fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Album pod roboczym tytułem "Obiektywnie rzecz biorąc..." - zapraszam chętnych którzy chcieliby zam
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
sapphire
fotografia cyfrowa
2009-06-25 17:29:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
I jeszcze jedno zrób kalkulację na twardą oprawę, z szyciem i kapitałką - niech to ma wygląd. Przy okazji - weź pod uwagę, że jeżeli 500 egz. bedzie kosztować ok 13 tys. to 1000 egz. kosztować bedzie ok 16 tys. (rzucam z głowy bo nie chce mi się liczyć ale tak to działa). Najbardziej ciekawi mnie zasada doboru zdjęć:) - jeżeli ma to wyglądać jak ocenianie na OB to wielu nie ma szans... Hej i głowa do góry!
fotografia cyfrowa
marekmarian
fotografia cyfrowa
2009-06-25 22:16:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja jestem ciekaw jak to wyjdzie kiedy obok etisa bedzie pattom :) frapujacy bedzie moment doboru osob z tych ktore zglosza akces. pamietaj tez o tym by poinformowac ludzi o takich sytuacjach bo moze sie zrobic chwilami niemilo. Sam dobor osob tez okresla w jakis sposob jakosc wydawnictwa.
fotografia cyfrowa
Afropolak
fotografia cyfrowa
2009-06-26 14:07:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Poczytałem trochę i powiem tak:

Obojętnie od poziomu moich zdjęć, koloru skarpetek dyrektora drukarni z którą pablo77 współpracuje oraz modelu Maybacha który kupi sobie gdy już wszyscy wpłacą pieniądze , jestem zainteresowany taką propozycją.

Przeczytałem wszystkie zarzuty i kalkulacje, i powiem wam że mogę wydrukować sobie na kartkach a4 "album" , spiąć spinaczem, i wyjdzie mnie to 0 zł ( bo skorzystam z drukarki w pracy, a zszywki do spinacza zwinę z tesco ! )
Ale czy taki własny "album" sprawi mi przyjemność ? , czy będę chodził dumny jak paw aż zahaczę głową, a raczej nosem w futrynę ? - no raczej nie !
Po co licytować się na jakość maszyn albo gramaturę papieru ? Według mnie gdyby pablo77 napisał że za jedno zdjęcie wkład będzie wynosił 9000 zł to i tak kłótnia że można taniej nie ma żadnego sensu. Jak ktoś chce i jego zdjęcia nie powodują odruchu wymiotnego to czemu nie !

Pablo77 ma jakiś pomysł, ma chęci i jak domniemam ma także doświadczenie.

Zapominacie że propozycja ma charakter: KTO CHCE TEN WCHODZI W TEN BIZNES
Co do towarzystwa z którym można być umieszczonym w albumie pablo77 to wystarczy że rada ustali listę autorów i wtedy "my" podejmiemy decyzje czy w to wchodzimy.

Jaki jest sens wykłócać się czy to jest możliwe czy nie, czy jest sens czy nie, czy rada wybierająca fotografie będzie się składała z Kobry, czy z Dworka ( nicki dobrane przypadkowo )
Niech ktoś mi wyjaśni po co natłuczono tutaj 3 strony postów ?

Pablo ogłosił, poprosił o kontakt na priv i tyle ! Ktoś chce się podjąć podobnego zadania - droga wolna, ktoś chce skorzystać z oferty - droga wolna. nie podoba się - trudno.
fotografia cyfrowa
1 | 2 | Strona 3
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa