fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Ciekawe...
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2010-02-28 09:44:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://michal-buddabar.blogspot.com/2010/02/opusciem-foto-kibel-obiektywnipl-tylko.html


mam nadzieję, że na stałe....:-)
fotografia cyfrowa
Achaj
fotografia cyfrowa
2010-02-28 12:08:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie ważne kto.. ale pewien facet powiedział mądrą rzecz..

"prawdziwego faceta poznać nie po tym jak zaczyna.. ale jak kończy.."

cóż..
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2010-02-28 14:40:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
corazon,

Nie bądź taki. Z buddą drę zawsze koty, ale uważam, że siła takiego portalu jest właśnie w różnorodności.
Ponadto budda robi fotografię, a nie cyka kwiatki, to jest pewne, a więc jako twórca ma prawo do bycia tu, nawet kosztem Twojego lekkiego szoku.
Nie widzę też w tym zakresie różnicy między buddą, Tobą, czy mną.

PS. Jak ktoś się zgodził na bycie moderatorem, to powinien się ugiąć, wznieść i dostosować, a nadto być sługą innych twórców przy szczególnym uwzględnieniu ich dziwnych charakterów.
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2010-02-28 14:54:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
kera

Ja rozumiem, że artysta tego formatu ma fochy, ale trzeba mieć choć trochę kultury, której to brakowało buddzie...:-)
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2010-02-28 15:45:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
corazon,

Odstawmy twierdzenia, że budda jest artystą jakiegoś formatu, bo w sumie nie wiem, czy piszesz poważnie, czy się nabijasz. Jest twórcą fotografii, które nie są zwyczajnym cykaniem kwiatów na czarnym tle. Może trzymajmy się konkretów, a nie ironii, czy sarkazmów.

Budda do mnie dzwonił jednego dnia dwa razy z pretensjami (niczym do moderatora) i kilka razy do mojego pracownika. Wczoraj pod zdjęciem ZAK'a napisałem dlaczego się fota nie podoba i oceniłem na zero. Po czym ZAK napisał moje imie i nazwisko i stwierdził, że zna mój numer telefonu. Proponował mi rozmowę telefoniczną i że się dowiem czegoś o sobie. W sumie to oceniam buddę za bardziej kulturalnego, bo pisał tylko moje nazwisko i nie straszył, że się czegoś o sobie dowiem, tylko zadzwonił z prostym żądaniem wykasowania jednego komentarza, i już. To może ZAK zniknie?

Ja na przykład nie chcę by znikał ZAK, budda, jpk, corazon, hiteroh, itd. itp., bo tak, to można zamknąć ten portal. Może ktoś zniknąć z portalu, ale niech to będzie borzoj w swym najsłabszym okresie.
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2010-02-28 16:10:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
pozory mylą
fotografia cyfrowa
PiotrekOK
fotografia cyfrowa
2010-02-28 16:50:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Moim zdaniem od dłuższego czasu była mowa o burdelu na tym Portalu. Notorycznym obrażaniu userów itp. Działaniem niezgodnym z zasadami. Uważam, że nie ma świętych krów. Portal ma zasady i zaczął je niedawno stosować. Stąd te zniknięcia ostatnio. Uważam, że powinno dotyczyć to każdego w tym ZAK-a jeśli tak działał. I zgadzam się z poprzednimi reakcjami.
fotografia cyfrowa
joanna_ga
fotografia cyfrowa
2010-02-28 19:24:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Artysta, nie artysta, kultura się przydaje ;-)
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2010-02-28 19:58:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No, ale chociaż mi podziękował na blogu...:-)


fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2010-02-28 21:21:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
proszę aby buddabar pozostał na portalu Obiektywni.pl ; przeanalizowałem - co napisał kera i w dalszym ciągu jestem 'za'
fotografia cyfrowa
filipwrx
fotografia cyfrowa
2010-02-28 22:30:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Szkoda że nie da się włączyć jedynie możliwości publikowania:). Zero komentarzy, same zdjęcia. W tym przypadku było by idealnie. I teoria keramodnora była by w 100% prawdziwa. Artysta by został ,a dymiarz nie miał by prawa głosu:)
fotografia cyfrowa
kaja_
fotografia cyfrowa
2010-02-28 23:15:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mnie bardzo szkoda, że nie ma tu buddy. Jego zdjęcia zdecydowanie zawyżały poziom.
fotografia cyfrowa
arturdy
fotografia cyfrowa
2010-03-01 00:27:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Być może słowna forma przekazu gorzej wychodzi Buddabarowi niż obrazowa - zdecydowanie jednak jestem przeciwny blokowaniu kont uzytkowników. Jeśli ktoś czuje się obrażony czyjąć wypowiedzią - zawsze ma prawo do riposty, jeszcze lepiej zaś zwyczajnie: umówić się na wódkę (czy inny mniej lub bardziej szlachetny trunek z herbatą a kawą na czele) i wyjasnić sobie wszelkie różnice poglądów:). A swoją drogą - "pyskówki" całkiem niezłego pieprzu obiektywnym dodają:>
fotografia cyfrowa
.......
fotografia cyfrowa
2010-03-01 02:27:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ciekawe ...to wszystko tutaj. Bardzo ciekawe.
Na temat Michała nie będę się wypowiadał bo moja "miłość" do niego może być co niektórym znana a poza tym podobno nie powinno się obrabiać czyjegoś tyłka za jego plecami. Krótko więc - tak jak Joanna: "kultura się przydaje".:-D
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2010-03-01 09:00:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
buddabar 2010-01-18 17:11:33 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
0,1 :) - mogłes się czymś lepszym pożegnać panie by corazon :) pa pa

los bywa przewrotny, ja jestem a jego już nie ma....


Swoją drogą budda robił świetne foty, ale czuł się jak guru który prowadzi swoją sektę jedynie słuszną buddabarowską drogą...poza tym miał kilka ostrzeżeń w postaci krótkich blokad, ale okazały się niewystarczające, podobnie jak w przypadku ennio.
Widocznie nie nadaje się do współistnienia wśród ludzi, a szkoda....
fotografia cyfrowa
Wojciech
fotografia cyfrowa
2010-03-01 10:26:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja likwidacji konta buddy nie popieram i postuluję przemyślenie tej decyzji - wielu dobrych fotek przez to nie zobaczymy
fotografia cyfrowa
Zimbabwe
fotografia cyfrowa
2010-03-01 12:23:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Też mi brak fotek Michała - umiałem rozpoznać jego styl nawet kiedy publikował anonimowo.
Fakt - czasem zbyt szybko się gotował albo nazywał rzeczy i ludzi zbyt dosłownie. No ale kto teraz będzie krytykował Blexena, Mordecai albo JPK? Nuda jest... I nie wiem tez gdzie wcięło moją ulubioną Madzię B.? Kto widział..., kto słyszał..., kto wie?
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2010-03-01 13:13:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zimbabwe (12:23:19) - "kto teraz będzie krytykował Blexena, Mordecai albo JPK?" . . . . . co do mnie: mam nadzieję, że nieustająco krytykowały mnie będą setki użytkowników OB (z wyjątkiem jednego, którego komentarze blokuję i tak zostanie)
... aczkolwiek jak zawsze wolałabym, aby krytyka nie dotyczyła mnie, lecz wystawianych przeze mnie zdjęć ;)
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2010-03-01 13:17:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wojciech (10:26:52) - i inni postulujący przywrócenie konta buddy na OB

zaobserwowawszy, że zostało zablokowane także jego konto na plfoto oraz na OPh, zaryzykuję przypuszczenie, że wydarzyło się tam coś jeszcze, co nie kwalifikuje się do rozstrzygnięcia przy wódce
fotografia cyfrowa
PiotrekOK
fotografia cyfrowa
2010-03-01 13:32:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Podobnie jest z Magdą B...
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2010-03-01 13:54:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mordecai,
Moim zdaniem, tacy jak Ty, mieli jakieś prawo głosu przed zablokowaniem buddy. Teraz więcej czytaj i mniej pisz.
fotografia cyfrowa
.......
fotografia cyfrowa
2010-03-01 14:48:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@Zimba: gdyby sprawa ograniczała się tylko do samej krytyki to byłbym (nie tylko ja) Happy. Niestety było też trochę podejść od ...tyłu, lub jak kto woli: strzałów poniżej pasa... To że Michał ma (większość) świetnych prac nie trzeba chyba kwestionować. To że zachowywał się (przeważnie) nieładnie też nie ulega dyskusji... Wiadomo, adrenalina jest lepsza niż miód (mz) ale niewolno przy tym zapominać o szacunku i poszanowania dla innego człowieka. W końcu to nie knajpa tylko platforma skupiająca ludzi w jednym celu, ...z pasji do fotografii. Tak mi się wydaje.
fotografia cyfrowa
Wojciech
fotografia cyfrowa
2010-03-01 15:04:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
budda pewnie zaszumiał, nic nowego
ale likwidacja konta zalatuje cenzurą, i to źle skierowaną - skreśla się obrazki aby zapobiec pyskówkom
czy nie po to portal ma moderację, by pyskówki gasić w zarodku ? czy moderacja prewencyjna i totalna nie jest zwykłym wygodnictwem i nadużyciem "władzy" (cudzysłów nieprzypadkowy - im mniejsza władza, tym większy zamach musi brać)
fotografia cyfrowa
Zimbabwe
fotografia cyfrowa
2010-03-01 15:15:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Co się stało z Magdą B. ...
Była taka podobna piosenka Perfectu :)
fotografia cyfrowa
gsowa
fotografia cyfrowa
2010-03-01 15:20:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
o właśnie
gdzie Magda????
zlikwidowała konto?
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa