fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Puste konta
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
marek_a
fotografia cyfrowa
2010-02-20 22:33:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Verehrt und Angespien :)
fotografia cyfrowa
Axel
fotografia cyfrowa
2010-02-20 22:40:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No proszę, jesteśmy świadkami powstawania policji obywatelskiej :)
Jedno pytanie... jaki to ma związek z robieniem zdjęć?
fotografia cyfrowa
marconi
fotografia cyfrowa
2010-02-20 22:49:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Axel - jak obywatelskiej to "milicji"
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2010-02-20 23:00:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@Axel, w tym właśnie sęk, że nie ma to żadnego związku.
Problem nie jest sztuczny, bo istnieje i puste konta są - głównie chodziło mi o konta, które sieją zamęt, których właściciele logują się po to, by komuś naubliżać, by atakować personalnie, a także o te konta puste, pod którymi kryją się zablokowani userzy.
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2010-02-20 23:17:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
neojmx (23:00:05) - a co? budda wrócił?
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2010-02-20 23:24:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mordko, nie i nie o to coś mi chodziło. Po prostu dzisiaj przeglądałem kilka profili i patrzyłem na wypowiadających się w nich i oceniających prace - zastanowiło mnie, dlaczego niektóre nieznane mi konta wypowiadały się pod dobrymi pracami negatywnie, chciałem sprawdzić, jakież to oni śliczne zdjęcia robią i niestety, w kilkunastu przypadkach nie dowiedziałem się, bo nigdy nie wstawiali tutaj zdjęć. Inni mieli usunięte foty, a w komentarzach pozostałych pod ich usuniętymi kontami, byli userzy, których krytykowali.
Ale, jeśli to jest w porządku, to przepraszam za niepotrzebny wątek.
fotografia cyfrowa
.......
fotografia cyfrowa
2010-02-21 01:58:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ten numer NIGDY nie przejdzie, ...usunięcie przez administracje "czystych" kont. Więcej kont to więcej kliknięć. Więcej kliknięć to "atrakcyjniejszy" portal. Atrakcyjniejszy to np. opłaty za reklamy wyższe. OB to nie Voal. gdzie Adminowi zależy na jakości portalu a nie na ilości użytkowników... Moim zdaniem dyskusja do niczego nie doprowadzi i nic nie zmieni. A co na to Admin? Przeczytajcie zasady użytkowania.:-DDD Chyba wszystko jest jasne...

Z drugiej strony, ja też robiłem już dwa razy całkowitą czystkę w swoim PF. Trzy razy więc nie miałem ani jednego zdjęcia i "wkurzałem" innych.:-DDD
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2010-02-21 12:12:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"...to nie Voal. gdzie Adminowi zależy na jakości portalu..."

Gwoli ścisłości, umówmy się może, że zależy na jakości ZDJĘĆ w portalu Voal. I wtedy będzie bezdyskusyjnie.
;-)
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2010-02-21 12:21:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Skoro mu (temu adminu) tak zależy, to dlaczego tyle tam dziadowizny... :o)
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2010-02-21 12:32:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wowa,
ale tu, na OB, jest więcej dziadowizny i są obrazki uznawane za miał w przeciętnym labie w Tczewie. Tam tak nie jest.
;-)
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2010-02-21 12:41:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
aż dziw, że niektórzy wracają jak bumerang. Tutaj. Nie tam :D
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2010-02-21 12:48:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
W sensie, że wracają codziennie, czy tak jak.... mea?
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2010-02-21 12:50:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
właśnie tak
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2010-02-21 13:04:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
svol,
to w sensie drugim niech się wypowie mea i Cris70.
Jako wracający codziennie mogę powiedzieć, że :
- złom fotograficzny mnie bardziej śmieszy niż odstrasza
- fajnie obserwować jak Autor... np. szpilek zaczyna od śmieci i szybko dochodzi do super obrazów, które można nie tylko docenić, ale i polecić
- cenię sobie zdanie wszystkich, całej społeczności OB, dużej i różnorodnej
- plwam na zdanie całej powyższej społeczności tak intensywnie, jak intensywnie cenię jej zdanie
itd. itp. czyli jest tu wiele elementów (w tym i techniczne posługiwanie się portalem), które sobie chwalę.

Natomiast nie ma to nic wspólnego ze zdaniem, że tam admin dba o poziom prac. Tam dba o poziom prac, tu nie dba, ja tu jestem często, a tam rzadko. To są zupełnie różne sprawy i nie ma co "przykrywać" wypowiedzi o dbałości na Voalu, zdaniem, że tu wiele osób wraca codziennie pod swoją postacią, lub co jakiś czas pod nowymi postaciami.
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2010-02-21 13:34:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
keramodnor -> to tylko prawo statystyki. :o)
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2010-02-21 13:43:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wowa,
dokładnie tak
:-)
fotografia cyfrowa
.......
fotografia cyfrowa
2010-02-21 14:13:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@Kera, użytkownikom Voala też zależy na wysokiej jakości zdjęć - zgadza się. Z drugiej strony, nie sądzę by użytkownikom OB na tej jakości nie zależało. Każdy jednak różnie definiuje słowo "jakość". Z "pomocą" (tam) spieszy więc Admin. TYLKO tysięczne grono użytkowników powinno chyba rozwiać Twoje wątpliwości...:-D
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2010-02-21 17:48:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
blexen (14:13:55) - poprawka: użytkownikom Voala też zależy na zdjęciach, jakie sami robią
(co subtelnie zmienia niektóre reperkusje takiej polityki)
a jeszcze bardziej zalezy na braku krytycznych opinii
(co można interpretować w ten sam sposób, ale to już trudniej)

ale co to ma wspólnego z martwymi lub ledwie ozywionym kontami na OB?
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2010-02-21 18:51:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Marta,

Temat pustych kont (tytuł błędny w stosunku do treści pierwszego postu) jest już chyba zakończony.

Przypomnę, że można tu mieć konto bez zdjęć i komentować. Można to robić nawet raz na kilka lat. Można mieć przysłane zdjęcia na portal, które nie są widoczne w galerii i nie są widoczne dla nikogo w portfolio.

Cały wątek to brak precyzji i para w gwizdek.
;-)
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2010-02-21 18:54:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
blex,
Nie zrozumiałem o jakie moje wątpliwości chodzi. Mnie się wydaje, że nie mam wątpliwości.
fotografia cyfrowa
.......
fotografia cyfrowa
2010-02-21 19:03:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@Mordecai: tyle ma to wspólnego że dwie platformy fotograficzne stworzone w jednym i tym samym celu różnie funkcjonują, (czyt. inaczej się reprezentują). W głównej mierze za sprawą samych użytkowników ale także w znaczący sposób dzięki redakcji. Tamtej redakcji tak jak bardzo zależy na autorach "z najwyższej półki" (wstępna selekcja), tak nie zależy jej na pustych i marudzących kontach. Do grona OB może przyłączyć KAŻDY kto tylko chce. Nawet ten kto niema NAJMNIEJSZEGO pojęcia o fotografii. Ktoś kto np. usunął parę swoich pierwszych gniotów bo reszta na dzień dobry mu je (słusznie) zjechała nie musi usuwać konta. Inaczej: NIE MOŻE go usunąć bo redakcja OB to uniemożliwia. Wnioski napływają więc same... Ktoś może z konta nie korzystać, ale czy to zrobi i nie będzie "siał fermentu" (np. w ramach rewanżu) to już naszą kochaną redakcje mniej interesuje. ...Liczy się głowa, (nie jakość).:-DDD

A teraz zamilknę bo będę pierwszy który zniknie dla przykładu i jako dowód na to że naszemu kierownictwu jednak zależy na jakości.:-DDD
fotografia cyfrowa
.......
fotografia cyfrowa
2010-02-21 19:12:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@Kera: cieszę się i przepraszam - niefortunnie zbudowałem zdanie.:-D
fotografia cyfrowa
PiotrekOK
fotografia cyfrowa
2010-02-21 19:12:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mam wrażenie, że tamten portal został założony przez klub miłośników zwierząt (Wystarczy przejrzeć najnowsze zdjęcia):) A wstępna selekcja niewiele daje w uzyskaniu ciekawych zdjęć na co-dzień. Podobnie było z FotoTok-iem
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2010-02-21 19:25:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jak można porównywać Foto Tok do Voala . . . . ?
fotografia cyfrowa
PiotrekOK
fotografia cyfrowa
2010-02-21 19:29:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A dlaczego nie ? skoro porównuje się Voal do OB ?????
fotografia cyfrowa
1 | Strona 2 | 3 | 4
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa