fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Kształtowanie własnego portfolio
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
fotografix
fotografia cyfrowa
2008-10-19 20:51:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
keramodnor - ja podaje przykład który mnie osobiście spotkał, gdyby ten użytkownik mijał się z prawdą w bardzo istotnej sprawie szczególnie dotyczącej jakiejś osoby np. mnie, sprawy bym nie zostawił tylko na portalu wybuchła by bomba ......... ja to potrafię, chodziło jednak o sprawy ogólne dotyczące fotografowania jako pracy zawodowej i spraw z tym związanych, widocznie nie mógł ścierpieć że ktoś potrafi obalić jego zdanie i wprost napisać że nie ma racji, więc postarał się o wyczyszczenie wpisów dla niego niekorzystnych ......... a nigdy nie licz na to że ja będę publicznie podawał nick'i ludzi w złym kontekście nie mogąc tego udowodnić ....... moje wpisy z tamtego wątku zostały usunięte, więc pozostaje tylko moje słowo, a czy w nie uwierzysz to już nie moja sprawa ..............
fotografia cyfrowa
,.,.
fotografia cyfrowa
2008-10-19 20:52:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A ja mam moderatora osobistego , który czai się w jakiś niewymoderowanych krzakach nad jeziorkiem i jak już sie zaczyna nudzic to regularnie ,powtarzam kilka razy w tygodniu zaszczyca mnie swoją obecnoscią a na pamiątkę zabiera sobie jakies zdjęcie... Widocznie jakis mój FAN;) Pisałem do redakcji wiele razy nikt z tym nic nie zrobił...
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2008-10-19 20:56:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Póki co pierwszą stronę mam za sobą...
A coś Ty taki się zrobił? Najpierw "nie jesteś dla mnie partnerem do dyskusji", następnie "wypowiadasz się nie na temat"... nie, no, basta...
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2008-10-19 21:05:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No dobra, trochę macie racji z tymi moderatorami, jednak trochę chyba przesadzacie.
"Gdyby rodzice byli tak źli jak mówisz, to byś już nie żył."

Fotografix,
ale ja chciałem ten nick prywatnie na @
fotografia cyfrowa
marconi
fotografia cyfrowa
2008-10-19 21:10:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
kera - jestes gorszy od CBA ;)

a tak nawiasem - nie odpowiedziałeś na mojego priva :P
fotografia cyfrowa
fotografix
fotografia cyfrowa
2008-10-19 21:16:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
keramodnor - gdybym uznał że sprawa jest na tyle istotna aby głośno ją wyjaśniać, ten nick znałby każdy kto często na portal zagląda, ja nie mam oporów żeby 'narobić dymu' w słusznej sprawie ........ mnie tamta sprawa pokazała że tu już nie warto starać się nic zmieniać bo żadne zmiany nic nie dadzą ........ dlatego przestałem fotki oceniać, komentować i wystawiać .......... czasami tylko wpadnę na forum, ale i tu zdarzają się ciekawe historie ..... niedawno jeden z użytkowników zarzucił mi że chce mu imponować, bo napisałem że od 25 lat pracuje jako fotograf .......... uśmiałem się niesamowicie, bo wyszło że powinienem go okłamać i powiedzieć że dopiero zaczynam w tym zawodzie to by się tak nie obruszył :))))))))))))))))
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2008-10-19 21:16:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
marconi,
kurtka blaszka,
przepraszam, zapomniałem

fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2008-10-19 21:20:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
fotografix,
To wszystko zależy. Nie wiem o czym piszesz. Brak konkretów. Z czysto teoretycznego punktu widzenia, to w pewnej sytuacji, argument, że 25 lat uprawiasz zawód fotografa może nie być argumentem merytorycznmy, a personalny. Ot teoria, nic konkretnego.
fotografia cyfrowa
,.,.
fotografia cyfrowa
2008-10-19 21:21:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jak bym był modem to zdjął bym wątek z głownej :D A co a czemu nie? i tak za chwile bedzie to samo... Ja już powoli nabieram dystansu po tylu latach, chodz chyba i tak odrobine za pózno...
fotografia cyfrowa
marekmarian
fotografia cyfrowa
2008-10-19 21:26:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tak sobie czytam i myślę w zasadzie jedno...
"wielka jest siła w2.0" :)
W zasadzie dyskusja jest o dość drobnej sprawie w odniesieniu do naszego codziennego (ważnego) życia... Może ja mam krzywe podejście, ale usunięcie fotki z mojego PF pierwszy raz może bym popuścił ale podrążył, drugi raz - olałbym portal, to wolny świat, klienci przychodzą, odchodzą.... rotacja kont istnieje, rynek komercyjny zalezy od zadowolonych userów i przez to jest weryfikowany, nie jesteście zadowoleni (do _M) zamknij konto, pożegnaj portal i miej swój wkład w rzetelną lekcję a nie płaczki :). Jeśli zostajesz i dyskutujesz to.....
... tak naprawdę podkręcasz oglądalność (wyswietlenia reklam) portalu a w konsekwencji generujesz płącę modowi który skoszował Ci fotkę :) pomyśl nad tym :)

fotografia cyfrowa
fotografix
fotografia cyfrowa
2008-10-19 21:28:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
chodziło o to że przez tyle lat to miałem okazję mieć w ręku wiele różnych body, canonów, nikonów i innych, i miało być 'imponowanie' ..... a pracując dla różnych zakładów foto rzeczywiście przerobiłem w zasadzie wszystko co było dostępne na rynku ....... szczególnie jeśli chodzi o analogi ....... ale chyba za bardzo odbiegamy od tematu ........ niech też się inni wypowiedzą co sądzą o sprawie ....................
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2008-10-19 21:30:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
marekmarian, ale skąd wniosek, że założyłem ten wątek po to, by dopiec portalowi, czy podejmować jakieś decyzje odnośnie zostawania tutaj, albo nie... z ciekawości chciałem się dowiedzieć, czy pojawi się ktoś kto napisze, że pozwoli na ingerencję w swoje portfolio... w wymienionym przypadku
fotografia cyfrowa
marekmarian
fotografia cyfrowa
2008-10-19 21:36:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja tak nei twierdzę, ja podpowiadam imho najrozsądniejszą rynkowo ścieżkę, nie mam pojęcia jaki jest faktyczny powód... faktem jest że wyświetlając reklamy w kontach darmowych gruntujemy kaskę (o ile to nie wolontariat) mod'owi, który Ci fotke wymodował :)
fotografia cyfrowa
marekmarian
fotografia cyfrowa
2008-10-19 21:43:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
_M
ja pozwalam na ingerencję w swoje portfolio
1. w przypadku zagrożenia stabilnosci prawnej portalu (wyswietlania reszty fotek) poprzez prezentację treści niezgodnych z polskim prawem
2. w przypadku naruszenia przeze mnie prawa autorskiego.
3. w przypadku krańcowego lub stricte prowokacyjnego (pozatwórczego) naruszenia norm etycznych proszę o takie wytłumaczenie z dokładna definicją co naruszyłem.
W przypadkach 1-2 proszę mnie nie powiadamiać (będę na pewno świadom tego co robiłem)

fotografia cyfrowa
,.,.
fotografia cyfrowa
2008-10-19 21:56:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
" Nie wiem, szukam,
w różne drzwi pukam.
Puk puk, fuck fuck,
fuck you, how do you do? "
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | Strona 4
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa