zamiast ubolewac nad sytuacja, popracuj nad jej zmiana, chocby podrzucajac swoje typy do uspionego obecnie watku pt.
Pozytywny Salon Art
http://www.obiektywni.pl/forum/watek-3392-50.php

bo tak sobie mysle, ze moze redaktorzy VD nie sa w stanie ogladac wszystkiego, a lekkie lobowanie im nie zaszkodzi ;-)
fotografia cyfrowa
PoulN
fotografia cyfrowa
2008-04-22 11:55:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@keramodnor - może jednak zawierze się w guście "Załogi" do końca ;P ;)... tak będzie lepiej
@MartaW - nie będe więc ubolewał ;P ...co do wątku - pomyśle nad tym ;)
fotografia cyfrowa
Oza
fotografia cyfrowa
2008-04-22 12:14:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tez mi odkrycie ameryki ;)
fotografia cyfrowa
1 | 2 | Strona 3
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa