fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
the same....
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Lifter
fotografia cyfrowa
2010-04-03 13:31:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Fant

"Obiektywni.pl - o fotografii rzeczowo i z czymś-tam".

Czasme rzeczowa ocena brzmi "gniot". Co do mnie staram sie zwykle oceny typu 0 czy -1 uzasadniac, tzn. gdy widze ze to ma sens, bo jak ktos wstawi zdjecie z komorki na 300 pix z kotem i zatytuluje "kot" albo odkryje istnienie zachodu slonca za pomoca w/w komorki, to mi sie nawet gadac nie chce, szkoda mego czasu. Problem w tym, ze wielu poczatkujacych po dostaniu nieladnej oceny z ladnym uzasadnieniem i tak strzelaja fochy, obrazaja sie, snuja teorie spiskowe w przedziale "zazdroscisz mi talentu" do "bo mnie nikt nie lubi, bo jestem poczatkujacy i nie mam TWA" (podkreslam - CZESC) i czasem sie po prostu odechciewa chciec. Co do mnie to tez nieraz wystawiam fotki IMO b. dobre/udane itd. i albo przechodza bez echa albo pare dwojek zbieraja i finito. I co? I nic. Wystawiam gdzie indziej. Jak i tam jest podobnie, to dochodze do wniosku, ze widac dopadl mnie syndrom "moje dziecko najpiekniejsze na swiecie".
Dodam, ze udalo mi sie zrobic pare udanych zdjec przez te lata - i TE fotki jakos sie WSZEDZIE podobaja (mniej lub bardziej, ale sie przebijaja). Wnioski z tego dosc oczywiste "madrosc zbiorowa" oceniaczy raczej sie nie myli. :P
fotografia cyfrowa
triodante
fotografia cyfrowa
2010-04-03 14:43:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
to jak to jest Lifter...bo to jest bardzo wdzięczny temat...z tym wystawianiem fotek na iluś tam portalach jednocześnie...
z którego portalu są najbardziej wiarygodne? z tego gdzie najlepiej oceniają? z tego gdzie najwięcej jest wpisów, czy z tego najbardziej snobistycznego?
i czy interesują Cię tylko komentarze "bohemy", a reszta to wypełniacze tylko?
:-)))
czy może chodzi tylko o dotarcie do potencjalnie największej liczby oglądaczy? s hmmm na serio na każdym ten sam skład userów w przeróżnych konfiguracjach...
?
:-)
fotografia cyfrowa
Lifter
fotografia cyfrowa
2010-04-03 16:03:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wystawiam na 2 duzych (ten i plfoto) plus jeden sporo mniejszy, plus forum posiadaczy Alf. Nie wiem ktore oceny sa wiarygodne, ogolnie pokrywaja sie :), czasem jaka fotka tu przeminie a tam wyplynie, albo odwrotnie. Interesuje mnie kazdy komentarz, gdyz fajnie jest spojrzec na siebie cudzymi oczyma. Oczywiscie najbardziej lubie cos wiecej niz "fajne/ma w sobie cos", bo czasem ktos widzi to w tych fotkach, czego ja nie widzialem je robiac. A juz najwieksza radosc mam jak mi sie podaje zrodla "inspiracji", gdzie w 3/4 przypadkow pierwszy raz slysze te nazwiska. Ale zawsze zagladam... patrze... wiem wiecej. :)
Ogolnie mam zasade "pochwala mnie nie wbija w pyche, przytyk nie wpedza w depresje". Zabawa, panie, zabawa i nic wiecej. Fajnie jest robic dokladnie to co sie chce, jak sie chce, kiedy sie chce, bo sie chce. :)
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2010-04-03 16:06:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Lifter,
moje oceny są wiarygodne.
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2010-04-03 16:14:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
He he he he ;)
fotografia cyfrowa
joanna_ga
fotografia cyfrowa
2010-04-03 17:18:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja czasem wrzucam zdjęcia na onephoto. Raczej tam nie komentuję, nie mam znajomych. Z rzadka ktoś mi skomentuje zdjęcie. Czasem ktoś oceni, a nawet o dziwo, poleci, co tutaj raczej mi się nie zdarza. Cieszę się, jeśli wrzucam tam zdjęcie, a ono nie zostaje od razu wymoderowane. Ostatnio zdarza się coraz częściej, że mi nie moderują ;-) :-D
Bywa, że tu mam czwóreczki, tam się nikt nie zachwyci, bywa i odwrotnie.
Ocena to ocena - zależy od tego kto ocenia, jakie zdjęcia lubi i czy mnie lubi ;-), jaki ma humor itd itp. Przywiązywać się specjalnie do ich wartości nie należy. Najważniejsze to czerpać przyjemność z fotografii, czego sobie i Państwu serdecznie życzę :-)
fotografia cyfrowa
Lifter
fotografia cyfrowa
2010-04-03 17:31:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kermanodnor - a powiedzialem, ze nie? Masz swoja skale ocen i twardo sie jej trzymasz. Nie zawsze sie z nia zgadzam (tak pod moimi jak cudzymi fotkami) ale akceptuje twoje widzenie bez mrugniecia okiem.
fotografia cyfrowa
Lifter
fotografia cyfrowa
2010-04-03 17:41:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Sry za przekrecona ksywke, nieumyslnie.
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2010-04-03 18:20:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Liter,
Nie przejmaj się, pisz mi kremator.
;-))))))
fotografia cyfrowa
1 | Strona 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa