fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Wzruszyłem się...
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
seth3
fotografia cyfrowa
2010-08-21 02:32:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a ja mam banie:D
fotografia cyfrowa
auto_joker
fotografia cyfrowa
2010-08-21 02:45:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jeśli te banie są na "wstydliwym miejscu" to może się zdarzyć, że więcej Koleżanek z serwisu i tylko dla czystej formalności dodam Kolegów może swoje wzruszenie okazać, o czym raczę uprzedzić ... :-)
fotografia cyfrowa
kris_wit
fotografia cyfrowa
2010-08-21 08:29:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Uwielbiane są tu takie wątki. Można się powyżywać do woli ? Prawda? A wypowiedź im bardziej sarkastyczna tym lepiej . Marność i żenada!
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2010-08-21 10:08:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Cris70: spokojnie, przecież żegnam tu cyberfoto a nie Ciebie...:-)
fotografia cyfrowa
ant_z
fotografia cyfrowa
2010-08-21 10:43:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
cyber vel yohn, taaa, a świstak siedzi i zawija w sreberka. nie jesteś pierwszym userem, który ostentacyjnie żegna się z portalem po czym wraca zakłada nowe konto (które potem też oczyszcza z fot) i z uporem maniaka twierdzi, że to nie on. To właśnie jest żałosne. To, że ty i tobie podobni, z których jeden zabrał również głos w tym wątku, nie macie nawet malutkich jaj. Ot choćby tylko takich aby przed samym sobą przyznać się, że nie potraficie znieść krytyki waszych prac, że mimo 40/60 lat potraficie niczym trzylatki zebrać swoje zabawki i zniknąć, by szybko wrócić. Nie umiecie po prostu przejść do porządku nad krytykami i robić swoje mimo wszystko, robić swoje bo tego chcecie, bo uważacie to za słuszne. To właśnie jest dziecinada i nieodparte pragnienie akceptacji przez innych waszej twórczości. Jej brak wywołuje frustrację, a jej efekty są takie jak widać.
fotografia cyfrowa
Zimbabwe
fotografia cyfrowa
2010-08-21 13:17:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hehehe... uderz w stół... ;)
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2010-08-21 14:37:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
kris na prezydenta!!
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2010-08-21 14:47:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ant_z ----->> ....' i robić swoje bo tego chcecie , bo uważacie to za słuszne . . . ' -
ja już teraz deklaruje , że jeśli staniesz do następnych wyborów prezydenckich , to nie tylko ja , ale i moja Rodzina zagłosuje na Ciebie .
Bardzo mądrze napisałeś - ja już wcześniej w tym wątku wspomniałem , że na OB jest wielu mądrych ludzi ; i właśnie tym różni się ten portal od wielu , wielu innych . Miłego dnia życzę .
fotografia cyfrowa
BETI
fotografia cyfrowa
2010-08-21 14:48:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@prorok....to już mamy wspólnego kandydata:o))
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2010-08-21 14:53:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
i tak trzymajmy
fotografia cyfrowa
LucaBrassi
fotografia cyfrowa
2010-08-21 18:48:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
idzcie na piwo lepiej. wlasnie wrocilem z koncertu galowego lowienia jelenia. nalewki odlot:) tez na mrówke mogę.
fotografia cyfrowa
ant_z
fotografia cyfrowa
2010-08-21 18:55:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
po nalewkach, to na każdego można :D
fotografia cyfrowa
LucaBrassi
fotografia cyfrowa
2010-08-21 19:05:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hehe
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2010-08-21 22:18:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Fuj... ;o(
fotografia cyfrowa
cyberfoto
fotografia cyfrowa
2010-08-21 22:19:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ant_z......... oczywiście masz rację....własnie taki język ,którego użyłeś jest tutaj odbierany jako ten jedyny i najmądrzejszy...to jest rzeczywiscie żałosne...widzisz ja nie mam pojęcia kto zakłada nowe konta i wyrzuca swoje zdjęcia....mnie takie pierdoły nie interesują...i nieważna jest dla Ciebie obraźliwa pod moim adresem krytyka corazona....nie dotycząca zdjęcia...nieważne jest również dla Ciebie i to ,że ów pan upubliczna fragmenty treści prywatnej korespondencji pomiedzy nami....Właśnie to jest problem a nie to wszystko o czym piszesz...reszty treści Twojego referatu nie podejmuję się oceniać..myślę ,że piszesz w nim o sobie...ton całej treści jest przykry ale to się tutaj dobrze sprzedaje...no cóż...żenujące...ale teraz już wiem dlaczego tak jest...kiedyś skrytykowałem foto corazona i Twój jakiś wpis...COŚ MI TERAZ ZAŚWITAŁO...to jest to!


pozdrawiam
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2010-08-21 22:30:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
iluminacja :D
fotografia cyfrowa
ant_z
fotografia cyfrowa
2010-08-21 22:31:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
od rozwiązywania problemów wynikających z obraźliwych krytyk i publikowanych publiczne prywatnych wiadomości jest moderator/administrator. Obrażając się i kasując - po raz kolejny- fotografie dajesz jedynie dowód słabej psychiki. Co do motywów, które mną rzekomo kierowały i natchnęły do napisania powyższego, cyberfoto/yohn, nie pochlebiaj sobie, nie pamiętam nie tylko tego co - podobno - skrytykowałeś, ale nawet wczorajszych komentarzy, które otrzymałem. Po prostu, w odróżnieniu od ciebie, nie przywiązuję do nich wagi.
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2010-08-21 22:34:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
to wniosek taki, ze nie ma co pisać komentarzy, bo silna psycha jest poza tym wszystkim i nic jej nie rusza ;) To tak na boku sobie napisałem, żeby nie przeszkadzać w dyskusji. Nudny wieczór jest... :)
fotografia cyfrowa
ant_z
fotografia cyfrowa
2010-08-21 22:35:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hehe, Svolken, masz rację, nuda :)
fotografia cyfrowa
BETI
fotografia cyfrowa
2010-08-21 22:37:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@Svolken....a wątek o JG już nieaktualny????
....nudno mu, psia maść....:oP
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2010-08-21 22:54:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie mnie nudno, tylko wieczór nudny, a to duża różnica :)
fotografia cyfrowa
BETI
fotografia cyfrowa
2010-08-21 23:03:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jeśli mnie nie jest nudno, to tym samym nie uważam, żeby wieczór był nudny....coś ściemniasz Svolken:oP
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2010-08-21 23:09:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
aha...zajrzę tu jak skończę film :)
fotografia cyfrowa
cyberfoto
fotografia cyfrowa
2010-08-21 23:12:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Moderator/administrator ma daleko w czterech literach to co się do niego napisze...i ponownie nie rozumiesz o czym napisałem...wypisujesz jakieś bzdury o słabej psychice czy pochlebianiu....myślę ,że w końcu napisałeś coś o sobie!....ze zdjęciami mogę robić co zechcę i nie pozwolę żeby ktokolwiek mnie obrażał...zrozum mnie obrażał...i o tym napisałem..ja nie mam zwyczaju upubliczniać treści prywatnych listów na forum..inni widać tak i co najgorsz mają na to przyzwolenie...wystarczyło na privie przeprosić i podać, jak to napisał prorok, wirtualną dłoń...Ale wciąż nie łapiesz o co chodzi....Ja nie przywiazuję uwagi nawet do dzisiejszych komentarzy.Po prosto w odróznieniu od Ciebie mam lepsza pamięć.

pozdrawiam szczerze
fotografia cyfrowa
ant_z
fotografia cyfrowa
2010-08-21 23:23:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To ty nie rozumiesz tego co napisałem. Wielokrotnie mnie obrażano i to w sposób wybitnie niecenzuralny. Jedyną skuteczną metodą ukrócenia takich praktyk jest zgłoszenie do moderacji. Z doświadczenia powiem ci, że działa to bardzo skutecznie. Nie wystarczy mi palców u rąk żeby wyliczyć zablokowane po mojej interwencji konta. Nigdy jednak nie posunąłbym się do usunięcia swoich fotografii z tak błahego powodu jak cudzy (nawet najbardziej obraźliwy) komentarz. Świadczy to wyłącznie o tym, że boisz się kogoś kogo nigdy nie spotkasz, kto z twojego punktu widzenia istnieje tylko wirtualnie, bo tak i tylko tak należy rozpatrywać istnienie większości userów OB. Ilu z nich znasz, ilu spotkałeś fizycznie? Kogo zatem się obawiasz, duchów? Usunięcie fot jest oczywiście wyłącznie twoją sprawą, ale człowiek, który nie godzi się na panujące gdzieś zwyczaje, nie akceptuje zachowań współużytkowników, a tym bardziej nie ma zamiaru pozwalać się obrażać odchodzi tylko RAZ. Nie wraca. O tym tylko piszę. Mało mnie obchodzi twój konflikt z corazonem. Ani ciebie, ani jego nie znam i pewnie znał nie będę. Bawi mnie jednak do łez i każe powątpiewać w prawdziwość urażonej dumy - czy czegokolwiek innego - ostentacyjne kasowanie fotek, a za jakiś czas powrót pod tym samym czy innym nickiem. Takie zachowanie - oczywiście dopuszczalne - pozwala przypuszczać, że odejścia i powroty takiego usera, stają się pewne jak śmierć i podatki, wchodzą do kanonu jego zachowań, stając się jednocześnie kolejnym elementem swoistego folkloru OB.
fotografia cyfrowa
1 | Strona 2 | 3 | 4
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa