fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Cris70
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2008-05-04 11:56:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No i?...
fotografia cyfrowa
Cris70
fotografia cyfrowa
2008-05-04 11:58:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tak ,to prawda ,napisałem tak do Ciebie na privie bo po to sa privy by nie pisac pewnych rzeczy pod zdjeciami.I podtrzymuje to co napisalem!
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2008-05-04 12:05:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jpk,

no i nic
tu jest hyde park, prawda?
jestem ignorowany przez Cris70, to chyba wolno mi odpisać na hyde parku

czy nie wolno? jak to jest z tym hyde parkiem w końcu?
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2008-05-04 12:09:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dostajesz privy zza tarczy ignora???, zenada.....
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2008-05-04 12:09:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
...niektórzy ludzie zrobią wszystko, żeby się ośmieszyć...
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2008-05-04 12:13:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ktoś potrafi zidentyfikować link do portfolia usera Legion?
fotografia cyfrowa
Cris70
fotografia cyfrowa
2008-05-04 12:24:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
koremodnor -dodałem Cie do ignora po napisaniu tego priva. Nie bede tolerowal twoich obrazliwych komentarzy pod moimi zdjeciami,ktore na szczescie czesciowo zostaly juz wymoderowane.Teraz robisz z siebie pokrzywdzonego i niewinnego ,ale Ty mozesz szydzic z kazdego i jest wszystko ok. Wlasnie za to dostales ignora ,nie za oceny 0 czy inne, bo tymi szastasz na lewo i prawo ,ale wlasnie za ponizajace slowa. Wiec nie rob teraz szumu ze krzywda Ci sie dzieje bo ktos komu robisz kolo dupy dal Ci ignora.Zreszta widac jak zaraz zlatuje sie cale grono poplecznikow i zabieraja glos w sparwie ktora ich nie dotyczy i powinni milczec bo to sprawa miedzy mna a koremodnorem.
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2008-05-04 12:25:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
vodek,
ale ja pamiętam taki nick, chyba miał takie cz-b koty polecane w vox dei, nie takie zwyczajne, tylko fikuśnie wypatrzone
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2008-05-04 12:30:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Cris70,
Jakie komentarze?
Stwierdzenie, że zdjęcie "nie jest dnem, tylko podstawką pod nim" jest obraźliwe dla Autora?
Jeszcze moment i personalnie obraźliwym w polu [komentarz], będzie stwierdzenie, że jest "słabe".
;-)
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2008-05-04 12:31:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kera, tu JEST Hyde Park i MOŻNA pisać o wszystkim, tylko PO CO?

Co chciałeś przez to osiągnąć? Lans? Współczucie? Poprawę atmosfery? Czy popawę autooceny? Jeżeli ktoś nie życzy sobie Twoich komentarzy, to elementarne podstawy dobrego wychowania nakazywały by to życzenie uszanować. Argument, że każdy ma tu PRAWO komentować WSZYSTKIE zdjęcia jest jak najbardziej argumentem słusznym z punktu widzenia regulaminu, natomiast zuopełnie nietrafionym w świetle prezentowania własnego poziomu kultury.
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2008-05-04 12:33:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jpk,
piszesz o sobie
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2008-05-04 12:34:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jpk,
piszesz, bo dostałeś wczoraj wieczorem zero pod swoim kwiatkiem
;-))))
fotografia cyfrowa
skimi
fotografia cyfrowa
2008-05-04 12:34:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mam dziwne wrażenie, że administracja wprowadziła ciekawe zmiany, udostępniła użytkownikom darmowy test stabilności psychicznej!! Polega on na tym, że można dać komuś ignora selektywnego - może on nadal komentować ale nie może już ocenić komentowanej pracy (dostrzegłem to pod zdjęciem Crisa70 - przedstawiającym Skałkę w Krakowie). Testowość tego testu polega na prostym jego użyciu :)) Używający jest niestabilny ;)
fotografia cyfrowa
Cris70
fotografia cyfrowa
2008-05-04 12:34:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
koremodnor -ty juz dobrze wiesz co napisales ,nie zartuj sobie ok? dobrze wiesz ze te komentarze juz sa wywalone i nie moge juz ich tu wkleic .Daj sobie spokoj.Dostales ignora bo wlasnie po to jest ta funkcja aby z ludzmi ,z ktorymi nie chce sie miec do czynienia byli odsunieci niejako.To tyle kera.pozdrawiam i baw sie dobrze tyle ze juz nie w moim portfolio.
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2008-05-04 12:34:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jpk,
czyli piszesz o sobie i o sobie
;-)))))
fotografia cyfrowa
Cris70
fotografia cyfrowa
2008-05-04 12:37:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
skimi -rzeczywiście masz dziwne wrażenia i co najgorsze mijające się z prawdą.
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2008-05-04 12:38:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Cris70,
No wywalone. Ale pamiętam taki: "nie jest dnem, tylko podstawką pod nim".
Pamiętasz inne? Wiesz, co skasowane dla usera, nie jest wcale skasowane dla administracji.
Pisz, pisz, dawaj co tam pamiętasz. Może zasłaniasz się brakiem pamięci?
;-)

fotografia cyfrowa
Trurl
fotografia cyfrowa
2008-05-04 12:38:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Skimi: to oczywiście dla dobra portalu: aby rósł w siłę a userom żyło się dostatniej ;-)
fotografia cyfrowa
skimi
fotografia cyfrowa
2008-05-04 12:40:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Cris70 - obok pola do komentarza nie mam w ogóle pola do oceny, a widzę przecież oceny innych użytkowników. Taką sytuacje mam po raz pierwszy od mojego tu początku. Nic nie piłem :)
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2008-05-04 12:40:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
keramodnor - Ty udajesz, czy naprawdę jesteś taki ciężki na koncepcie? :)
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2008-05-04 12:42:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kera, jakbym miał coś przeciwko Twoim zerom pod moimi zdjęciami, to grzecznie bym Cię poprosił, żebyś się od tego powstrzymał, ale z tego co pamiętam nigdy z takim życzeniem w stosunku do Ciebie nie występowałem.

Nie widzę natomiast żadnego celu w zakładaniu takich wątków, szczerze przyznaję się do tego, że fotografia, rozmowy na jej temat i wszystko co jest z nią związane jest dla mnie doskonałą zabawą, a nie formą samorealizacji, dlatego też bardzo irytują mnie wszelkie działania, których skutkiem - może być, że niezamierzonym - jest psucie miłej, sympatycznej i kulturalnej atmosfery tego potalu.

Czy mam się nie wypowiadać na ten temat tylko dlatego, że będąc zaszczycony Twoim zerem mogę zostać posądzony o jakieś animozje osobiste?
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2008-05-04 12:43:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Svolken,
nie udaję svolkenie.
fotografia cyfrowa
Cris70
fotografia cyfrowa
2008-05-04 12:43:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
skimi -ja nie wiem czemu wymoderowano Twoja ocene i komentarz !!!Dajcie mi święty spokój!!!!
fotografia cyfrowa
Cris70
fotografia cyfrowa
2008-05-04 12:45:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ponieważ ten wątek dotyczy mojej osoby nie zyczę sobie dalszych rozmów za "plecami"ponieważ nie mogę dalej śledzić tej dyskusji na ekranie komputera.Proszę o zamknięcie i usunięcie tego wątku z forum.
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2008-05-04 12:50:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jpk,

po co się wtrącasz w ten wątek na hyde parku?

Wyjaśniam Crisowi70, że moje oceny i komentarze nie są skierowane do osoby, tylko do zdjęć.
Chcę, by mi opisał, który koment go tak poruszył. Może mnie odblokuje, może ja skoryguję moje komentarze, może on je zakceptuje po wyjaśnieniu jakimś?

Napisz nam co Ty tu robisz (pod tym wątkiem) i jaki masz w tym cel?
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa