fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Historia pewnego zdjęcia :)
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2009-03-23 09:14:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tak sobie przeglądam zdjęcia i znalazłem takie które zebrało niesamowite komentarze:

cyt:"przepięknie ...z wielka przyjemnością ogląda się takie fotografie...
perfekcyjne wykonanie pod każdym względem.." ocena - 5

cyt:"hmmm....ladnie wyszlo, bardzo mi sie podoba:) z niecierpliwoscia czekam na wiecej." ocena - 5

cyt:"piękne zdjęcie, ciepłe światło, kolor tła, nietypowe ustawienie modelki, bardzo bardzo estetyczne :-))" ocena - 5

cyt:"piekny klimat portretu... bardzo lubia takie ustawienie, nieujawnione do konca odczucia, emocje modelki... a jednak troszke zadumy.....swietnie.......

nawet mam podobne na scianie :)" ocena - 5

cyt:"widać perfekcyjne wykonanie, światło jest odpowiednio ustawione, az przyjemnie się oglada, a uroda modelki jest warta, by ją podziwiać ;)" ocena - 5

cyt:"Myśl i opowieść uchwycona w świetnym kadrze...światło nadało pięknego klimatu nostalgii...autor i modelka mówią jednym językiem... Wielkie gratulacje za tę współpracę" ocena - 5

Patrzę na punktację i widzę45pkt (nawet nie dużo jak na taką doskonałą pracę) ze średnią 4,5 (nooo średnia taka jaka być powinna :))) i 5 poleceń.
Myślę sobie, jak nic musi to być coś nadzwyczajnego... .
A widzę ni mniej ni więcej tylko TO:http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-393205.php

:)))))))

QUE VADIS portalu??
fotografia cyfrowa
wojciech7777
fotografia cyfrowa
2009-03-23 09:16:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
buahahaha, link mnie rozwalił... ale to wcale nie jest śmieszne
fotografia cyfrowa
Negatywnik
fotografia cyfrowa
2009-03-23 09:39:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja w to nie wierzę... takie rzeczy nie dzieją się na prawdę! :)
fotografia cyfrowa
Afropolak
fotografia cyfrowa
2009-03-23 09:47:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wszystkie komentujące osoby są płci prześlicznej i być może ta praca wywołuje bardzo pozytywne odczucia u kobiet.
Negatywnik, wojciech7777 i Andres - jesteście / jesteśmy facetami i być może nie pojmujemy jakiegoś aspektu zdjęcia.

Po drugie - to nie portal schodzi na psy, ale jego użytkownicy stają się coraz bardziej zawistni. Nie podoba się - nie oceniajcie !
fotografia cyfrowa
kilerus
fotografia cyfrowa
2009-03-23 09:48:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
;)

Dajcie już spokój!

Inni też chcą się czasami poczuć wartościowi.
fotografia cyfrowa
Negatywnik
fotografia cyfrowa
2009-03-23 09:50:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie wydaje mi się by rex, etis lub kobra byli kobietami ;]

Swoją drogą, to podejście "oceniaj tylko to co się podoba" jest jednym z powodów obecnej sytuacji portalu...
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2009-03-23 10:15:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Afropolaku:
Etis i Kobra nie są kobietami :)))) A ja nie jestem zawistny. Tak patrzę podziwiam i dochodzę do wniosku, że moje zdolności percepcji piękna muszą być nieźle przytłumione. Z drugiej strony, jak widzę takie zdjęcie i zachwyty pod nim to zaczynam rozumieć dlaczego np: Cybermantis vel Nikodem_S mówi o sobie jako o profesjonaliście:))

Jedyne co mnie boli w związku z tą pracą to fakt, że autor blokuje wszystkich, którzy nie pieją z zachwytu nad jego twórczością, w tym i mnie.
fotografia cyfrowa
gsowa
fotografia cyfrowa
2009-03-23 10:15:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Andres
dziwisz się jakbyś był na OB od 10 minut;)
Kazdy wie, że :
E, M, IJ dają znajomym 4 i 5 (nieznajomych nie oceniają)
K za słabe zdjęcia znajomym 4,5, nieznajomym zera
....
Trzeba jednak wyrazić uznanie za kreatywność w wymyślaniu zachwytów;)
fotografia cyfrowa
wojciech7777
fotografia cyfrowa
2009-03-23 10:18:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
obawiam się, że często motywacją do zakupienia konta premium jest zwiększona liczba ignorów
fotografia cyfrowa
microbot
fotografia cyfrowa
2009-03-23 10:19:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@Negatywnik a skąd ta pewność co do płci? Niedawno założyłem wątek na forum a propos problemów z tożsamością niektórych użytkowników. Nick o niczym nie świadczy ... mało tego, używanie form osobowych w komentarzach przez co niektórych userów też o niczym nie świadczy
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2009-03-23 10:19:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
cyt:"Suptelnosc pieknie podana. Dla mnie tech o raz art prefekt. Gratuluje." ocena - 5

:)))
fotografia cyfrowa
wojciech7777
fotografia cyfrowa
2009-03-23 10:27:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Afropolak, to nie jest kwestia zawiści, sympatii czy antypatii do tych czy innych userów. Sprawa dotyczy skali ocen, stawianie 5 jednej za drugą pod przeciętnym zdjęciem to zjawisko bardzo częste ostatnio, a czyż 5 nie jest zarezerwowane dla zdjęć komplenie bezbłędnych i powalających na kolana treścią, przekazem, obrazem?
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2009-03-23 10:30:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wojciech7777 (10:27:18) - było zarezerwowane, ale się zdewaluowało :->
fotografia cyfrowa
Afropolak
fotografia cyfrowa
2009-03-23 10:30:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Andres - to co napisałeś jednoznacznie pokazuje że tylko i wyłącznie twoja definicja piękna jest prawidłowa i że jeżeli coś w twoich oczach nie jest piękne w innych tez nie może. Zapominasz jak subiektywnym odczuciem jest piękno.
Boli cię to w jaki sposób określa się jakiś tam użytkownik OB - nazywaj się "wszech-góru", albo "wielkim kreatorem foto-artu" i masz problem załatwiony - jeżeli nie chcesz się wywyższać to niech cie nie boli że inni to robią.
Radze przypomnieć sobie definicje "Zawiści" Polecam wikipedie :

Zawiść to uczucie dyskomfortu powstające wtedy, gdy osobiste cechy, posiadane przedmioty lub osiągnięcia nie dorównują ich poziomowi/jakości u innych osób. W zawiści osoba chce posiadać to, co ma inny, albo życzy drugiemu, aby był tego pozbawiony.

W tym wypadku najlepszym dowodem zawiści są Twoje słowa i lament świętokrzyski że jesteś zablokowany - co sugeruje że takie "-1" byś walną , żeby tylko obniżyć średnią tak jak się da. I pokazać że na pięknie to się nikt tak dobrze nie zna.

Przemyśl sprawę !
fotografia cyfrowa
kilerus
fotografia cyfrowa
2009-03-23 10:31:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ciii, bo już mi nikt nie postawi...
fotografia cyfrowa
mooha
fotografia cyfrowa
2009-03-23 10:32:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
śmietanka portalowa gotuje się już od dawna we własnym sosie. Dobrali się doskonale. Słodzą sobie na wzajem tak, że aż poziom glukozy w organizmie podczas czytania tych cukiereczków niebezpiecznie wzrasta. Mirkaa, Studiozz, Etis, Irena_Julia to tyl;ko wierzchołek góry lodowej.
fotografia cyfrowa
gsowa
fotografia cyfrowa
2009-03-23 10:35:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a młodzi przychodzą i dość szybko łapią....jak zostać dobrym (czyli dobrze ocenianym) fotografem
fotografia cyfrowa
dworek
fotografia cyfrowa
2009-03-23 10:35:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ocena 5,nie swiadczy o wielkosci artystycznej prezentowanej fotografii(dotyczy kazdej prezentowanej fotografii),lecz o poziomie stawiajacego taka ocene...mnie to wychodzi jakos tak,ze ten,co tak ocenil,sam jest w takim stadium rozwoju talentu w tej dziedzinie sztuki,ze jeszcze sporo lat uplynie,nim choc cos takiego bedzie potrafil zrobic..dyskusja brnie,jak wiekszosc na forum, w kierunku kolejnej rewolucji zlosliwosci.Pozdr...........
fotografia cyfrowa
Afropolak
fotografia cyfrowa
2009-03-23 10:36:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
W skrócie , jeżeli uważasz że zdjęcie nie zasługuje na jakąś tam ocenę to dajesz mniejsza, jeżeli jesteś blokowany to....odpuszczasz sobie, bierzesz prozak, valium, melisę i zapominasz o tym zdjęciu.

Czy jest w tym toku postępowania coś nienaturalnego albo złośliwego - nie. Zatem polecam.
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2009-03-23 10:36:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Afropolak (10:30:52) - twierdzisz, że rozszyfrowałeś intencje autora wątku, tak? a czy aby nie przypisujesz mu własnych?
fotografia cyfrowa
gsowa
fotografia cyfrowa
2009-03-23 10:37:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Afropolak
co polecasz?
TO zdjęcie?
fotografia cyfrowa
mooha
fotografia cyfrowa
2009-03-23 10:38:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
afro- to daj mniejsza, bo ja mam chyba w tym środowisku ignora już u każdego :P
fotografia cyfrowa
joanna_ga
fotografia cyfrowa
2009-03-23 10:40:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Chce Wam się znowu? ;-) Gusta są różne. Też mnie dziwi czasem ilość wystawianych piątek, ale nie sądzę, żeby rozmowa o tym zmieniła cokolwiek...
Jak Afropolak polecam valium tudzież melisę :-)
fotografia cyfrowa
joanna_ga
fotografia cyfrowa
2009-03-23 10:41:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mooha, u mnie nie masz :-P Ja nikogo nie ignoruję
fotografia cyfrowa
dworek
fotografia cyfrowa
2009-03-23 10:43:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ale -mooha- i -Negatywnik- toz wy zdjenciow wcale nie mata. Pozdr.............
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2 | 3
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa