fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Na OB polityka zamiast fotografii
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2009-10-18 16:57:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
jevel
fotografia cyfrowa
2009-10-18 18:22:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
to ci nowina...
fotografia cyfrowa
PoulN
fotografia cyfrowa
2009-10-18 18:42:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja niet panimaju
fotografia cyfrowa
gsowa
fotografia cyfrowa
2009-10-18 22:58:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja też nie
fotografia cyfrowa
tomi
fotografia cyfrowa
2009-10-18 23:30:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No i co?
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2009-10-19 01:28:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
pewnie jajco,
bo nie wiem co odpisać na takie pytanie, a mam jak zawsze dość ostre pióro, to po co ma się marnować
;-)
fotografia cyfrowa
PoulN
fotografia cyfrowa
2009-10-19 21:26:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Eee dawaj!; pisz, pisz ;)
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2009-10-19 22:31:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wersja spiskowa, piętami tupiącego dziecka, czy do druku?
;-)
fotografia cyfrowa
Lifter
fotografia cyfrowa
2009-10-21 11:18:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Syckie 3, kazdy wybierze sobie mu pasujaca do pogladow.
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2009-10-21 11:39:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
I wersja spiskowa:

-jpk chroni zdjęcie ptaszka w pozycji zasadniczej autorstwa on70 (to z rozmyciem słabym na pierwszym planie, przypadkowym tłem itd.)
i wykreśla moje zero pod słabą pocztówką

-następnie wchodzi na zdjęcie skimiego (link na górze wątku), które zachwalałem pod fotą pticy i moderuje je wraz ze swoim kumplem z podwórka, a w przyszłości postawi tam znak plus przy czyjejś krytyce negatywnej, może nawet ją poleci . teraz zastanawia się, że warto też polecić krytykę pozytywną pod zdjęciem ptaka, taką przeciw ulicznikom, rozmazańcom i miszczumiom pseudoartyzmu wszelakiego, bo w jego mniemaniu sztuką jest wybranie czerwonego filtra do niebieskiego nieba i czerwonych cegieł. Myśli: "może nawet polecę taką pozytywną krytykę pod ptakiem.
;-)

-następnie oczyszcza różne komentarze pod pticą, pozostawiając wypowiedzi, że moja ocena to "chamówka", itp.

-pod zdjęcie skimiego trafia kapitan żbik i likwiduje wymoderowanie, przywracając fotę z niebytu



II wersja małego dziecka:

[Kurcze, dziś nie mam nastroju jakoś. Może ktoś napisze za mnie?]



III wersja do druku:

Przeciwstawne foty mają sporą publikę. STOP
Moderatorzy przelewają cieplejszą krew. STOP
Kera wygląda na ubawionego. STOP
Wdzięczni autorzy wręczają krematorowi kwiaty. STOP
;-)
fotografia cyfrowa
Lifter
fotografia cyfrowa
2009-10-21 13:24:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mnie tam pasuje III.

A wersja II

Ludzie som gupi, bo nie rozumiejom, ze jak JA mowie, ze cos jest ladne/do bani, to znaczy ze tak jest. Zawsze!

,,,,,,Mamoooo!!!, A oni nie chca mnie sluuuchaaac! :) Moge im przyjeb*ac?!
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2009-10-21 13:28:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dobre :-)
fotografia cyfrowa
on70
fotografia cyfrowa
2009-10-21 14:09:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wszędzie czai się zło...chcą mnie zgładzić!podsłuchują mnie!śledzą mnie!zło jest wszędzie!słyszę głosy!to jeden wielki spisek!...
fotografia cyfrowa
on70
fotografia cyfrowa
2009-10-21 14:15:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
widać po tym zdjęciu(nieszczęsnego kwokacza),że znaczna większość interaktywnej społeczności Obiektywnych woli zażywać prostego,ale jasnego i klarownego w przekazie, piękna pocztówkowych ptaków....niż szamotać się i rozwiązywać jakieś mgliste rebusy,ułożone z kawałków muru,albo ulicznego bruku...
...być może niektórzy nazwą to piękno prymitywnym,ale w moim odczuciu wywołuje ono w człowieku znacznie większą emocję,niż kontemplowanie chodnika...
...jest to, emocja wypływająca z najgłębszych ludzkich atawizmów,choćby z tej racji,że jesteśmy częścią łańcucha natury...jej piękno,harmonia i ład,towarzyszą nam od zawsze...tak powstały pierwsze malowidła naskalne,przedstawiające zwierzęta i tak działają dzisiejsze obrazy natury...
...nie twierdzę jednocześnie,że coś co zwie się fotografią uliczną,lub jej pokrewnymi,nie może przekazywać emocji...ale,żeby ta emocja,została tam zawarta,nie wystarczy proste umieszczenie dwóch lub więcej elementów,które w jakiś tam sposób korespondują ze sobą,czy to kształtem,czy przeznaczeniem,lub podobnie...to dużo za mało...samo rozwiązanie rebusu pod tytułem :skojarz cień rowerzysty z psią kupą,na takiej zasadzie,że stryjeczny dziadek,wujka rowerzysty,był w pruskiej armii weterynarzem,to za mało...to nie wywołuje moich emocji...przekaz,żeby zawierał jakąkolwiek emocję,musi zagrać na naszym poczuciu estetyki,niektórym wystarcza do tego pocztówkowy ptaszek,ale jak widać niewielu odczuwa szok,przyjemność,lub jakikolwiek inny stan patrząc na zagmatwany układ miejskich płyt chodnikowych...zdjęcie,obraz,utwór muzyczny,bez emocji jest tylko eksperymentem autora,często zrozumiałym jedynie jemu...
fotografia cyfrowa
Satie
fotografia cyfrowa
2009-10-21 14:34:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Keramodnor - mam wrażenie, że gubisz się już w dyskusjach i polemikach, które prowadzisz. Link, który podałeś na rozpoczęcie wątku nie równa się linkowi do żadnego ptaka.
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2009-10-21 15:25:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kera - co Ty wąchasz? :/
fotografia cyfrowa
Lifter
fotografia cyfrowa
2009-10-21 16:05:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
on70 - nie generalizuj. Po prostu niektorzy szukaja w fotografii WIECEJ niz inni. Co nie czyni ich lepszymi od reszty, ale z drugiej strony nie mozemy mowic, ze wiekszosc ma racje, bo jest wiekszoscia i tym samym ich gusta sa sluszne. Urok swiata polega na tym, ze sa i tacy, i tacy, a ich poglady sie scieraja. I kazdy z nas moze sie samemu sytuuwac gdzies "pomiedzy" rozmaitymi skrajnosciami.

Dla mnie fota ma cieszyc oczy. Jesli przy okazji zmusi mnie do myslenia, to juz dodatkowy bonus. Twoj ptasiek mnie nie zmusil ale niewatpliwie ucieszyl moje oczy. Foty Kery czasem nie ciesza moich oczu ale za to zmuszaja mnie do myslenia. Tyz piknie.

Ludzie, piekno czegos jest subiektywne, bo niczym go sie zmierzyc/zwazyc nie da. Nie ma co sie klocic, czy zdjecie ptaska jest piekne/artystyczne. Dla kogos jest, dla innego nie jest. I to jest wlasnie piekne. Piekno tkwi w roznorodnosci.

Dodam tez, ze krytykom danej fotki zwykle sprawdzam ich PF (i nie mowie tylko o krytykach swoich fotek). I jesli maja tam fotki o podobnej tematyce, to ich krytyka w moich uszach brzmi duzo glosniej i mocniej - gdyz wiem, ze wiedza o czym mowia. (Toz samo z pochwalami). Jesli ktos uznaje cudze fotki za trywialne, niech zrobi takie same ale duzo lepsze. I je pokaze. I wowczas nie trzeba bedzie dyskutowac, bo wystarczy spojrzec. :)

fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2009-10-22 01:29:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Satie,
Jednak inni wiedzą o czym piszę i to wystarczy. Nie wiesz o co kaman, to wątek nie dla ciebie i tyle.
;-)
fotografia cyfrowa
autograf
fotografia cyfrowa
2009-10-22 01:37:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Blokada oceniania jest dla tchórzy.
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2009-10-22 02:12:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
separatysta,
lubię wąchać winyl
fotografia cyfrowa
KLi
fotografia cyfrowa
2009-10-22 03:44:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Na zdrowie! :)
fotografia cyfrowa
Satie
fotografia cyfrowa
2009-10-22 09:28:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Doskonale wiem o jakie zdjęcie kwokacza kaman. Sorry, że wparowałem nieproszony na Twój wątek... To się więcej nie powtórzy...
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2009-10-23 02:06:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No to już wiadomo, kto się gubi.

;-)
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa