fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-367041.php
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2009-02-25 19:49:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-367041.php

miało iść na priv, ale oczywiście, jeśli wśród czwóreczek ktoś ośmieli się 1 postawić, leci ignor...

"Jaki mój szanowny kolega ma problem. Przepraszam, nie spytałem. Kolego - czy mam prawo wyrazić swoje zdanie pod tym dziełem ? Czy mam prawo powiedzieć, że moim zdaniem ta praca jest nie ciekawa ? Czy kolega pozwoli że będę miał zdanie odmienne o tym zdjęciu od jego własnego, i wyłamię się z towarzystwa ?

Czy kolega mógłby wreszcie przestać zachowywać się jak gówniarz i histeryk, jak stara baba na wydaniu, i z godnością przyjąć do wiadomości, że trzeba być totalną sierotą by tak się zachowywać przy każdej ocenie jaka nie spełnia jego oczekiwań ? Taki duży chłop, a zachowujesz się kolego szanowny jak smarkacz.

Sio, na onet.pl."

To pisałem ja - Bicki.
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2009-02-25 19:59:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bicki: jak śmiesz rujnować wizerunek doskonałej fotografii, przecież nie możesz wiedzieć lepiej niż kilkudziesięciu obiektywnych...:-)
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2009-02-25 20:00:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zaraz zaraz...skoro prawda wyszła na jaw, i jestem takim fotografem jak opisano pod zdjęciem - to niech ktoś mi wytłumaczy - JAKIM cudem mógłbym zrujnować cokolwiek ???
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2009-02-25 20:03:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
rujnujesz bo masz inne zdanie, a to w przypadku owczego pędu i popularności autora nie jest wskazane, będziesz potępiony- zobaczysz...:-)
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2009-02-25 20:04:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Posyp głowę popiołem.
fotografia cyfrowa
MartaPlatek
fotografia cyfrowa
2009-02-25 20:05:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bicki jak patrzę kto tam postawił te 4 i 5 to wcale mnie nie dziwi, że postanowiłeś ocenić tą prace sprawiedliwe...towarzystwo znane od lat z podlizywania się wszystkim albo proszenia o dobre ocenki na pw: studiozz, kobieta, jaala, irenajulia, blexen itp....jak tak patrzę sobie kto tutaj sie udziela na tym portalu i czyje zdjęcie lądują w polecanych i innych voxach to stwierdzam, że zostali sami tego typu userzy....czasem tu zaglądam jeszcze, żeby sie posmiac z tego co sie tu wyprawia... jest to żenujące. POtrzebowałam dużo więcej czasu niż inni , którzy juz dawno dali sobie spokój żeby to swierdzić.
Wstyd tutaj publikować zdjęcia.

fotografia cyfrowa
raider
fotografia cyfrowa
2009-02-25 20:06:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bicki, obawiam się, że po takim zachowaniu na tym portalu już nie masz czego szukać...
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2009-02-25 20:07:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
MartaPlatek: pomimo pewnych niesnasek pomiędzy nami, przyznaje Ci w 100 % rację...
fotografia cyfrowa
raider
fotografia cyfrowa
2009-02-25 20:09:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja przyznaję Marcie tylko 50 % racji... sytuacje takie jak pod zdjęciami kobry i spółki można zaobserwować również pod zdjęciami "tych lepszych" autorów... ale lepiej już się zamknę...
Ja tu publikuję, bo na innych portalach się wstydzę...
fotografia cyfrowa
MartaPlatek
fotografia cyfrowa
2009-02-25 20:18:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
raider wiesz ..... nie wiem kogo masz na myśli z tych lepszych autorów... ja ze swojej strony mogę powiedzieć, że zaobserwowałam niestety u tych "lepszych autorów" podobne zachowania ...co gorsza zaobserwowałam, że próbowano mnie także wciągnać w jakieś twa...
...dlatego dałam sobie spokój.
fotografia cyfrowa
wojciech7777
fotografia cyfrowa
2009-02-25 20:20:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie trzeba sobie dawać spokoju tylko pisac wprost jak Bicki, wbrew jadowitym privom, pyskówkom itp...
fotografia cyfrowa
wojciech7777
fotografia cyfrowa
2009-02-25 20:20:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tylko właściwie po co?
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2009-02-25 20:23:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wojciech7777: to nie jest tak ja wiele razy próbowałem pisać o tym zjawisku na forum, vide kicz, ale administracja szybciutko chowa te wątki pod dywan i nie dziwmy się potem, że autorzy tacy jak np: etis sprowadzają ten portal do poziomu Digartu ( nie obrażając niektórych tam wystawiajacych )
fotografia cyfrowa
fotofsu
fotografia cyfrowa
2009-02-25 20:23:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no wlasnie a i tak wszystkie twa i to cale bagno zostanie ;o
fotografia cyfrowa
MartaPlatek
fotografia cyfrowa
2009-02-25 20:25:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wojciech niestety nie można o tym pisać bo corazon ma rację, wszystko jest tu moderowane co jest nei na rączkę :-)
fotografia cyfrowa
fotofsu
fotografia cyfrowa
2009-02-25 20:26:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ten temat tez pewnie zarz zniknie
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2009-02-25 20:27:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
myślę, że administracja już nabiła sobie pistolet i najbliższym czasie strzeli sobie w kolana...
fotografia cyfrowa
gerwazy24
fotografia cyfrowa
2009-02-25 20:28:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
recepta jest bardzo prosta i ją stosuję. Punktuje sporadycznie, blokuje punktowanie moich. To jest dopiero wolność. Jestem bez zobowiązań.))))
fotografia cyfrowa
raider
fotografia cyfrowa
2009-02-25 20:29:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Marta, to kogo mam na myśli nie ma tu chyba znaczenia... gdybym podał przykłady zdjęć według mnie przecenionych, rozpoczęłaby się dyskusja na temat gustów, zarzuconoby mi, że nie rozumiem przesłania itp... zdarza się jednak, że autor, który w swoim pf posiada naprawdę doskonałe prace, wystawi coś mniej udanego a i tak zbierze pozytywne oceny i komentarze... nie wkurza to pewnie tak bardzo jak gówniane makra Ewy, Julii czy Mirki z setką punktów w ciągu trzech minut, ale da się czasem zauważyć...
fotografia cyfrowa
dworek
fotografia cyfrowa
2009-02-25 20:35:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
grochowka juz kipi,poczekamy na efekt pojedzeniowy-pozdrawiam biesiadnikow.Pozdr..............
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2009-02-25 20:37:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dworek: ta grochówka musi kiedyś wybuchnąć, bo inaczej kiepsko będzie...
fotografia cyfrowa
gerwazy24
fotografia cyfrowa
2009-02-25 20:38:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a z czym ma być kiepsko i jak sobie wyobrażasz wybuch?
fotografia cyfrowa
gerwazy24
fotografia cyfrowa
2009-02-25 20:39:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
sorki , wybuch wiem, wielkie pierdnięcie.)
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2009-02-25 20:40:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@MartaPlatek - napisałaś "że postanowiłeś ocenić tą prace sprawiedliwe..." - bez przesady - co tu ma do tego sprawiedliwość. Oceniłem tak jak jak uznałem za stosowne w mojej prywatnej skali. Nie odnajduję sensu "sprawiedliwości". Ot moje zdanie.

@Raider - piszesz : "Bicki, obawiam się, że po takim zachowaniu na tym portalu już nie masz czego szukać..." Mój drogi kolego, ja niczego nie szukam.

Oj dobra...

U Kobry miałem ignora od zawsze, i zdziwiłem się że jakimś cudem teraz nie mam. Zdjęcie oceniłem tak jak zasługiwało w/g mnie. Ale nie będę krył się z tym, że zrobiłem to z totalną premedytacją, doskonale wiedząc, że kobra da się sprowokować do wycieczek osobistych, bo kolega kobra inaczej nie umie. Aczkolwiek chciałem zbadać, czy może coś się zmieniło - bo np. są tacy co pisali do mnie że "sorry ten tego, zdejmuję Ci ignora, i już się nie gniewam ( bardzo ich za to szanuję ).

Z resztą, tak jak MartaPlatek, mam już swoje zdanie o tym ( i innych ) portalu, i grupach tu rządzących, i tak jak rozgryzł mnie swojego czasu Rex, po prostu bawię się tu badając ludzkie reakcje, prowokując, i cichutko naśmiewając się z tym, dla których publikowanie tutaj i zgarnianie punktów to niemal jak walka o złote kalesony...

Zadziwiające jak łatwo jest co poniektórych artystów zmanipulować.

Cybermantis/Nikodem, t o między innymi o Tobie, kolego ;-)
fotografia cyfrowa
dworek
fotografia cyfrowa
2009-02-25 20:40:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
skonczy sie jak zawsze,na wielkim piardnieciu. Pozdr.....................
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2 | 3
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa