fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Cris70
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2008-05-04 12:52:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Cris70,
Wątek nie dotyczy Twojej osoby, czy twojego nicku, tylko komentarzy do zdjęć i pod Twoimi zdjęciami. chcę wiedzieć, który z nich nie był odpowiedni dla tego portalu i dlaczego. Przyczyny chęci posiadania takiej wiedzy wydają mi się na tyle oczywiste, że nie wymagają dalszych wyjaśnień.
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2008-05-04 12:54:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
keramodnor - nicki pisz tak jak są napisane.
fotografia cyfrowa
Cris70
fotografia cyfrowa
2008-05-04 12:55:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
koremodnor - nie wierzę w to co piszesz, nie odblokuję Cię bo nie potrzebne mi są kolejne szykany, obraźliwe,ośmieszające komentarze . Nie zamierzam z Tobą dyskutować ,wyjasniać itp. Po prostu chcę żebyś się trzymał z daleka ode mnie.U mnie już nie ma miejsca na Twoje antyrzeczowe i antyobiektywne komentarze.Niestety jedno konto do wywalania układu zero-jedynkowego Ci ubyło !!!
fotografia cyfrowa
Cris70
fotografia cyfrowa
2008-05-04 12:57:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
koremodnor -gdy zauważę ,że nabrałeś szacunku dla innych,nawet tych gorzej fotografujących ,kiedy zauważe ,że stać Cię już na rzeczowe oceny ,komentarze, a nie na wywyższanie się ,osmieszanie innych i zabawę w stawianie zer jak popadnie ,to wtedy pogadamy. Na razie nie prezentujesz swoim zachowaniem dla mnie partnera do dyskusji.Miłego dnia Ci zyczę keramodnor!
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2008-05-04 12:59:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wtrącam się dlatego, żeby wyrazić swoją dezaprobatę dla takiego działania.

Jeżeli Cris70 Cię nie lubi - a ma do tego pełne prawo - to było by wyrazem szacunku dla jego zdania powstrzymanie się od pisania JAKICHKOLWIEK komentarzy pod jego zdjęciami.
Jest tu dosyć innych autorów, pod których pracami możesz się wykazywać i naprawdę niewiele stracisz omijając tych, którzy zdążyli dać Ci do zrozumienia, że Twoich wizyt sobie nie życzą. Jeśli nie potrafisz tego zrozumieć, to innej argumentacji już nie mam.

Dla mnie EOT.
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2008-05-04 13:02:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jpk - zbyt finezyjnie argumentujesz i keramodnor może mieć kłopot ze zrozumieniem :P
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2008-05-04 13:04:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Cris70,

Nie chcę byś mnie odblokował w pierwszej kolejności. Najpierw wyjaśnijmy to, co jest kością niezgody. Chcę wyjaśnić, które moje komentarze wydają się aż tak nieodpowiednie, bym dostał ignora. Osobiście twierdzę, że takich komentarzy nigdy nie było. Z jednej strony piszesz, że nie powinienem pytać się o treść komentarzy, skoro nie możesz ich poprzeć linkiem do nich. Z drugiej strony piszesz o komentarzach i sugerujesz ich wymowę, w identycznej sytuacji, czyli podczas mojej niemożności ich linkowania. Pamiętam jeden komentarz, który został usunięty: "zdjęcie nie jest dnem, tylko podstawką pod nim".
Napisz dlaczego ten odebrałeś jako atak personalny i podaj kolejne komentarze. Ale fakty, a nie własną ich ocenę.
fotografia cyfrowa
Trurl
fotografia cyfrowa
2008-05-04 13:05:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jpk: tylko jedno - PW zza blokady. Jeślibym dał komuś blokadę to powstrzymałbym się od wypisywania emocjonalnych insynuacji na PW. Jako dodatek do blokady jest to przecież zupełnie zbyteczne, a co więcej prowokuje tylko wątki takie jak ten. Szkoda, że razem z Svolkenem tej oczywistej rzeczy jakoś nie dostrzegacie ;-)
PS. Z resztą wątku też bym raczej nie założył...
fotografia cyfrowa
Cris70
fotografia cyfrowa
2008-05-04 13:07:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jpk - to w sumie nie jest kwestia lubienia ,czy nie danego Autora(bo ani ja nie znam go ,ani On mnie prywatnie),to jedynie nieakceptacja takiego stylu komentowania i oceniania jaki prezentuje koremodnor ,ale też i kilku innych Autorów.Same 0 to tylko ocena do ktorej każdy ma prawo ,ale czasem pewne słowa bardziej zachodzą za skórę tymbardziej ,kiedy nie mają wiele wspólnego z oceną i opinia o zdjęciu a zachaczają o osobę Autora wystawiającego daną fotografie.Koremodnor to nie jest pierwszy raz gdy sie stykamy,nieprawdaż.I moim zdaniem wystarczy już tego ,a dla dobra i spokoju" Obiektywnych"
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2008-05-04 13:08:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Trurl, swieta racja, a watek i tak zamieciony pod dywan;)
fotografia cyfrowa
Trurl
fotografia cyfrowa
2008-05-04 13:09:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No to nieboszczykus do grobus ;-)
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2008-05-04 13:09:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jpk,

Kolejny raz mijasz się z faktami.

"Jeżeli Cris70 Cię nie lubi - a ma do tego pełne prawo - to było by wyrazem szacunku dla jego zdania powstrzymanie się od pisania JAKICHKOLWIEK komentarzy pod jego zdjęciami."

Czy to ma dotyczyć mojej osoby? Nie rozumiem co jest przesłanką takiego twierdzenia, że napisałem coś pod zdjęciem Crisa70 w momencie, gdy on mnie "nie lubił". Nie wiem też jak rozpoznawać takie sytuacje, zwłaszcza, że nie mam zbytniej pamięci do nicków (co pozostaje w zasadzie bez znaczenia).

fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2008-05-04 13:17:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Cris70,

Wobec takiej wypowiedzi uznaję temat za zamknięty. Jednak proponuję odblokowanie mnie z ignorowanych i spokojne pogadanie na PW - powiedzmy tak po tygodniu od dziś.
Publicznie daję Tobie zapewnienie, że nie wykorzystam zniesienia ignora do innych celów jak rozmowa na PW, do momentu w którym mi napiszesz, że znosisz całkowicie ignora.

fotografia cyfrowa
Cris70
fotografia cyfrowa
2008-05-04 13:34:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
keramodnor - dyskutowanie z Toba na PW???a za chwile wiadomosci beda na forum ?chyba zartujesz
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2008-05-04 13:42:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hehe,
no, to jest argument dobry.
;-)

Faktycznie, jak mi napiszesz: "żal Ci d,,, ściaska", to masz jak w banku, że jako właściciel praw autorskich do korespondencji (jej adresat) upublicznię treść korespondencji. Masz wolną wolę. Ja czekam.
fotografia cyfrowa
Cris70
fotografia cyfrowa
2008-05-04 13:53:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie chce miec wiecej z toba do czynienia.U mnie nie ma miejsca na twoje kpiny,szyderstwa, oceny z czapy wziete.A to co napisalem w poprzednim privie podtrzymuje.Zal Cie sciska gdy innym idzie lepiej niz twoim nepalskim pstrykom.Pozdrawiam
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2008-05-04 15:21:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Cris70,
Do znudzenia powtarzam, że "kpiny, szyderstwa, oceny z czapy wzięte", to Twoja subiektywna ocena, której nie jesteś w stanie poprzeć faktami. Wręcz panicznie zapierasz się przed podaniem moich tekstów, które tak oceniasz.
fotografia cyfrowa
soundchaser
fotografia cyfrowa
2008-05-04 15:57:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kera - skoro Tobie Cris założył ignora, to znaczyć musi że mnie go zdjął. ;-)

Do jego idiotycznego komentarza po Twojej słusznej ocenie lichego zdjęcia
odniosłem się w piętnowanym wątku Salon Piękności, który dawno już
został przesunięty na boczny tor, ze względu
na niesłychanie obraźiwe komentarze. ;-)
fotografia cyfrowa
soundchaser
fotografia cyfrowa
2008-05-04 16:25:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jpk - ja sądzę, że taka odpowiedź Crisa na ocenę Kery
nie była żadnym wyrazem szacunku, a raczej obawą przed publicznym
pośmiewiskiem. Jak widać okazało to się nieskuteczne.
Zresztą sama odpowiedź Crisa pod zdjęciem zdradza jego duży problem
nie tylko z zaakceptowaniem niskich ocen, ale również nauczeniem się
obiektywnego podejścia do swoich prac, co nie pierwszy już raz skutkuje
natychmiastowym rykoszetem w postaci ataków personalnych.

...I ten Autor ma czelność wciąż pisać o zablokowaniu kont userów, których
nie lubi, bo oni nie lubią jego marnych zdjęć... ;-)
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2008-05-04 17:10:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
;))), sound, uwazaj zeby cie nie zablokowali;)
fotografia cyfrowa
Cris70
fotografia cyfrowa
2008-05-04 22:11:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
soundchaser - mam nadzieje ze w koncu za swoje slowa zaplacisz!!!
fotografia cyfrowa
Cris70
fotografia cyfrowa
2008-05-04 22:12:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
sound - jesli nadal administracja bedzie tolerowac takiego chama jak ty to ja sam jutro wycofuje swoje konto z tego bagna !!!!
fotografia cyfrowa
soundchaser
fotografia cyfrowa
2008-05-04 23:01:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wycofaj... i tak jest niewiele warte. ;-)
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2008-05-05 12:04:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ROTFL
fotografia cyfrowa
1 | Strona 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa