fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Tygrys
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
dazz
fotografia cyfrowa
2008-10-15 14:35:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Choć generalnie uważam, że wybór zdjęć w VD to jakaś pomyłka, to tutaj Kera nie zgodzę się do końca z Tobą. Większość zdjęć, które wymieniłeś to porządne zdjęcia zasługujące na wyróżnienie. Pierwsze jakie otworzyłem http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-336745.php - przecież to niesamowity moment, moment na który czasem wyczekuje się miesiącami. Zdecydowanie to nie czysta dokumentacja. Nie wiem, może za bardzo odnoszę to do dziedziny fotografii, którą się zajmuję, tj. do fotografowania ptaków, ale zakładam, że w makro jest nieco podobnie. Zrobienie ujęć takich jak pokazałeś to tygodnie, a nawet miesiące trudu o jakim nikt kto nie spróbuje nie ma pojęcia. Może w makro jest nieco lżej, nie trzeba budować czatowni, miesiącami obserwować zwierząt, wabić ich, przyzwyczajać, ale na pewno nie jest łatwo. I ja to doceniem. Ale to wszystko dysksja o sensie fotografii i jej własnym rozumieniu...czyli długa rozmowa przy dużym piwie, które z chęcią z Tobą Kera wypiję :-)
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2008-10-15 14:35:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jak oczytany junior skończy "Potop", to zajmie się od dawna zaniedbywanymi polecanymi KK.
Swoją drogą, mam nadzieję, że nie zlikwidowano tej funkcji moderatorom, bo od 11 dni cisza, a i wcześciej było w kratkę.
;-)
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2008-10-15 14:40:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dazz,
Piwko w Gdyni jest super, zwłaszcza w świetnym gronie obiektywnych.
Jednak przed spotkaniem przeczytaj proszę jeszcze raz, czy ja wymienione zdjęcie (i inne w tej kolumnie) chwalę, czy ganię w pierwszym poście, bo inaczej piwa nie wystarczy podczas rozmowy.
;-)

fotografia cyfrowa
dazz
fotografia cyfrowa
2008-10-15 14:43:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kera, faktycznie sorry, zaczytałem się w dalszych dyskusjach.
fotografia cyfrowa
dazz
fotografia cyfrowa
2008-10-15 14:43:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tak to jest, jak się czyta wątek od końca ;-)
fotografia cyfrowa
1 | Strona 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa