fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Propozycja zmian ??
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2008-08-11 20:03:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mianowicie??
fotografia cyfrowa
Achaj
fotografia cyfrowa
2008-08-11 20:47:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no.. napisałem że to wymaga czasu. :P
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2008-08-11 22:03:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
EPHMOC, lol ;))))
Achaj, mi do niczego ;)
fotografia cyfrowa
EPHMOC
fotografia cyfrowa
2008-08-12 01:05:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wiem, że to pytanie powaracaj jak bumerang - tym bardizje ciekawią mnei racje, dlaczego ignory jeszcze istnieją na OB??? Po co? Rozumiem obronę przed chamstwem - ale to powinna byc kwestia moderacji... Po co komu ignory?
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2008-08-12 08:16:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
EPHMOC, to nie jest taka prosta sprawa. Między chamstwem, a brakiem kultury jest różnica bardzo subtelna, a trudno, żeby Administracja usuwała wszystko, co użytkownicy zgłoszą. Ja w tym momencie mam jednego na liście, zresztą zupełnie niepotrzebnie, bo jego konto dawno już zostało zablokowane. W sumie podczas całej mojej kariery na Ob było tego z pięć sztuk, nikt z nich NIGDY nie napisał ani jednego komentarza pod żadnym z moich zdjęć. Dostawali ignora za napastliwość, arogancję, używanie zwrotów, których na pewno nie mieliby odwagi użyć w bezpośredniej rozmowie. Po pewnym czasie dostawali bana, a ja mogłem ich z listy usunąć.

Ja widzę to zupełnie inaczej. Dla mnie lepszym rozwiązaniem byłaby nielimitowana lista osób ignorowanych, ale przydzielana przez Administrację na wniosek zainteresowanego. Co by to dało? A to, że w żaden sposób nie można by ignorować osoby, która wystawiła dobrze uzasadnioną, ale bardzo niską ocenę.
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2008-08-12 10:49:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
EPHMOC, bo chamstwo jest rzeczą względną, poza tym ignory istnieją tak samo jak zamki w drzwiach domu, niektórych nie musisz wpuszczać, nie?
Podoba mi się pomysł jpk ;)
fotografia cyfrowa
EPHMOC
fotografia cyfrowa
2008-08-12 12:12:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
moje pytanie miało charakter retoryczny - spełniło swą funkcję skłaniając jpk do wypowiedzi ;) Pomysł jpk mi się podoba - bo obecnie jest tak, ze ignora dostajesz za... brak kadzenia... ;)
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2008-08-12 12:54:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie zawsze tak jest, za to chyba często okazuje się wtedy, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
Nawet, gdy ignorujący rzeczywiście ma podstawy i ignoruje innych za chamstwo to osoba ignorowana wszem i wobec rozgłasza, że została zignorowana za krytyczne ustosunkowanie się do fotografii, że autor hoduje sobie TWA, że nie znosi krytyki i tak dalej.
Wychodzi więc na to, że ignorowaniu jest winna zawsze osoba ignorująca a nigdy ignorowana.
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2008-08-12 13:16:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
_M (12:54:00) - ... którego to niesprawidliwego zaszufladkowania osoba ignorująca mogłaby łatwo uniknąć ujawniając w swoim portfolio, kogo ignoruje i za co
fotografia cyfrowa
EPHMOC
fotografia cyfrowa
2008-08-12 13:35:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
_M - przekonałes mnie, od dzis nikogo nie ignoruje, chyba, ze w sensie o jakim pisał UncleTom... ;)
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2008-08-12 14:01:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
EPHMOC, wszystko jest przede wszystkim kwestią wymagań...
jako autorzy zdjęć mamy pewną wizję odbiorcy, niektórzy z nas są bardziej wymagający inni mniej
równocześnie tutaj na portalu spotykają się (w jakimś stopniu) przypadkowi ludzie
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | 4 | Strona 5
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa