fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Nokia N96
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2008-12-03 15:29:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Calme (2008-12-03 09:25:45)

Pooglądałem. Jakość zdjęć jest dla mnie akceptowalna.

Czyli Nokia N96 lub Samsung m8800 (Pixon / T929 Leica).

Tak na marginesie, to Nokia N96 i tak ma jakiś ślad tych przeskakujących pikseli (N82) i selektywnego blurowania/uładniania programowego.
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2008-12-03 15:58:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
rogero,
Może miałem na myśli bardziej jakieś konkretne awarie/wady.
Np. pyłki w obiektywach bardzo wielu Sony Ericsson K850i, czy gnijące co roku tylnie nadkola Astry I, permanentnie pękający kolektor w Oplach Frontera.
;-)

Jednak ilość uszkodzonych K850i (niezależnie od ilości sprzedanych sztuk) jest dyskwalifikująca. Co idzie, jak się okazuje, w parze z pozostałymi ocenami tego modelu.

Jeszcze nie wybrałem, ale niektóre modele już wykreśliłem. Niezależnie od ceny, mnie wystarczy już różnica samego wyświetlacza Nokia N82 w stosunku do Nokia N96, czy Samsunga. O zdjęciach już pisałem - N96 już prawie ma wyeliminowany efekt "owłosionego rozmycia" z N82.

fotografia cyfrowa
KrisBe
fotografia cyfrowa
2008-12-03 18:47:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
keramodnor,
dobrze że założyłeś ten wątek ponieważ od jakiegoś czasu grzebie w necie w poszukiwaniu tych samych informacji o które Ty pytasz i też z dokładnie tych samych powodów co Ty, potrzebuje nowy telefon z w miarę dobrym aparatem a może lepiej byłoby napisać, nowy, kieszonkowy aparat kompaktowy z telefonem ;-)

na chwile obecną zastanawiam się nad LG KC910 Renoir a Samsung M8800 Pixon, jestem dla tego ciekawy dlaczego wykluczyłeś LG KC910 z rozważań, pytam bo może po prostu coś umknęło mojej uwadze.

Pytałeś miedzy innymi o optykę Schneider-Kreuznach
….zupełnie nie wiem jak to jest daleko do Carla Zeissa…

Nie jestem znawcą, ale z tego co wyszperałem w necie, myślę że nie daleko, o ile w ogóle można mówić o jakiejś odległości…
w sieci znalazłem np. takie zdanie…

… A teraz o marce Carl Zeiss. To legenda. Chyba bardziej legendarną od niej jest Schneider/Kreuznach (czy ktoś ją tu zna?). Onegdaj fotograf optykę S/K czy CZ traktował i chwytał niczym ksiądz monstrancję. Te firmy produkujące szkło wysokiej (najwyższej) jakości zbudowały w ten sposób swoją markę i legendę jednak stały się dzisiaj w świecie fotografii niezwykle niszowe….

Tu jest cały artykuł i dotycz recenzji aparatu Sony A900
http://blog.arcimowicz.com/?p=522

niestety też nie winem czy w LG KC910 możne samodzielnie dobrać niskie ISO w ciemniejszym pomieszczeniu, a co do WiFi wiem tyle samo co Ty ;-)
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2008-12-03 19:32:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Co do Zeissa w dzisiejszych czasach wszystko jest wymieszane tak naprawdę.... owiane legendą Zeissy robi np Kyocera (firma produkujaca Contax/Yashica/Zeiss, czasami znana pod swoja poprzednia nazwa - Kyoto Ceramics).
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2008-12-03 20:36:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
KrisBe,
Od LG odstraszyła mnie jakość zdjęcia, które było nim zrobione (post: keramodnor 2008-12-03 01:33:36).

Zeiss w Nokia N82 i N96 jest pewnie taki sam, czy podobny. Jednak wady obrazu są typowe dla pewnych słabszych cyfr, a nie obiektywów. Oczywiście bardziej widoczne w N82.
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2008-12-04 13:29:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kolejne zdjęcia z Samsunga M8800 "Pixon" / "T929 Leica" (okazuje się, że ma też nazwę "Bresson")
że niby taki mały, a dobry jak Leica Bresson'a
;-)

http://mobile.mail.ru/news/telefony/29922.html
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2008-12-26 23:15:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No i jak tam Kera - zakupiłeś coś już ?
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2008-12-27 01:07:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Czekam na zmianę roku.
Pewnie będzie Pixon Leica Bresson.
Jedna sprawa. Nie ma jeszcze w salonach. To mały import jest i gwarancje wyłącznie dawane przez małe firmy importująco-sprzedające.
Dobrze, że mają polskie menu i są bez sim_blokadła.
fotografia cyfrowa
marekmarian
fotografia cyfrowa
2008-12-27 02:48:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja osobiscie nie chce tego pixona (tez szukam czegoś) dla mnie pdostawowym problemem jest brak fizycznej kawiatury (pisze maile w drodze itp) oraz nieco badziewny UI. Dziw aż bierze że Samsung nie wydal kaski na UI na poziomie Iphona lub przynajmniej Nokii czy Sony Experia
No i nei wiem czy mam sie cieszyc w tym Pixonie z cyfrowego zooma x 12 czy 16 (nei pamietam) Taka cecha to raczej brzmi mi jak powód do rozpaczy :)
fotografia cyfrowa
marekmarian
fotografia cyfrowa
2008-12-27 03:09:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A Nokia N97?
http://www.cyberindian.net/2008/12/10/nokia-n97-smartphone-launched/
Może to ? Wie ktoś o niej coś złego? 'tylko' 5 MPix i 32GB
Podobno wychodzi sie powoli z Symbiana (Sony tak robi, nie wiem jak inni)

Aha, co wazne :) patrzcie na gwarancje i umowe. Ja nabyłem dwa lata temu w ramach kontynuacji umowy urządzenie, ktore mialo jak wiekszosc w tej funkcjonalności - 1rok gwarancji. Po roku juz ledwo hulało. Otrzymalem u operatora adres do 'wyslania sobie pocztą' tego czegos do Serwisu w Wawie. Jeśli już, doradzam dwuletni romans z dwuletnią gwarancją.
fotografia cyfrowa
Rafi083
fotografia cyfrowa
2009-03-05 15:34:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
I co żeś kera kupił....? Bo też mam zmiane tel wkrótce....
fotografia cyfrowa
1 | Strona 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa