fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Ratujmy Obiektywnych
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2008-07-06 12:52:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Anita_K 01:35:10, nie chodzi o to ze VD to same knoty, czasami sie cos fajnego pojawi, ale daleki jestem od dorabiania filozofii do kazdego nieostrego maziaja, tylko dlatego ze jest w VD, nawet gdyby byl to maziaj powstaly dzieki przypadkowosci szczegolnej;PPPPP
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2008-07-06 12:56:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Afropolak (12:39:42) - pozostawianie śladu po wymoderowanych wypowiedziach bylo jedna ze spraw, ktora obiecywal mi adminjk podczas ktorejs z w/w rozmow na zywo (telefonicznych)
co wiecej, kiedy w ogole poruszylam ten problem, uslyszalam "to jest tak oczywiste, ze nie trzeba uzasadniac potrzeby takiego rozwiazania"

przy okazji: moj zwyczaj rozpoczynania wypowiedzi od nicka i godziny wypowiedzi, do ktorej sie odnosze, jest wlasnie sposobem obrony przed ich wybiorcza moderacja, ktora wczesniej wiele razy prowadzila do bardzo niefortunnych nieporozumien
fotografia cyfrowa
Afropolak
fotografia cyfrowa
2008-07-06 16:00:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zero odpowiedzi redakcji, jest weekend i :
fakt że portal działa 24 h nie bardzo rusza redakcje wypoczywającą gdzieś na rodos, albo
redakcja pozostanie niewzruszona bo w du... nas wszystkich ma.
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2008-07-06 16:38:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie przeceniaj ich możliwości ;)
fotografia cyfrowa
piotr2505
fotografia cyfrowa
2008-07-06 16:54:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mam pomysl, zlikwidowac forum
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2008-07-06 17:01:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Piotrze, zebys wiedzial ze juz kilka razy o tym pomyslalem:)
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2008-07-06 17:37:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tibidibidit
tibidibidit
tratatatatatralala

;]
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2008-07-06 17:40:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tak tak....do kosza :)
fotografia cyfrowa
Birmo
fotografia cyfrowa
2008-07-06 20:52:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
...dopiero teraz miałem możność wczytania się w treść wątku - z reguły na tych forach mnie nie ma - jednakże tytuł wątku jest mi bliski,bo jestem na tym portalu z mniejszymi czy większymi przerwami spory czas i lubiiłem ten portal.
Bez wątpienia wiodącą postacią tego wątku jest MartaW - i chwała Jej za to,bowiem Jej logiczne rozumowanie demaskuje wiele nieudolnych rozwiązań systemowych - a że przy okazji "dokopie" temu czy innemu "obrońcy",zdemaskuje nieudanego, ewidentnego moderatora - to też nie zaszkodzi.Dobrze,że jest Ktoś kto nie da sobie w kaszę dmuchać tylko potrafi mądrze i logicznie podeprzeć swoje rozumowanie.
Ten okręt dryfuje,kilka razy padło tutaj to stwierdzenie - i to jest oczywista prawda....
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2008-07-06 23:32:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Birmo,

Jedyna logika, to taka, że Marta nie ma pojęcia o czym pisze i wyciąga błędne wnioski na podstawie fałszywych przesłanek. Do tego wszystkiego przyznała się do nominowania IRYSA do VD, co razem z IRYSEM w VP we wcześniejszych wątkach było dla większości userów OB świadectwem upadku portalu.

Jednak gdzieś czytałem konkretną datę, do kiedy Marta z nami będzie (chyba październik, czy jakoś tak).
;-)

fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2008-07-06 23:39:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"chyba październik, czy jakoś tak", chyba ze portal padnie wczesniej;PPPP
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2008-07-06 23:45:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
vodek4791 (23:39:57) - postaram się ;-)
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2008-07-06 23:55:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
e tam, tak jak redakcja, to nikt sie nie stara;)
fotografia cyfrowa
frowyz
fotografia cyfrowa
2008-07-07 03:58:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A ja proponuje prace u podstaw... Skoro sa na tym portalu ludzie, ktorym zalezy tylko na punktach i pochlebstwach, a wystawiaja ewidentne gnioty to trzeba stworzyc cos na ksztalt antyTWA i oceniac gnioty tak jak na to zasluguja... Patrzac na ten watek dochodze do wniosku, ze antyTWA moglo by byc dosc liczne... Moze uda sie co poniektorych zniechecic do odwiedzania tego portalu? Wydaje mi sie, ze moze to byc sposob na zastapienie niemrawych modow i admina...
fotografia cyfrowa
weber
fotografia cyfrowa
2008-07-07 06:50:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ech, Afropolak, kolejny rewolucjonista. Albo inaczej. Zauważyłeś zapewne, że osoby popularne są częściej odwiedzane, lepiej punktowane itp. (pozdrowionka, buziaczki), to aktywnością na forum usiłujesz nadrobić to, co nie udaje się zdjęciami? ;-)
Szanowni dyskutanci, policzcie ile w ciągu ostatnich dni napisaliście postów, a ile zrobiliście zdjęć - a dowiecie się, czy lubicie fotografię, czy politykę ;-) Ja jakoś potrafię odcedzić z codziennej porcji fot takie, które mnie interesują, a pozostałe (kwiatki, makra, widoczki, glamurki) omijam. I chociaż tych omijanych jest znaaacznie więcej, nie płaczę, że portal upada. Sztuką jest z całego ogromu informacji wybrać te, które nas interesują. Wiecie ile chłamu i kiepskich fot jest w całym internecie? To może zorganizujcie akcję "ratujmy Internet!"
Swoją drogą ja staram się oceniać zdjęcia z tej kategorii, którą lubię, sam staram się uprawiać, i którą w jakiś sposób czuję. Raczej nigdy nie oceniam zdjęć wymienionych wyżej jako te, które mnie nie interesują. Za to niektórzy (w ty Afropolak) jak omnibusy potrafią ocenić zdjęcie w każdej kategorii. Czy to nie jest przypadkiem przyczyna upadku Obiektywnych?
No i końcowa konkluzja. Wiecie co się stanie, gdy lada moment znów stanieją lustrzanki? Przyjdzie tu cała masa początkujących i znów trzeba będzie zakładać podobny wątek...
A Obiektywni to nie od obiektywizmu, tylko obiektywu...
;-)
pozdrawiam i życzę zdjęć o równym ładunku emocjonalnym co wasze posty!
fotografia cyfrowa
Achaj
fotografia cyfrowa
2008-07-07 07:58:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ooo a stąd wciąż emanuje szacunek do bliźniego.. wzajemne zrozumienie.. poszanowanie godności.. chrześcijańskie współodczuwanie...

pieprzona dulszczyzna..
fotografia cyfrowa
marconi
fotografia cyfrowa
2008-07-07 08:00:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
choć w kwestii tematyki zdjęć od weber-a dzieli mnie kilka lat świetlnych, zgadzam się z nim w całości wypowiedzi. Sam podejmowałem kiedyś próby "ratowania" portalu i wiem na co się to wszystko zda. Trzeba robić zdjęcia i publikować a tu na galerii wybierać to co dla nas wartościowe.
Są okresy w życiu portalu kiedy dominuje pejzaż, są wzloty makro i zachwyty streetami.
Nie znalazłem solidnej galerii w której jest tylko pejzaż i przyroda i dlatego publikuję tu gdzie jest wszystko. Nikt mnie jednak nie zmusza bym zachwycał się czy oglądał tematy których nie lubię. Róbmy swoje i wypowiadajmy się tam gdzie mamy coś sensownego do powiedzenia.
fotografia cyfrowa
Birmo
fotografia cyfrowa
2008-07-07 09:28:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kera... wybacz,ale pozostanę przy swoim zdaniu.Marta wie co robi.....
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2008-07-07 09:41:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Napewno dobrze się bawi http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-317752.php co oczywiscie robi DOBRZE portalowi ;)
fotografia cyfrowa
Birmo
fotografia cyfrowa
2008-07-07 09:43:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a nie przyszlo Ci na myśl,że robi to jako protest? Wiesz dobrze,na jakie fotografie Ją stać....myśl,myśl.....za parę dni zrobię podobnie......-;)
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2008-07-07 09:47:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Birmo - tak sie zlozylo, ze obserwuje to juz dluzszy czas i mam swoje zdanie na ten temat.
fotografia cyfrowa
piotr2505
fotografia cyfrowa
2008-07-07 10:57:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kuba, nie mogę się z tobą zgodzic, wiadomo Marta jest osobą kontrowersyjną ale akurat w tym co sie ostatnio dzieje , zdecydowanie ja popieram

fotografia cyfrowa
weber
fotografia cyfrowa
2008-07-07 11:00:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Może wszystkie inne gnioty to też prostest? Tylko taki cichszy... Pomyśleliście o tym?
;-)
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2008-07-07 11:01:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Widac mamy różną wiedzę i wyciągamy z niej różne wnioski. Każdy ma do tego prawo, więc nie ma problemu. Na razie zostanę przy swoich.
fotografia cyfrowa
piotr2505
fotografia cyfrowa
2008-07-07 11:10:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
i o to chodzi aby mozna bylo miec wlasne zdanie :)
weber: cichy protest nie ma sensu, wiec raczej bym sie nie przywiazywal do tej teorii :)

ok za 10 min mam taksowke i jade na wakacje, zostawiam wiec was w zadumie nad portalem .....

jak znam zycie to jak wroce bedziemy w tym samym miejscu , byc moze w watku o innej nazwie ale mowiacym o tym samym
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Strona 7 | 8 | 9 | 10
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa