fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Historia pewnego zdjęcia :)
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
mooha
fotografia cyfrowa
2009-03-23 11:28:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja mam zdjęcia, ale nie tutaj :)
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2009-03-23 11:34:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@Afropolak zdziwię Cię, bo dałbym za to zdjęcie ocenę 1, bo na tyle moim zdaniem zasługuje. Dalej powtarzam , że nie kieruje mną zawiść. Wiesz co mną kieruje? Kieruje mną przywiązanie do tego portalu, a jestem tutaj prawie od samego początku, kieruje mną żal, że przez takie działania, poziom portalu spada, bo dobrzy fotografowie zwijają manatki widząc co się tutaj dzieje, a szkoda bo kiedyś poziom był tutaj znacznie wyższy. Oczywiście, że piękno jest odczuciem subiektywnym, ale nie przesadzajmy... są pewne granice.
Piszesz, że jestem zawistny i podajesz definicję z wiki? Jak to się ma do blokowania przezemnie ocen pod moimi zdjęciami? Prawdopodobnie za krótko tutaj jesteś , żeby pamiętać, ale były czasy, że i ja miałem kółko adoratorów moich prac, całkowicie niezasłużenie. Myślisz, że zazdroszczę bo ich straciłem? Mylisz się, zrobiłem wszystko, żeby ludzie mnie nie lubili, bo dzięki temu zyskałem krytyczne uwagi na temat swoich zdjęć zamiast słodkiego pierdzenia pod każdym.
fotografia cyfrowa
Mirkaa
fotografia cyfrowa
2009-03-23 11:37:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Andres, a co Ci się nie podoba w moim komentarzu i że oceniam kogoś wysoko!?, nie powinno Cie to interesować jak i pozostałych tutaj co tylko plują jadem i nic innego nie potrafią robić, najlepiej gnoić tych co są nielubiani i nie należą do waszego Grona TWA , oceniam tak, jak mnie sie podoba i Wara ode mnie za przeproszeniem, bo juz mam tego dość...
fotografia cyfrowa
pattom
fotografia cyfrowa
2009-03-23 11:41:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mireczko -> ale oceniając tak wysoko takiego gniota !!! (ja nie mogę mam ignora :P ) ośmieszasz się i wskazujesz swoją zupełną ignorancję jeśli chodzi o fotografię.

Ja zawinąłem manatki z OB :)
fotografia cyfrowa
kilerus
fotografia cyfrowa
2009-03-23 11:45:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Czy można dostać jakiś schemat TWA'ów na OB?
Chciałbym miec taką mapkę, żeby nie walnąć gafy!
Wiecie, kto, gdzie, z kim... jak się zazębiają, takie tam...
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2009-03-23 11:46:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mirkaa mnie przede wszystkim bawi dorabianie ideologii komentarzami do bardzo przeciętnego zdjęcia. :)))) Inną sprawą, jest to co opisał mooha, że całkiem łatwo się kisić we własnym sosie blokując wszystkich, którzy mają inne zdanie (to już taka ogólna uwaga).
A co mi się nie podoba?
Kiedyś daaawnoo temu na tym portalu admini potrafili działać. Zauważali nadużywanie ocen i potrafili wlepić ignory administracyjne, żeby ukrócić tego typu praktyki. Potrafili trzymać cały portal w garści. A teraz??
No właśnie teraz mógłbym na palcach jednej ręki liczyć autorów od których można się czegoś nauczyć, bo poziom pozostałych prac naprawdę niewiele się różni od tego co jest na Digarcie a i oceny zmierzają w dokładnie tym samym kierunku. Tak i to mi się nie podoba.
fotografia cyfrowa
gsowa
fotografia cyfrowa
2009-03-23 11:49:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kilerus
nie masz jeszcze takiej mapki w głowie?

A co do administracji portalu....
Kiedyś komuś się chciało chociażby wyszukać jakieś ciekawe
zdjęcie do VD, ateraz.... VP i VD to prawie to samo.

fotografia cyfrowa
dworek
fotografia cyfrowa
2009-03-23 11:49:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
-Andres- o poziomie-DigiArt,to raczej ostroznie z krytyka,bo tam wlasnie-mooha- swoje prace wystawia. Pozdr.............
fotografia cyfrowa
kilerus
fotografia cyfrowa
2009-03-23 11:49:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Podobno OB ma wprowadzić taką promocję, że za sto wystawionych w miesiącu czwórek lub piątek użytkownik konta plus dostaje zielone mydełko.
fotografia cyfrowa
Mirkaa
fotografia cyfrowa
2009-03-23 11:50:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
pattom, nie podwazaj mojej krytyki, Ty moze odbierasz jako gniot i reszta tu userów na tym forum, jeśli masz swoją kulturę, to uszanuj tych co widzą i czują inaczej...
fotografia cyfrowa
gsowa
fotografia cyfrowa
2009-03-23 11:50:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dworek
na digarcie jest masę chłamu, ale jak odfiltrujesz chłam
to wystawia tam nieporównanie więcej ciekawych autorów niz tutaj
fotografia cyfrowa
kilerus
fotografia cyfrowa
2009-03-23 11:52:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
gsowa w czym?
Tam co najwyżej może się zmieścić umiejętność ustawienia Av na aparacie i przysłony 8f.
Zdjęcia z karty zgrywa mi mama ;)
fotografia cyfrowa
dworek
fotografia cyfrowa
2009-03-23 11:56:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
odfiltrowalem chlam na DigiArt,i pozostal mnie tylko -gsowa-. Pozdr..........
fotografia cyfrowa
Mirkaa
fotografia cyfrowa
2009-03-23 11:57:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zyczę Wam miłej zabawy ale nie kosztem tych, co myślą inaczej, mają kulturę i szacunek dla innych ...
fotografia cyfrowa
kilerus
fotografia cyfrowa
2009-03-23 12:02:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja mam tylko kulturę dla siebie!!!


P.S.
Zapraszam do mnie.
fotografia cyfrowa
dworek
fotografia cyfrowa
2009-03-23 12:04:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
poziom OB spada,nie przez dodawanie watpliwych prac,i ich przecenianie,ale za przyczyna tych,co cos potrafia zrobic w tej dziedzinie(fotografia),lecz nie potrafia walczyc......najlepiej sie obrazic,i na wszystkich wypiac dupe,i koniecznie czasami cos tam na forum nabazgrac. Pozdr.........
fotografia cyfrowa
kilerus
fotografia cyfrowa
2009-03-23 12:12:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja zrobiłem taki fajny uchwyt na pokrowiec do aparatu i teraz mogę go przypiąć do pasa biodrowego plecaka.
fotografia cyfrowa
dworek
fotografia cyfrowa
2009-03-23 12:16:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
malo powietrza w prawym-zmiana plyty,moze miec wplyw na lepsza zabawe. Pozdr.........
fotografia cyfrowa
kilerus
fotografia cyfrowa
2009-03-23 12:28:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
eeee


A tak szczerze, to jak się zarejestrowałem na Ob, to ludzie narzekali, że poziom upada. Teraz jest gorzej znacznie. Tak sądzę.
Co raz bardziej traktuję to miejsce jako "moją galerię" niż jako miejsce gdzie mogę się coś dowiedzieć. No ale nie demonizujmy, czasami ktoś się znajdzie, kto zauważy, że coś nie gra i zwróci mi na to uwagę. Dlatego warto wystawiać zdjęcia.
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2009-03-23 12:42:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dworek popraw mnie jeżeli źle zrozumiałem Twoje intencje?? Poziom upada przez tych co wytykają zarówno słabe prace jak i ich przecenianie?

Jezeli tak sądzisz to popytaj się czemu tutaj nie ma już takich autorów jak TomiU, Chet, Oza, Maniaszewska, Kleofas, Petroniusz, Licaeon a niektórzy tacy jak LonelyWolf, Magus, Qustra (Asiurek) Adamski dają tutaj zdjęcia sporadycznie i bez większego sentymentu. I pamiętaj, że piszę to jako jedna z osób , które swoim zachowaniem a'la Mirkaa, Studiozz, Etis, Kobra przyczynił się do ich odejścia. Więc możesz mi wierzyć... wiem co piszę.
A te nicki które piszę to jedynie wierzchołek góry lodowej bo było znacznie więcej doskonałych fotografów, którzy już tutaj nic nie dają.
fotografia cyfrowa
dworek
fotografia cyfrowa
2009-03-23 12:45:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
takie wendrowki sa w modzie-dzisiaj tu,jutro na oph,i dalej gdzies..nie ma portalu,ktory nie mial by takich samych problemow. Pozdr...........
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2009-03-23 12:50:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Heh... akurat diametralnie inne powody od Twoich podają ludzie których dokonania fotograficzne szanuję, a którzy zwinęli swoje manatki z tego portalu....
Oczywiście, że zawsze jest pewna migracja, ale ja piszę o konkretnych osobach.
fotografia cyfrowa
dworek
fotografia cyfrowa
2009-03-23 12:51:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a moze nie mieli co pokazac...?Pozdr...........
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2009-03-23 12:54:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja Cię proszę..... A na innych portalach mają co pokazywać?? Rozumiem, że zdjęcia które tam pokazują były/są za słabe na OB?
Ale nie odpowiedziałeś na moje pytanie z posta z godziny12:42, mylę się odczytując Twoje przesłanie??
fotografia cyfrowa
dworek
fotografia cyfrowa
2009-03-23 13:02:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
OB jest portalem dla wszystkich,i niewiele sie tu zmieni,czy sie bedzie z tym walczylo,czy nie..jak ktos jest slaby psychicznie,a cos tam potrafi,to raczej szanse przetrwania ma tu niewielkie...i,albo sie wstawia,i ma wszystko gdzies,albo sie psioczy,wyzywa,i w koncu odchodzi...a co za roznica,ze fotki slabe maja dobre oceny,a dobre,sa omijane..moze to swiadczyc tylko o braku znajomosci..sa portale zamkniete-voal-,jakis street........,gdzie ci zaszufladkowani sa skupieni,i sobie na wzajem kadza...naprowadzanie ludzi na wlasciwa droge,jeszcze sie nikomu nie udalo,od kosciola,po partie,i -Andres- ty tez tego nie osiagniesz. Pozdr............
fotografia cyfrowa
1 | Strona 2 | 3
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa